dmcteam
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
blisko morza
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vinicious Bez głowy Junior
1
Vasquez you made my day
4
Spieprzyliście Nam weekend.
0
Ktoś tu pisał że na złość przegrają ale trzeba czekać do końca meczu
0
@Cobra303 Hahahaha
0
@PatrykGhost Hahahaha
0
Ter Stegen "podaje butlę z tlenem" Barcelonie.
0
@Cobra303 Leżę i płaczę ze śmiechu.
0
Puig jeszcze mecz uratuje zobaczycie asysta albo gol.
1
Z Messim byłoby już po zawodach.
Fakt nie opinia.
0
@mate92
0
Wejdzie Puig jak tak to za kogo?
0
Ciekawe czy Stanooski ogląda? :D
0
Jak na razie oczy bolą. Busi w życiowej formie
0
@cinero1996 A ja zwycięstwo.
Vamos Sevillistas!
0
Jest mecz ATM - SEV czy przełożony? Na flashscore pokazuje, że się odbędzie.
0
@kamiVeB Wyłącz ten Polsz....t
0
@Messibestplayerintheworld Jak to już napisał IronSanHybrid umacniamy 3 pozycję :P
1
Real w d...kę i piękna sobota
1
@eckov Wiem dlatego jadę na 2 ekrany :P
0
@ElKamil Lepiej nie mogło trafić. Dzięki
0
Wie ktoś kto komentuje mecz Lipsk - Dortmund?
2
Po wczorajszym TCS powstała nowa miara:
1 granulat : 0,4
Źródło:
od 18:12
0
Real taki słaby czy Elche takie dobre?
1
Są tu fani damskiego wokalu
0
@IronSanHybrid Zapominasz że Barca ma jeden mecz mniej rozegrany
0
Czemu tak wcześniej nie grali? Dzisiaj widać radość z gry trochę brakuje skuteczności.
1
Co ten Griezmann z głową zrobił?
1
Posadzić Ląglę i od razu grają.
Pokażcie że macie cojones
0
@LuisSalvano Nigdzie tak nie pisałem.