1

@NeroTFP
El Clasico: Real Madryt - FC Barcelona (23.03.2014)
Canal + Sport 12:00

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Sport w domu :D

0

@FeloRPS Tak dogrywka i karne

1

@MichalZZZ Iwański Żewłakow

1

@IronSanHybrid Drobna korekta za Niedzielana Tomasz Łapiński.

1

@IronSanHybrid Iwański Żewłakow Iwanow Niedzielan

2

2

0

@CatalanVeBFCB Bo w Usterajch nie ma tak dobrych zawodników jak w Lipsku

4

Co ten Ronaldo ma na głowie?

0

@MontelQ Dzięki do Realu się wykuruje?

0

Czemu nie gra De Bruyne?
Kontuzja, kartki?

0

@ddanioofcb C+
Wolski + Ćwiąkała

0

@SinMistico Komentuje Berlin

1

Olmo w drugiej połowie i jazda z Kogutami.

0

@NaFazieHitman Zajebisty Matysek

0

@MarioVeB! Była sytuacja w której chyba Jesus strzelał i obrońca dotknął piłkę ręką i też sędzia nie gwizdnął

0

@ShinobiQWE Michał Zawacki

0

@Cave Smoku przyjdzie nie będzie tak źle :D

4

Co robi sędzia żeby uratować mecz gdy gospodarz przegrywa 2:4?
Wyrzuć 2 zawodników i podyktuj rzut karny.
To jest biznes.

5

Barca 110 km
Slavia 124 km
Nam biegać nie kazano

0

Po raz kolejny oczy bolą od tego stylu.
Prażanie naprawdę dają radę.

1

Armin van Buuren wszedł? :D

4

Nie mogę patrzeć na tą grę
K.....a myślą że jedną bramką sprawę załatwią.

1

Z Janiamą mogę sobie przybić piątkę :D

0

@Colon za późno haha
Ale swoją drogą słaba wiara w narodzie

1

https://www.strawpoll.me/18819621
Pozdro dla hejterów

1

Z całym szacunkiem dla Prażan ale bardzo mocno się zdziwie jak Barca nie wygra kilkoma golami.

0

@Odesseiron Tego nie przewidziałem :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?