O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Nr 1 FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1169
  • Liczba komentarzy 1246
  • Polecenia 1578

Komentarze

0

To nas Ludwik nieco zaskoczył tym składem, jedynie niektórzy mogą narzekać na tego Roberto, ale ogółem, fajne wybory.

3

A to nie jest tak, że on zawsze powinien rozmawiać z piłkarzami?

1

@Bobo25 Ależ oczywiście że Laporta się NIE nabrał. Od początku tak naprawdę był sceptyczny wobec niego i szukał innego trenera, przez co pozostawił Koemana w niewiedzy przez jakiś tydzień,dwa. Jednak koniec końców się okazało, że nie ma zbytnio pieniędzy na zwalnianie kolejnego trenera i wypłacanie mu odszkodowania przy czym jeszcze zatrudnianie kolejnego. Ja myślę, że Laporta, gdy tylko sytuacja klubu będzie choć trochę bardziej ustabilizowana, jak najszybciej będzie próbował pozbyć się Koemana, chyba że ten sięgnie po puchary w tym sezonie.

1

0

@norbi77 moim zdaniem akurat z nim to był całkiem dobry ruch, bo może zyskać większą pewność siebie w Anglii. Na prawe skrzydło moglibyśmy mieć jeszcze Collado, ale Koeman,nie wiem dlaczego, tak szybko go skreślił.

Zobacz wszystkie

46

O Leganes znowu na Real trafił :D ciekawie

40

Jak dla mnie to wieszanie psów na Dembele za ostatnią akcję jest bardzo głupie. Owszem, szkoda, że nie strzelił bo mogliśmy mieć 4:0, można było się łapać za głowę po tym. Ale bez przesady. Pierdyliard razy w piłce nożnej nawet najlepsi marnowali sety, niektórzy nawet na pustą bramkę, tak samo z bramkarzami - nawet najlepsi popełniają błędy i coś im się nie udaje.
Największy śmiech jest z kibiców, którzy go już sprzedają albo porównują poziomem do zwykłego przeciętniaka :D ludzie, spójrzcie co robił przed kontuzją albo chociażby jaki rajd przeprowadził niedawno z Levante i padł po tej sytuacji gol na wagę mistrzostwa. Niestety, chłopak nie doszedł jeszcze do swojej najlepszej formy po kontuzji...

36

:D w końcu tyle już się znają


32

Właśnie czekałem, aż ktoś to wrzuci na La Ramblę, bo chłopak w tej sytuacji zrobił bardzo dużą robotę.

30

Ciekawe, kiedy ludziom znudzą się wreszcie żarciki o Rakiticiu.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?