@Sapos93 Żadnego tematu nie zamykasz, bo nie strzelał. W taki sposób by się przygotowywał do strzału? Poza tym widać, że jak szarżował na bramkę, to się rozglądał. On ma takie zagrania i w tym sezonie zaliczył sporo asyst w ten sposób.
Moim zdaniem gra nawet lepiej niż w sezonie 22/23. Oprócz parcia do przodu poprawił grę w defensywie. Po słabym poprzednim sezonie, wiele osób go spisywało na straty. Można było czytać wiele obraźliwych komentarzy w jego stronę. Zresztą miał kontuzje przed poprzednim sezonem i później.
@blondasek Nie strzelał. Widać, że odrazu po zagraniu się patrzył na Raphinhe, to pytanie jest jaki Ty mecz oglądałeś, skoro twierdzisz, że to był strzał.
@Lokusekpl Jeśli Barcelona zdobędzie Tryplet, to wygra ktoś od nas, a nie z drużyny, która wygra KMŚ. Powiększyli format tych rozgrywek i prestiż, ale to dalej są rozgrywki sporo mniej ważne niż LM. Poza tym co to za porównanie? :D
@Lokusekpl Żadne KMŚ nie będą decydujące. Najważniejsza jest LM, a jeśli byśmy dołożyli do tego Ligę i Puchar, to Raphinha jeśli utrzymałby tą formę byłby głównym faworytem do zdobycia nagrody.
Nie mogę patrzeć na tego Nuneza. Jak on może być brany pod uwagę jako następca Lewego? Lubię Liverpool, bo im kibicuje zaraz po Barcelonie. Już samo to, że gra w The Reds mnie irytuje, a co dopiero jakby grał w Barcelonie.
PSG lepiej gra bez gwiazd jak z gwiazdami. Widać, że Enrique wybudował kolektyw bez jakiś wielkich nazwisk. Kiedyś grali tam Messi, Neymar, Mbappe, Verratti czy Di Maria, a obecnie są lepsi niż wtedy.
@turhiay Casado już nie ma tej formy, co miał w pierwszej połowie sezonu. Słusznie, że Flick go zamienił na De Jonga. Holender gra aktualnie po prostu lepiej.
Lepszy Salah niż Neymar. Salah przeżywa drugą młodość i jest w życiowej formie, a Neymar... No i tutaj można skończyć dyskusje, a najlepsze jest to, że są w tym samym wieku. Jakby Egipcjanin nie chciał jakiejś ogromnej pensji, to można o niego walczyć.
Juventus jest mierny i to od kilku sezonów. Był czas, co masowo zdobywali Mistrzostwa i Puchary, zaliczyli też 2 Finały LM, a teraz to jest taka przeciętność, że aż głowa boli. Kiedyś grali w obronie Bonucci, Chielini czy Barzagli, a teraz to jakieś Jaśki grają.
@Rewolucja123 Trochę to porażka z strony Artety. Poza pucharem Anglii, to tam jakiś sukcesów nie ma. Wenger z gorszego składu potrafił wycisnąć więcej.
@krzywy Pewnie i tak. Musiała by się wydarzyć katastrofa Liverpoolu, żeby przewalić taką przewagę i Arsenal musiałby przestać frajerzyć, a jedno, a szczególnie drugie jest mało prawdopodobne.
Brak goal-line w La Lidze to porażka. Mamy 2025 rok. W innych ligach ten system jest już od lat, nawet w Polskiej Ekstraklasie jest. Jakby nie było konsultacji VARu z głównym arbitrem, to by gola nie było...
0
@WolfXpS To są podobne sytuacje i tam powinni bramki Ronaldo nie uznać.
2
Ronaldo też strzelił karnego po podwójnym kontakcie i gola uznali, więc tutaj przekręcili Atletico.
0
@LeoMessiiBarcaPepa TVP podobno nie ma nic do gadania, jeśli chodzi o wybór meczów.
1
@Puziol I oby, tak samo zwycięsko.
0
@Sapos93 Żadnego tematu nie zamykasz, bo nie strzelał. W taki sposób by się przygotowywał do strzału? Poza tym widać, że jak szarżował na bramkę, to się rozglądał. On ma takie zagrania i w tym sezonie zaliczył sporo asyst w ten sposób.
10
Moim zdaniem gra nawet lepiej niż w sezonie 22/23. Oprócz parcia do przodu poprawił grę w defensywie. Po słabym poprzednim sezonie, wiele osób go spisywało na straty. Można było czytać wiele obraźliwych komentarzy w jego stronę. Zresztą miał kontuzje przed poprzednim sezonem i później.
