0

Chyba Piotr zaglądnął na La Ramble

1

Nie powtórzy tej cieszynki. Jak tak to odszczekam :)

0

20:00 dodaj komentarz

1

Eleven Święcicki, Chabiniak
Canal + Wolski, Ćwiąkała

0

Arthur miód na moje oczy
Vamos

0

Gdzie oglądacie Eleven czy Canal?
Ostatnio jak była relacja z C+ to dźwięk jak ktoś słusznie zauważył jak z jakieś budki :(

0

Jest na Canal +.

0

Betis - Rennais 0:2
Nie wierze

0

Justyna Kostyra

0

Laska z męskimi nogami

0

Iwanow i Niedzielan komentują Ajax - Real

0

Co robi piłkarz na autostradzie?
Stoi w korkach

0

Podpinam :) somsiedzie

1

Nie tylko Ciebie. Nie znam słów...
Masakra

0

Możesz podesłać

2

Na głównej masz że będzie. Na Eleven jeszcze nie zmienili

0

0

Przytoczyłem to ponieważ wierzyłem dzisiaj w remontadę :))) Temat Neymara to oddzielna sprawa.
Pozdrawiam

0

To jest niemożliwe. Możemy powiedzieć jedno niemożliwe nie istnieje.
[Zobacz link:


Od 5:06 proponuję

0

To jest niemożliwe. Możemy powiedzieć jedno niemożliwe nie istnieje.

1

Dzięki. Pytam bo jestem ciekaw czy tym którym skończyła się umowa też doliczą 20zł

0

Kiedy Ci się kończy umowa?

1

Taka opcja jest dostępna tylko w play internet na kartę

0

Pan płaci… Pani płaci… My płacimy… To są nasze pieniądze proszę pana…

0

Proszę pana siedzę sobie proszę pana w kinie… Pan rozumie… I tak patrzę sobie… siedzę se w kinie proszę pana… Normalnie… Patrzę, patrzę na to… No i aż mi się chce wyjść z… kina proszę pana… I wychodzę…

0

Były takie nudy że momentami chciało wyjść się z kina - celne podsumowanie

0


Z przymrużeniem oka

0


:))

0

Edgar Davids, Zenden

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?