0

Vinicious Bez głowy Junior

1

Vasquez you made my day

4

Spieprzyliście Nam weekend.

0

Ktoś tu pisał że na złość przegrają ale trzeba czekać do końca meczu

0

@Cobra303 Hahahaha

0

@PatrykGhost Hahahaha

0

Ter Stegen "podaje butlę z tlenem" Barcelonie.

0

@Cobra303 Leżę i płaczę ze śmiechu.

0

Puig jeszcze mecz uratuje zobaczycie asysta albo gol.

1

Z Messim byłoby już po zawodach.
Fakt nie opinia.

0

0

Wejdzie Puig jak tak to za kogo?

0

Ciekawe czy Stanooski ogląda? :D

0

Jak na razie oczy bolą. Busi w życiowej formie

0

@cinero1996 A ja zwycięstwo.
Vamos Sevillistas!

0

Jest mecz ATM - SEV czy przełożony? Na flashscore pokazuje, że się odbędzie.

0

@kamiVeB Wyłącz ten Polsz....t

0

@Messibestplayerintheworld Jak to już napisał IronSanHybrid umacniamy 3 pozycję :P

1

Real w d...kę i piękna sobota

1

@eckov Wiem dlatego jadę na 2 ekrany :P

0

@ElKamil Lepiej nie mogło trafić. Dzięki

0

Wie ktoś kto komentuje mecz Lipsk - Dortmund?

2

Po wczorajszym TCS powstała nowa miara:
1 granulat : 0,4
Źródło:


od 18:12

0

Real taki słaby czy Elche takie dobre?

1

Są tu fani damskiego wokalu

0

@IronSanHybrid Zapominasz że Barca ma jeden mecz mniej rozegrany

0

Czemu tak wcześniej nie grali? Dzisiaj widać radość z gry trochę brakuje skuteczności.

1

Co ten Griezmann z głową zrobił?

1

Posadzić Ląglę i od razu grają.
Pokażcie że macie cojones

0

@LuisSalvano Nigdzie tak nie pisałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?