1
@blondasek Nie strzelał. Widać, że odrazu po zagraniu się patrzył na Raphinhe, to pytanie jest jaki Ty mecz oglądałeś, skoro twierdzisz, że to był strzał.
1
@Lokusekpl Jeśli Barcelona zdobędzie Tryplet, to wygra ktoś od nas, a nie z drużyny, która wygra KMŚ. Powiększyli format tych rozgrywek i prestiż, ale to dalej są rozgrywki sporo mniej ważne niż LM. Poza tym co to za porównanie? :D
1
@Lokusekpl Żadne KMŚ nie będą decydujące. Najważniejsza jest LM, a jeśli byśmy dołożyli do tego Ligę i Puchar, to Raphinha jeśli utrzymałby tą formę byłby głównym faworytem do zdobycia nagrody.
5
Nie mogę patrzeć na tego Nuneza. Jak on może być brany pod uwagę jako następca Lewego? Lubię Liverpool, bo im kibicuje zaraz po Barcelonie. Już samo to, że gra w The Reds mnie irytuje, a co dopiero jakby grał w Barcelonie.
2
PSG lepiej gra bez gwiazd jak z gwiazdami. Widać, że Enrique wybudował kolektyw bez jakiś wielkich nazwisk. Kiedyś grali tam Messi, Neymar, Mbappe, Verratti czy Di Maria, a obecnie są lepsi niż wtedy.
0
@turhiay Casado już nie ma tej formy, co miał w pierwszej połowie sezonu. Słusznie, że Flick go zamienił na De Jonga. Holender gra aktualnie po prostu lepiej.
0
To będzie inny Liverpool niż w Paryżu.
15
Skład bez niespodzianek. Aktualnie namocniejszy z możliwych. Oby pewnie wygrali i żeby Szczęsny nie był bohaterem, a ktoś z ataku lub pomocy :D
2
Lepszy Salah niż Neymar. Salah przeżywa drugą młodość i jest w życiowej formie, a Neymar... No i tutaj można skończyć dyskusje, a najlepsze jest to, że są w tym samym wieku. Jakby Egipcjanin nie chciał jakiejś ogromnej pensji, to można o niego walczyć.
1
@FC4BARCA Lepsza 18:45 pod wieczór niż jakaś 16, tak jak rozgrywają niektóre kolejki.
1
Tylko żeby te 3 tysiące nie było głośniejsze niż 50 tysięcy.
0
@macio_944 A ile to będzie kosztowało?
9
@secret_fcb To było śmieszne na początku, a robienie z Lewandowskiej k*rwy bez żadnych dowodów, to jest przegięcie.
0
@AlexDark00 Cris nie ma tutaj nic do tego. Jeszcze jak grał w Juventusie, to się zaczęło źle dziać.
1
Juventus jest mierny i to od kilku sezonów. Był czas, co masowo zdobywali Mistrzostwa i Puchary, zaliczyli też 2 Finały LM, a teraz to jest taka przeciętność, że aż głowa boli. Kiedyś grali w obronie Bonucci, Chielini czy Barzagli, a teraz to jakieś Jaśki grają.
1
@Rewolucja123 Trochę to porażka z strony Artety. Poza pucharem Anglii, to tam jakiś sukcesów nie ma. Wenger z gorszego składu potrafił wycisnąć więcej.
0
@krzywy Pewnie i tak. Musiała by się wydarzyć katastrofa Liverpoolu, żeby przewalić taką przewagę i Arsenal musiałby przestać frajerzyć, a jedno, a szczególnie drugie jest mało prawdopodobne.
1
Jak Arsenal to przewali, to Liverpool nieoficjalnie mistrzem.
3
Bellingham lepszy od Pedriego? Chyba w pajacowaniu.
0
Ta akcja Mbappe to ostrzeżenie dla Rayo.
1
Brak goal-line w La Lidze to porażka. Mamy 2025 rok. W innych ligach ten system jest już od lat, nawet w Polskiej Ekstraklasie jest. Jakby nie było konsultacji VARu z głównym arbitrem, to by gola nie było...
1
A korciło postawić na Inter. Dobrze, że się wstrzymałem i tylko obstawiłem liczbę goli.
1
Jedynie gra w obronie Rayo pozostawia wiele do życzenia, bo w ofensywie fajnie pykają i szybko.
1
Rayo tanio skóry nie sprzeda.