dmcteam
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
blisko morza
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie jest klub dla A.Gomesa - parafrazując wypowiedź komentatora
1
Każdy kto gra to wie że czasami używa się wulgaryzmów. Kara jest za duża. Cieszy postawa Di Marii.
0
Spokojnie. Gomes na słabeuszy bo na Juve czy Real nie wyjdzie :D
PS. Dwa ciekawe mecze równolegle lecą
0
Oglądacie w TV? Nie mogę z tych komentarzy
0
Mamy to. 2:0yesssss
0
Każdy się obawia meczu z Atletico. To będzie prawdziwy sprawdzian gry Barcy po słabym występie z Leganes. Czekam na niedzielę!
5
Cancelo za Gomesa. Co Wy na to?
0
Jeszcze raz napisze. Czekamy do 8 Marca. Albo będzie masakra albo remontada.
0
Poczekajcie z osądem do drugiego meczu.
1
Koniec RM z triplete. Celta rewelacja PK. Jak na nich trafimy to będzie ciężko na ich terenie.
PS. Komentarz do tego artykułu jest zbędny.
0
Sam rozpoczął i skończył. Geniusz futbolu.
Ceerek może służyć mu za pucybuta.
0
No właśnie jak myślicie. Będzie przełamana klątwa?
1
Kocham ten klub!!! Bez względu jaki będzie koniec sezonu.
0
Czas na przełamanie.Jak nie dziś to kiedy?
4
Messi - nie mam pytań. Taką Barcę chce oglądać.
2
Zejdźcie z koleżanki. Każdy może się pomylić.
0
Mam nadzieję że nikt nie będzie kontuzjonowany bo jak sami dobrze wiecie mecze z Espanyolem do łatwych nie należą.
Bezbramkowy remis nam nic nie daje.
Liczę na zwycięstwo i gole MSN.
0
Polać tajemniczemuxD
0
Proszę o całą listę.
PS. Możecie sobie to nazwać jak chcecie np. ból dupska ale ta przewaga punktowa jest zaskakująca
0
Droga Redakcjo!Losowanie jest jest o 12.
Rywal nieważny choć znając nasze szczęście będzie PSG albo Bayern.
0
Paco nie ma DNA Barcy.Pewnie strzeli w rewanżu jeśli oczywiście zagra. Nie wydawajcie wyroków-poczekajcie do lutego/marca. Chociaż i tak połowa użytkowników tego serwisu sprzeda Lucho po GD w sobotę.
0
Może niektórzy po prostu nie pasują do Barcy.
0
Nie wiedziałem o co Ci chodzi.
Oby rywal nic nie zdobył w tym sezonie tym bardziej LM.
4
Powiem krótko. Nie mamy godnych następców. Real potrafi zgnieść rywala nawet rezerwą wbijając 13 bramek. Trzeba coś z tym zrobić...
0
Dzisiaj tylko zwycięstwo. Vamos BARCA
Zamknijcie buzie hejterom
0
Po prostu Messi:D na Eleven
1
Piękny dokument o Messim w TV teraz!!!
Dzisiaj będzie zdjęta klątwa Anoeta
Vamos!
0
Ten mecz jest kluczowy. Zobaczymy dzisiaj jak feniks odradza się z popiołów :D
0
Najlepszy piłkarz świata. Gol, 2 x asysta. Nie rezygnuj z reprezentacji. Oni Ciebie mistrzu potrzebują.
0
James w najgorszym wypadku czerwo. Nie warto iść spać. Messi jeszcze dziubnie :D