0

Widziałem i też polecam

0

W wolnej chwili zapraszam do obejrzenia


Od 1:10:00 : D

0

Poproszę też :)))

1

Podsumujmy to jednym zdaniem : Cieszmy się, że możemy oglądać dwóch najwybitniejszych piłkarzy bo za kilka lat już ich nie będzie

3

Bo nie gra Kaiserslautern
Edit : Schalke 07

0

Żartownisie.
Czyli jednak nie 70% sądzi że gol liczony na wyjeździe liczy się podwójnie

0

Bayern nie odrobi.

0

Zgadza się ale mowa jest tu o ostanim meczu Realu z Barcą więc wiesz...

0

To jest N I E M O Ż L I W E.

1

Borek: Schalke 07. Haha
Hajto nie byłby zadowolony

0

Gran Derbi? Proszę Cię

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak sobie czytam komentarze dziennikarzy sportowych i wszyscy zgodnie chcą awansu Lyonu.

2

Nie sądze. Pokazaliby Bayern - Lyon

2

Bayern - Liverpool nie może być inaczej jak gra Polak

1

Dzisiaj hattrick Messiego

0

Wczoraj po meczu
Dziennikarz :Chciałeś, żebym przyjechał, to przyjechałem...

Szczęsny: W takim razie przyjedź na ćwierćfinał, półfinał i na finał też przyjedź...
Ale pewny siebie

2

W końcu. Do 3 razy sztuka.

2

Bez hejtu. Piękna akcja Rayo
Może Barca się obudzi

0

Nie mogę już patrzeć na tą reklamę buka

0

Miałem pisać że będą bronić wyniku ale mi net wywaliło :(

1

Już chyba nie
Saul po dobitce z karnego 1:0

0

Bardzo wcześnie te składy

0

Nie wiem czy było

0

To kto teraz przechodzi?
Żart :D
Gdzie oglądacie?

0

Manchester to wygra :D

1

Ramos nie potrafi przegrywać. Teraz tylko czekać na wyrok :D

0

Nie ma i nie będzie takiego gracza jak Messi.
Vinicius może będzie w Top 3 na następne lata ale nigdy nie dorówna "kosmicie".

0

Pytałem godzinę temu. Wolę komentarz Wolskiego

0

I ZP na koniec roku w tym za tryplet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?