8

Dahałd
Dariusz Okazja Szpakowski

0

@Odesseiron Teraz się o tym przekonałeś?  :DZ dystansem proszę

0

Adam Matysek........

0

Ciekawi występu jakiego piłkarza w dzisiejszym spotkaniu?

0

Czy Tottenham jest na boisku? :D

1

Sen Ajaxu o finale wciąż trwa.
Coś niesamowitego

0

Ja wyłączam głos albo daje na inny program bo ile można tego słuchać

0

Niekoniecznie żony

0

Tak z ciekawości. Pokaż swój typ :)

0

Campeones Campeones

2

Charles Alenia :D

0

Ten system obowiązywał także w tamtym sezonie. Trzeba zapytać "łysego z UEFY" dlaczego tak jest

1

Który komentarz dziś wybieracie?

0

O Piotra Labogę mi chodziło. Wolski komentuje wybitnie.


Pozdrawiam serdecznie

0

Oby tak nie było.

0

Nie wiem jak Wy ale ja nie lubię jak komentuje PB mecze Barcelony. Wolę RW
Jakie jest Wasze zdanie?

0

Coś dla fanów Piątka

0

Huahaha. Dobry żart

0

Jaki telefon polecacie tak do 1500zł?

0

Nie znam. Wczorajszy mecz mi uświadomił , że nie można wyciągać pochopnych wniosków

0

Mecz jeszcze się nie skończył.

0

Tutaj sprawa mistrzostwa jest przesądzona

0

Dżaga karny. Okazja :D

0

Nie. Tylko na C+

0

Dobre. Hans klasa


Polecam

0

Czemu na ostatnią chwilę załatwiasz? Taki mecz to przynajmniej kilka miesięcy wcześniej, przecież to derby
W każdym razie życzę powodzenia.

35

Jak się nazywa kwiatek ,który zabija kobietę?
Żonkill :D

1

Nie. Na jednym z kanałów TV usłyszałem.

9

Suchary:
Co mówią usta lamy?
Ustalamy
Z czego jest największy smród?
Z pierda lamy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?