0

To nie jest klub dla A.Gomesa - parafrazując wypowiedź komentatora

1

Każdy kto gra to wie że czasami używa się wulgaryzmów. Kara jest za duża. Cieszy postawa Di Marii.

0

Spokojnie. Gomes na słabeuszy bo na Juve czy Real nie wyjdzie :D
PS. Dwa ciekawe mecze równolegle lecą

0

Oglądacie w TV? Nie mogę z tych komentarzy

0

Mamy to. 2:0yesssss

0

Każdy się obawia meczu z Atletico. To będzie prawdziwy sprawdzian gry Barcy po słabym występie z Leganes. Czekam na niedzielę!

5

Cancelo za Gomesa. Co Wy na to?

0

Jeszcze raz napisze. Czekamy do 8 Marca. Albo będzie masakra albo remontada.

0

Poczekajcie z osądem do drugiego meczu.

1

Koniec RM z triplete. Celta rewelacja PK. Jak na nich trafimy to będzie ciężko na ich terenie.
PS. Komentarz do tego artykułu jest zbędny.

0

Sam rozpoczął i skończył. Geniusz futbolu.
Ceerek może służyć mu za pucybuta.

0

No właśnie jak myślicie. Będzie przełamana klątwa?

1

Kocham ten klub!!! Bez względu jaki będzie koniec sezonu.

0

Czas na przełamanie.Jak nie dziś to kiedy?

4

Messi - nie mam pytań. Taką Barcę chce oglądać.

2

Zejdźcie z koleżanki. Każdy może się pomylić.

0

Mam nadzieję że nikt nie będzie kontuzjonowany bo jak sami dobrze wiecie mecze z Espanyolem do łatwych nie należą.
Bezbramkowy remis nam nic nie daje.
Liczę na zwycięstwo i gole MSN.

0

Polać tajemniczemuxD

0

Proszę o całą listę.
PS. Możecie sobie to nazwać jak chcecie np. ból dupska ale ta przewaga punktowa jest zaskakująca

0

Droga Redakcjo!Losowanie jest jest o 12.
Rywal nieważny choć znając nasze szczęście będzie PSG albo Bayern.

0

Paco nie ma DNA Barcy.Pewnie strzeli w rewanżu jeśli oczywiście zagra. Nie wydawajcie wyroków-poczekajcie do lutego/marca. Chociaż i tak połowa użytkowników tego serwisu sprzeda Lucho po GD w sobotę.

0

Może niektórzy po prostu nie pasują do Barcy.

0

Nie wiedziałem o co Ci chodzi.
Oby rywal nic nie zdobył w tym sezonie tym bardziej LM.

4

Powiem krótko. Nie mamy godnych następców. Real potrafi zgnieść rywala nawet rezerwą wbijając 13 bramek. Trzeba coś z tym zrobić...

0

Dzisiaj tylko zwycięstwo. Vamos BARCA
Zamknijcie buzie hejterom

0

Po prostu Messi:D na Eleven

1

Piękny dokument o Messim w TV teraz!!!
Dzisiaj będzie zdjęta klątwa Anoeta
Vamos!

0

Ten mecz jest kluczowy. Zobaczymy dzisiaj jak feniks odradza się z popiołów :D

0

Najlepszy piłkarz świata. Gol, 2 x asysta. Nie rezygnuj z reprezentacji. Oni Ciebie mistrzu potrzebują.

0

James w najgorszym wypadku czerwo. Nie warto iść spać. Messi jeszcze dziubnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?