0

Balikashvili... Dariusz zejdź już że sceny

0

Co ten Inter taki słaby?

0

Polecam barszczyk jakiego koloru tam chcecie na ten komentarz usypiający.

0

Trinsą...Uszy bolą

7

Gdzie jesteś Janiama ?

0

@POLAK12345 Stwierdzam to na podstawie obecnej formy wiadomo do czerwca może wszystko się zmienić.

0

IronSan jest pity barszczyk? :D

0

Włochy wyrastają na dzień dzisiejszy na mega faworytów ME.
Oprócz Hiszpanii oczywiście.

0

To dopiero początek końca.

1

@don'T.R.I.P.e Też obstawiam 3,5 do 0. Jak będzie inny wynik to będę mile zaskoczony.

0

@Goural Trzeba napisać do Smoka co się stało z formatem.

0

@Janiama Zazdroszczę optymizmu.

1

@Comentateiro Coval 19

0

@Goural Właśnie też szukałem i po premierze nie ma śladu z zeszłego tygodnia.

0

@Goural KS 18:59 środa

0

@escarabajo Nie widziałem ich jeszcze w akcji. Ale podejrzewam że będą kręcili naszych obrońców.

0

@escarabajo Włochy też zagrali rezerwowymi wiemy jak to się skończyło.

0

@Goural Nie ma już korneru. Teraz jest Siedmiu Wspaniałych

1

@FafitFCB Możesz mi wyjaśnić na czym polega fenomen bo nie jestem w temacie.

0

@fcbarcafan19 Co autor ma na myśli?

0

@Pianist00 Sam daje mu powód do takiego zachowania. Najman to dopiero agregat - baba z wąsem :)

3

Czyste złoto. Szacun za dystans do siebie!!!

0

Co dzisiaj oglądacie Szwajcaria - Hiszpania czy Portugalia - Francja ?

0

Jak oceniacie grę bo nie oglądałem.
Dzięki za odpowiedzi.

1

@kamiVeB Najlepszy mecz z Juventusem.

1

@niteincubus Rangers przycisnęli. Lech nie może wyjść z własnej połowy. 1:0 niestety

4

@gregorski Oglądasz ten sam mecz?

1

@MesQueUnClub_87 Jacek Zieliński

1

Kto mówi na Araujo Ruben?

4

Za Messiego Fati i jedziemy dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?