dmcteam
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
blisko morza
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP
El Clasico: Real Madryt - FC Barcelona (23.03.2014)
Canal + Sport 12:00
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Sport w domu :D
0
@FeloRPS Tak dogrywka i karne
1
@MichalZZZ Iwański Żewłakow
1
@IronSanHybrid Drobna korekta za Niedzielana Tomasz Łapiński.
1
@IronSanHybrid Iwański Żewłakow Iwanow Niedzielan
2
@niepoprawniepoprawny Żewłakow
2
@niepoprawniepoprawny Iwański
0
@CatalanVeBFCB Bo w Usterajch nie ma tak dobrych zawodników jak w Lipsku
4
Co ten Ronaldo ma na głowie?
0
@MontelQ Dzięki do Realu się wykuruje?
0
Czemu nie gra De Bruyne?
Kontuzja, kartki?
0
@ddanioofcb C+
Wolski + Ćwiąkała
0
@SinMistico Komentuje Berlin
1
Olmo w drugiej połowie i jazda z Kogutami.
0
@NaFazieHitman Zajebisty Matysek
0
@MarioVeB! Była sytuacja w której chyba Jesus strzelał i obrońca dotknął piłkę ręką i też sędzia nie gwizdnął
0
@ShinobiQWE Michał Zawacki
0
@Cave Smoku przyjdzie nie będzie tak źle :D
4
Co robi sędzia żeby uratować mecz gdy gospodarz przegrywa 2:4?
Wyrzuć 2 zawodników i podyktuj rzut karny.
To jest biznes.
5
Barca 110 km
Slavia 124 km
Nam biegać nie kazano
0
Po raz kolejny oczy bolą od tego stylu.
Prażanie naprawdę dają radę.
1
Armin van Buuren wszedł? :D
4
Nie mogę patrzeć na tą grę
K.....a myślą że jedną bramką sprawę załatwią.
1
Z Janiamą mogę sobie przybić piątkę :D
0
@Colon za późno haha
Ale swoją drogą słaba wiara w narodzie
1
https://www.strawpoll.me/18819621
Pozdro dla hejterów
1
Z całym szacunkiem dla Prażan ale bardzo mocno się zdziwie jak Barca nie wygra kilkoma golami.
0
@Odesseiron Tego nie przewidziałem :(