dmcteam
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
blisko morza
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Balikashvili... Dariusz zejdź już że sceny
0
Co ten Inter taki słaby?
0
Polecam barszczyk jakiego koloru tam chcecie na ten komentarz usypiający.
0
Trinsą...Uszy bolą
7
Gdzie jesteś Janiama ?
0
@POLAK12345 Stwierdzam to na podstawie obecnej formy wiadomo do czerwca może wszystko się zmienić.
0
IronSan jest pity barszczyk? :D
0
Włochy wyrastają na dzień dzisiejszy na mega faworytów ME.
Oprócz Hiszpanii oczywiście.
0
To dopiero początek końca.
1
@don'T.R.I.P.e Też obstawiam 3,5 do 0. Jak będzie inny wynik to będę mile zaskoczony.
0
@Goural Trzeba napisać do Smoka co się stało z formatem.
0
@Janiama Zazdroszczę optymizmu.
1
@Comentateiro Coval 19
0
@Goural Właśnie też szukałem i po premierze nie ma śladu z zeszłego tygodnia.
0
@Goural KS 18:59 środa
0
@escarabajo Nie widziałem ich jeszcze w akcji. Ale podejrzewam że będą kręcili naszych obrońców.
0
@escarabajo Włochy też zagrali rezerwowymi wiemy jak to się skończyło.
0
@Goural Nie ma już korneru. Teraz jest Siedmiu Wspaniałych
1
@FafitFCB Możesz mi wyjaśnić na czym polega fenomen bo nie jestem w temacie.
0
@fcbarcafan19 Co autor ma na myśli?
0
@Pianist00 Sam daje mu powód do takiego zachowania. Najman to dopiero agregat - baba z wąsem :)
3
Czyste złoto. Szacun za dystans do siebie!!!
0
Co dzisiaj oglądacie Szwajcaria - Hiszpania czy Portugalia - Francja ?
0
Jak oceniacie grę bo nie oglądałem.
Dzięki za odpowiedzi.
1
@kamiVeB Najlepszy mecz z Juventusem.
1
@niteincubus Rangers przycisnęli. Lech nie może wyjść z własnej połowy. 1:0 niestety
4
@gregorski Oglądasz ten sam mecz?
1
@MesQueUnClub_87 Jacek Zieliński
1
Kto mówi na Araujo Ruben?
4
Za Messiego Fati i jedziemy dalej