dmcteam
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
blisko morza
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dari0G Kochany CR7.
11
Po minie GOAT-a widać, że już chciałby być na boisku. Czekamy.
8
22 stopnie. Śpiew ptaków i jasno na dworze. Coś pięknego.
1
@blakkudium Nie wygra mundialu.
1
@blakkudium Wyprzedziłeś. Francja na razie przekonuje. Zobaczymy co będzie w dalszych fazach turnieju.
0
@Laminedependencia 23.
1
@mekston Jeszcze tego nie słyszałem.
4
Borek jak chorągiewka. Raz za boskim Cristiano raz za Kolumbią.
0
@Dari0G Wątpie. Znając jego zamiłowania do płci pięknej.
7
Borek wspomniał, że na trybunach ma być Jessica Alba. Czekam.
2
@MirusAmisz GOAT jest tylko jeden. To nie podlega dyskusji.
4
Wszyscy za Kolumbią. Diaz coś ukłuje.
2
@Barcaa12 Też mi się z tym skojarzyło. Pozdrawiam serdecznie.
0
Jaki mecz oglądacie za godzinę. Ja stawiam na Japonię.
0
Historia dzieje się na naszych oczach.
14
Piękny Ekwador. Dla takich drużyn takie zwycięstwo - wiatr w żagle.
10
Nie wiem jak Wy, ale ja czekam na Neymara: D
1
@Gibbon_FCB Hahahaha.
1
Faul ewidentny.
1
Kolejny duet komentatorski, którego nie da się słuchać. Z całym szacunkiem. Bugaj i Zachodny nadają się tylko do studia przed i po meczowego.
1
@Batys Pieniny.
0
Nic mnie tak nie wkurza jak śmiech Chylewskiej.
2
@kubix05 Love Is the marriage.
1
Wracasz do domu skonany po pracy. Jesz obiad i masz ochotę na deser. Są truskawki, ale zastanawiasz się z czym je spożyć. Nagle otrzymujesz wiadomość od kochanej osoby: Lody są w zamrażarce w dolnej szufladzie. Otwierasz zamrażarkę a tam Tiramisu. Życie jest piękne. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Niemcy nie wygrają mundialu.
1
Iwański i Gilewicz. Nie ma chyba gorszego duetu na tym mundialu.
1
Za bardzo cenny, żeby miał zakończyć udział w mundialu. I trener o tym wie :D
0
2 placki na komentatorce.
0
@Eklerek Zobaczymy co pokażą nad ranem :D