0

@dammar91 Bayernie Flicka

2

Komentator: Mecz jest wyrównany
Kolega obok : Jak jest wyrównany jak Polka wygrywa :P

0

To będzie szybki mecz.
#USAwpier...

1

@adi7adi8 Podziękował :D

2

Kto komentuje na TVN a kto na Eurosporcie

0


Jak było to sorry

0

@Salwik92 Z tego co mi wiadomo to tak

3

@kiper09 Griezmann ma inne zadania w Barcelonie

2

@Mula 2godz w linii prostej

0

@XBlairrX Mecze oglądam prawie wszystkie. Brakuje tego polotu barcelońskiego walca

3

Szczerze nie widzę żadnej poprawy w grze. Z potężnym Elche wygrywamy 1:0. Tęsknię za czasami gdy wszystkich miażdżyliśmy.

1

Klich!!! Pięknie

0

Dymy dymy będą na Polsport

0

Idealnie pasuje do sytuacji

11

Andrzej Diagonalny Juskowiak

0

@IronSanHybrid Jakieś piwko już weszło? :D

0

Wyczuwam dużo goli.

0

Nie wiem jak Was ale mnie w....ia komentarz Cezarego Kowalskiego. Niektórzy to powinni nie brać się za komentarz tylko siedzieć w studio.

0

"W sandwicha bierze się napastnika " złote myśli Tomasza Hajto

0

@bafi Też mam taką nadzieję. Przyjemnego oglądania życzę : D

0

Żółty karny : D

0

W przerwie proponuje obejrzeć na YT dzieło Kashanki o Tomaszu H :D

0

Wracamy za kilka chwil. To ile trwa chwila ?

0

Robi się niebezpiecznie. City siadło

0

@NeroTFP Już Real witał się z gąską :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gonzo_VeB1899 Zależy którego Huaweia masz na myśli. Dopiero od P40 lite wzwyż nie ma googla

1

@SonBarcaGoku Może zabrzmiało jak chciałbym obstawić ale nie. Jestem po prostu ciekaw czy znowu tak będzie

0

W dzisiejszym meczu karny i gol Ramosa. Jak myślicie?

0

To będzie kolejny gwóźdź do trumny tego żałosnego klubiku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?