dmcteam
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
blisko morza
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dammar91 Bayernie Flicka
2
Komentator: Mecz jest wyrównany
Kolega obok : Jak jest wyrównany jak Polka wygrywa :P
0
To będzie szybki mecz.
#USAwpier...
1
@adi7adi8 Podziękował :D
2
Kto komentuje na TVN a kto na Eurosporcie
0
Jak było to sorry
0
@Salwik92 Z tego co mi wiadomo to tak
3
@kiper09 Griezmann ma inne zadania w Barcelonie
2
@Mula 2godz w linii prostej
0
@XBlairrX Mecze oglądam prawie wszystkie. Brakuje tego polotu barcelońskiego walca
3
Szczerze nie widzę żadnej poprawy w grze. Z potężnym Elche wygrywamy 1:0. Tęsknię za czasami gdy wszystkich miażdżyliśmy.
1
Klich!!! Pięknie
0
Dymy dymy będą na Polsport
0
Idealnie pasuje do sytuacji
11
Andrzej Diagonalny Juskowiak
0
@IronSanHybrid Jakieś piwko już weszło? :D
0
Wyczuwam dużo goli.
0
Nie wiem jak Was ale mnie w....ia komentarz Cezarego Kowalskiego. Niektórzy to powinni nie brać się za komentarz tylko siedzieć w studio.
0
"W sandwicha bierze się napastnika " złote myśli Tomasza Hajto
0
@bafi Też mam taką nadzieję. Przyjemnego oglądania życzę : D
0
Żółty karny : D
0
W przerwie proponuje obejrzeć na YT dzieło Kashanki o Tomaszu H :D
0
Wracamy za kilka chwil. To ile trwa chwila ?
0
Robi się niebezpiecznie. City siadło
0
@NeroTFP Już Real witał się z gąską :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gonzo_VeB1899 Zależy którego Huaweia masz na myśli. Dopiero od P40 lite wzwyż nie ma googla
1
@SonBarcaGoku Może zabrzmiało jak chciałbym obstawić ale nie. Jestem po prostu ciekaw czy znowu tak będzie
0
W dzisiejszym meczu karny i gol Ramosa. Jak myślicie?
0
To będzie kolejny gwóźdź do trumny tego żałosnego klubiku.