@Herato Akurat to nie jest podobny przypadek, bo w United to było pewne po odejściu Fergusona, a tutaj to grali dobrze do Października i zaliczyli gigantyczny dołek, który trwa do teraz
@VegetaPolska No i jakie kroki zrobiłeś w tą stronę? Pytam czysto z ciekawości. Ja się sam kilka razy zawiodłem na dziewczynach, dlatego się wycofałem. Byłem w kilku nieudanych związkach, a to dopiero bolało.
@Remi70 W tym wieku ciężko strzelić więcej goli w sezonie niż się ma lat. Wystarczy zobaczyć ostatnie 2 sezony Suareza u nas, a Urugwajczyk był 3 lata młodszy jak od nas odchodził niż Robert obecnie.
@FcPortoFan1999 Dla niektórych nawet wyjście z grupy jest nieosiągalne. Ajax miał ogromną szansę na Finał LM w tym sezonie, co daliśmy dupy z Liverpoolem. Taka szansa się nie powtórzy, tak szybko dla nich. Będą czekać kolejne lata znowu trafią na złote pokolenie, sprzedają ich i tak się będzie to kręciło. Taki klub raczej się zachowuje jak szkółka niż jak ktoś co może o coś dużego walczyć.
@ViscaelBarca2007 Co im to dało, że zarobili skoro nic z tego sportowo nie mieli. Ajax w tym sezonie walczy o mistrzostwo, a o poprzednich lepiej nie mówić.
A pomyśleć, że 6 lat temu United wywaliło z 1/8 PSG i wydawało się mogą wrócić na salony. Ćwierćfinał LM w porównaniu do tego, co jest teraz to niebo a ziemia, nawet 2 nieba. Teraz się pojawiło widmo spadku, myślę że i tak nie spadną, ale mając takie możliwości finansowe, to jest ogromna porażka.
@misterio Dzięki, może coś to da jak nie to będę musiał do jakiegoś salonu z tym iść, ale nie wiem czy to mnie będzie bardziej kosztowało, jak tyle co chcę za telefon :D
Mam pytanie może ktoś wie. Mam stary telefon i chciałem go sprzedać koledze, ale za nic sobie nie mogę przypomnieć hasła do niego. Jest jakiś sposób, żeby go odblokować bez tego hasła?
2
@Kapitan hawk I dobrze, jest taką pokraką jaka był w United.
0
@Herato Akurat to nie jest podobny przypadek, bo w United to było pewne po odejściu Fergusona, a tutaj to grali dobrze do Października i zaliczyli gigantyczny dołek, który trwa do teraz
5
@GeneralXavi Oby miał tak samo giętkie i niech go kontuzje omijają szerokim łukiem.
0
@VegetaPolska No i jakie kroki zrobiłeś w tą stronę? Pytam czysto z ciekawości. Ja się sam kilka razy zawiodłem na dziewczynach, dlatego się wycofałem. Byłem w kilku nieudanych związkach, a to dopiero bolało.
3
@VegetaPolska No, bo jesteś takim typowym psychopata, który jest natrętny. Nie myślałeś nigdy nad tym?
0
@buglikos Skoro najlepszy Arsenal przegrywał z nami w Finale LM, to ten ma szansę góra na 1/4.
1
@Cochise A niech dalej straszą. Nic im innego nie zostało.
0
@partymaker Dobra idź płakać gdzie indziej.
0
@Seledynowy Z taką grą to nie masz czego szukać na tej stronie.
0
@Remi70 W tym wieku ciężko strzelić więcej goli w sezonie niż się ma lat. Wystarczy zobaczyć ostatnie 2 sezony Suareza u nas, a Urugwajczyk był 3 lata młodszy jak od nas odchodził niż Robert obecnie.
0
@FcPortoFan1999 Dla niektórych nawet wyjście z grupy jest nieosiągalne. Ajax miał ogromną szansę na Finał LM w tym sezonie, co daliśmy dupy z Liverpoolem. Taka szansa się nie powtórzy, tak szybko dla nich. Będą czekać kolejne lata znowu trafią na złote pokolenie, sprzedają ich i tak się będzie to kręciło. Taki klub raczej się zachowuje jak szkółka niż jak ktoś co może o coś dużego walczyć.
0
@ViscaelBarca2007 Ma 25 lat już kilka klubów zwiedził. Idzie ścieżka Moraty. Trafi jeszcze do PSG, a później Atletico Madryt :D
0
@ViscaelBarca2007 Co im to dało, że zarobili skoro nic z tego sportowo nie mieli. Ajax w tym sezonie walczy o mistrzostwo, a o poprzednich lepiej nie mówić.
0
@ViscaelBarca2007 Ale i tak nie ma szans nawet na Ligę Konferencji, co jest absolutną porażką. Są w bezpiecznej strefie, bo mają +12 do spadku.
12
50 goli w tym sezonie jest w zasięgu i dokonać tego w wieku 36 lat? Niesamowite, ale najważniejsze jest zwycięstwo.
1
A pomyśleć, że 6 lat temu United wywaliło z 1/8 PSG i wydawało się mogą wrócić na salony. Ćwierćfinał LM w porównaniu do tego, co jest teraz to niebo a ziemia, nawet 2 nieba. Teraz się pojawiło widmo spadku, myślę że i tak nie spadną, ale mając takie możliwości finansowe, to jest ogromna porażka.
1
@F3DO Jak będzie oczywiście zdrowy, to powinien zagrać.
1
@Coutinho007 Prędzej odpuszczą PK niż LM.
25
Atletico ma najgorzej. W niecały miesiąc zagrają z nami 2 razy i z Realem też. Do tego dochodzi mecz z Bilbao i Getafe na wyjeździe.
2
@Oskar00 To sobie pomyśl, że w meczach z Barceloną te pakty nie działają, a w tym sezonie mamy na nich patent.
0
@regatta52 Wtedy by padł słynny argument 15 LM, co z tego, że większość z nich pamięta tylko 5 ostatnich :D
6
@blakkudium Jakiegoś zmiennika musimy mieć, żeby Kounde czy Balde mogli odpocząć.
1
@misterio Dzięki, może coś to da jak nie to będę musiał do jakiegoś salonu z tym iść, ale nie wiem czy to mnie będzie bardziej kosztowało, jak tyle co chcę za telefon :D
1
@Cvzx Ponad 1.5 sezonu bez kontuzji. U nas jak 3-4 miesiące zagrał bez kontuzji to było bardzo dobrze.
0
@misterio No jakby nie mogę nic zrobić.
0
@misterio To akurat działa.
0
@MesQueUnClub96 Próbowałem i nic to nie daje, to dość stary telefon Huawei.
0
@MesQueUnClub96 O to mi chodzi, ale nie wiem jak to mam zrobić, cały czas mi pisze żebym podał hasło.
0
Mam pytanie może ktoś wie. Mam stary telefon i chciałem go sprzedać koledze, ale za nic sobie nie mogę przypomnieć hasła do niego. Jest jakiś sposób, żeby go odblokować bez tego hasła?
1
@MateS Raczej tak, bo tam administratorzy to fanatycy Realu i myślą jak te 12-13 letnie łepki, co się przekamażają pod szkolą po kluby piłkarskie.