1

@Dari0G Kochany CR7.

11

Po minie GOAT-a widać, że już chciałby być na boisku. Czekamy.

8

22 stopnie. Śpiew ptaków i jasno na dworze. Coś pięknego.

1

@blakkudium Nie wygra mundialu.

1

@blakkudium Wyprzedziłeś. Francja na razie przekonuje. Zobaczymy co będzie w dalszych fazach turnieju.

0

1

@mekston Jeszcze tego nie słyszałem.

4

Borek jak chorągiewka. Raz za boskim Cristiano raz za Kolumbią.

0

@Dari0G Wątpie. Znając jego zamiłowania do płci pięknej.

7

Borek wspomniał, że na trybunach ma być Jessica Alba. Czekam.

2

@MirusAmisz GOAT jest tylko jeden. To nie podlega dyskusji.

4

Wszyscy za Kolumbią. Diaz coś ukłuje.

2

@Barcaa12 Też mi się z tym skojarzyło. Pozdrawiam serdecznie.

0

Jaki mecz oglądacie za godzinę. Ja stawiam na Japonię.

0

Historia dzieje się na naszych oczach.

14

Piękny Ekwador. Dla takich drużyn takie zwycięstwo - wiatr w żagle.

10

Nie wiem jak Wy, ale ja czekam na Neymara: D

1

@Gibbon_FCB Hahahaha.

1

Faul ewidentny.

1

Kolejny duet komentatorski, którego nie da się słuchać. Z całym szacunkiem. Bugaj i Zachodny nadają się tylko do studia przed i po meczowego.

1

@Batys Pieniny.

0

Nic mnie tak nie wkurza jak śmiech Chylewskiej.

2

@kubix05 Love Is the marriage.

1

Wracasz do domu skonany po pracy. Jesz obiad i masz ochotę na deser. Są truskawki, ale zastanawiasz się z czym je spożyć. Nagle otrzymujesz wiadomość od kochanej osoby: Lody są w zamrażarce w dolnej szufladzie. Otwierasz zamrażarkę a tam Tiramisu. Życie jest piękne. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Niemcy nie wygrają mundialu.

1

Iwański i Gilewicz. Nie ma chyba gorszego duetu na tym mundialu.

1

Za bardzo cenny, żeby miał zakończyć udział w mundialu. I trener o tym wie :D

0

2 placki na komentatorce.

0

@Eklerek Zobaczymy co pokażą nad ranem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?