O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Nr 1 FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 801
  • Liczba komentarzy 935
  • Polecenia 1252

Komentarze

1

@G9 zagraliśmy zaledwie 3 mecze pod wodzą Koemana, dziwne że już go oceniasz, no ale masz takie prawo.

1

@G9 no jak dzisiaj nie widziałeś grającego Griezmanna to gratuluję wzroku i radzę bardziej analizować mecze. Rzadko kiedy jest tak aktywny jak był dzisiaj najbardziej w 1 połowie. Zarówno Cou jak i Antek zagrali dziś dobry mecz i koniec kropka.

1

@G9 ale ty się przywalasz do tych cen piłkarzy, a to oni za siebie negocjowali i płacili? To zarząd Barcelony tyle przepłacił. Cena nie gra.

1

@G9 przyszedł pan maruda. Trzeba ponarzekać na wszystkich. Nie zgodzę się z tobą, było dzisiaj dużo sytuacji i to nie tylko ze strony Messiego, każdy miał coś swojego i bardzo dobrze. A to że w niektórych momentach brak skuteczności, to takie mecze się zdarzają. Lepiej żeby teraz mieli taki mecz bez skuteczności niż później w ważniejszych meczach. Dobrze w końcu widzieć jak strzały na bramkę oddają inni zawodnicy (nawet Lenglet dziś próbował z dystansu) niż Leo.

0

@zuchinho właściwie to tylko Ansu trzymał się najbardziej swojej pozycji, czyli lewe skrzydło, Antek był dzisiaj blisko prawej i miał tam sporo miejsca, bo więcej graliśmy dziś lewą stroną, ale czasami też z Messim się wymieniał, Coutinho niby w środku, ale też raz głębiej raz wyżej, czyli tak jakby wymienial się też z Messim jak taka 10. Przynajmniej z mojej strony to tak wyglądało, ale całkiem nieźle to Koemanowi wyszło. Przy tak podobnych profilach oni muszą się wymieniać jak grają razem.

Zobacz wszystkie

46

O Leganes znowu na Real trafił :D ciekawie

40

Jak dla mnie to wieszanie psów na Dembele za ostatnią akcję jest bardzo głupie. Owszem, szkoda, że nie strzelił bo mogliśmy mieć 4:0, można było się łapać za głowę po tym. Ale bez przesady. Pierdyliard razy w piłce nożnej nawet najlepsi marnowali sety, niektórzy nawet na pustą bramkę, tak samo z bramkarzami - nawet najlepsi popełniają błędy i coś im się nie udaje.
Największy śmiech jest z kibiców, którzy go już sprzedają albo porównują poziomem do zwykłego przeciętniaka :D ludzie, spójrzcie co robił przed kontuzją albo chociażby jaki rajd przeprowadził niedawno z Levante i padł po tej sytuacji gol na wagę mistrzostwa. Niestety, chłopak nie doszedł jeszcze do swojej najlepszej formy po kontuzji...

36

:D w końcu tyle już się znają


32

Właśnie czekałem, aż ktoś to wrzuci na La Ramblę, bo chłopak w tej sytuacji zrobił bardzo dużą robotę.

30

Ciekawe, kiedy ludziom znudzą się wreszcie żarciki o Rakiticiu.