dmcteam
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
blisko morza
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dlaczego kiedyś były czasy a teraz czasów nie ma?
0
@LS Nadala. Pierdykła sobie z nim fotkę na siłowni.
2
Jak słucham Cezarego Kowalskiego to przychodzi mi na myśl:
2
Griezmann dobrym piłkarzem jest.
0
@John_DoeTen HP ma ponad mln wyświetleń. O co kaman?
0
@John_Doe KS ma spore zasięgi. Ale się zastanawiam po co mu robi taki fejm.
1
@John_Doe Chyba za siedem stów. Dzięki nie wiedziałem.
1
@Reiv111 Ok. Przyznam rację jak coś :D.
0
@Encore W punkt. Benzema to topka (zazdroszczę RM takiego gracza).
0
@Reiv111 Anglia? Troszkę poniosła Ciebie fantazja.
2
@michaleu Ja też.Bardzo mnie ciekawi trio GMB.
3
Komentarz usunięty
0
Który mecz lepszy do oglądania Niemcy czy Francja?
0
Dajcie już sobie spokój z Kapelą. Chłopa nie znalibyście gdyby nie S.
0
Świetnie biega.Kocha swoją mamę
7
Tłumacz na konferencji k.... TOP.
1
Dekiert? Top dzisiaj
0
@Wossi61FCB Nie. PS ma za mało czasu na zgranie kadry. Na efekty musimy poczekać.
0
Na tym Euro nie mamy co szukać. Zapraszam do dyskusji.
0
@Cobra303 To źle to zrozumiałeś. Młodzieży już jest opór. Doświadczenie się przyda ale Aguero swoje najlepsze lata ma już za sobą.Obawiam się,że te 20 może nie wystarczyć chyba że Messi pierdyknie 35. Ale co ja tam się znam.
Pozdrawiam serdecznie.
0
@tomek8756 Jak tak będzie dostajesz zielone
0
@barcelonaLM Aż mi się przypomina przepiękna bramka Dziuby na otwarcie MŚ.
0
@HERORICH2 Wyszedł z nory :D
1
Tutaj będzie porażka.Nie dyskutujcie
2
@don'T.R.I.P.e nie dasz rady :p
0
@PlsNotAtletico chyba włoskiej :D
4
@barcelonaLM Maja młodsza i po hiszpańsku mogłaby mi szeptać do ucha.
2
Gdzie treneiro ma oczy?Tutaj potrzeba kogoś z cojones co chwyci za mordę jak będzie trzeba.
2
Podoba Wam się Sylwia Dekiert? Dzisiaj wygląda zjawiskowo.
1
@Mizander :DDddddd