Wychwalanie wczorajszego meczu Wojtka w LM jest słuszne. Hejt na Ter Stegena nie jest słuszny, ale skrytykować jego postawę w tych rozgrywkach już można, bo tak jak w Lidze nam tyłek potrafił uratować, tak w LM nie zaliczył takiego spotkania jak Szczęsny od ładnych kilku lat. Mało tego, że w wielu sytuacjach nawet nie próbował się rzucić, tylko odprowadzał piłkę wzrokiem do bramki. Jeśli w przyszłym sezonie nasz rodak zostanie, to niech Flick uczciwie uzna kto ma bronić.
@Herbert Pytanie ile w tym wszystkim pierdół media pisały. Przecież to było logiczne, że w tym sezonie o powrót na Camp Nou, będzie ciężko bardzo ciężko.
Pewnie Ci co się w ogóle na budowie nie znają obstawiali, że jeszcze w tym sezonie wrócimy na Camp Nou. To jest wielki stadion na 100 tys ludzi. Czegoś takiego się nie remontuje w rok czy półtora.
@macio_944 Wiesz, mógłby stać bezradnie jak dostał np taką bombę jak od Asensio w SPH z 2017 roku czy bramka Lewandowskiego z 2015, ale irytujące jest to, że przy wielu sytuacjach się nie rzuca lub robi te idiotyczne szpagaty.
@Coutinho007 A co Dudek osiągnął w Realu poza tym, że w 4 sezonach zagrał w 12 spotkaniach? A się zachowuje jakby wygryzł Casillasa wtedy i wygrał z 2 LM z nimi, a z ławki jedynie oglądał jak Barcelona leje Real.
Jak Barcelona ma być najlepsza jak kibiców na beznadziejnych? Zarówno na trybunach jak i tutaj na stronie. Zero wiary w klub, tylko wspominanie jakiś starych meczów i płacz.
Nie byłoby czerwonej dla Cubarsiego, gdyby zawodnik Benfiki nie faulował De Jonga w środku pola. Jeszcze raz usłyszę Uefalona, bo "Chelsea2009" to go zabije śmiechem.
@PatrykBarca Bayern w tym w ostatnich sezonach nie jest jakiś ultra-mocny. Są faworytami, bo Leverkusen nie gra, tak dobrze jak w zeszłym sezonie, ale nie można Aptekarzy skreślać.
@Andi18 Korci mnie żeby postawić na Leverkusen, ale znając moje szczęście w ostatnim czasie do obstawiania, to Bayern z nimi wygra. Ostatnio do obstawiania miałem dobrą passę w Październiku :D
@Odcinkowy Napewno ma lepsze rzuty wolne i jest bardziej skuteczny. Zresztą Vinicius i Mbappe mają prawdopodobnie zero bramek w karierze z tego elementu gry, co jest porażką. @Mitch_Atleta Rodrygo ma patent w LM. Często strzelał sporo goli.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Nie no w latach 2014-2016 dobrze bronił w LM, ale to było wieki temu.
0
Wydaję mi się, że ktokolwiek nie poprowadzi naszego spotkania, to będzie źle. Cały urok Ligi Hiszpańskiej.
2
Wychwalanie wczorajszego meczu Wojtka w LM jest słuszne. Hejt na Ter Stegena nie jest słuszny, ale skrytykować jego postawę w tych rozgrywkach już można, bo tak jak w Lidze nam tyłek potrafił uratować, tak w LM nie zaliczył takiego spotkania jak Szczęsny od ładnych kilku lat. Mało tego, że w wielu sytuacjach nawet nie próbował się rzucić, tylko odprowadzał piłkę wzrokiem do bramki. Jeśli w przyszłym sezonie nasz rodak zostanie, to niech Flick uczciwie uzna kto ma bronić.
0
@sylweste.r Ja obstawiam, że zagrają na Camp Nou dopiero pod koniec roku lub na początku 2026. A pracę się skończą w drugiej połowie przyszłego roku.
0
@Herbert Pytanie ile w tym wszystkim pierdół media pisały. Przecież to było logiczne, że w tym sezonie o powrót na Camp Nou, będzie ciężko bardzo ciężko.
0
Pewnie Ci co się w ogóle na budowie nie znają obstawiali, że jeszcze w tym sezonie wrócimy na Camp Nou. To jest wielki stadion na 100 tys ludzi. Czegoś takiego się nie remontuje w rok czy półtora.
21
Raphinha zrównał się w bramkach z poprzednim "Złotopiłkowym" sezonem Viniciusa.
1
@macio_944 Wiesz, mógłby stać bezradnie jak dostał np taką bombę jak od Asensio w SPH z 2017 roku czy bramka Lewandowskiego z 2015, ale irytujące jest to, że przy wielu sytuacjach się nie rzuca lub robi te idiotyczne szpagaty.
0
@borys27 No i bardzo dobrze. Nie jestem nieomylny :D
0
@Criss18Barca To wymień te wiele lepsze. Chociaż 2.
0
@OrangeFcb To usuń.
0
Zaczynam wierzyć, że w tamtym sezonie gdyby był Flick, to wymyśliłby coś na grę w 10 przeciwko PSG lub napewno byśmy nie dostali 1-4.
1
@BARCA1899Messi 3-1 i ciężki rewanż by się zapowiadał.
2
Liverpool ma wymarzoną sytuację, żeby wywalić PSG z LM. Ta dominacja PSG nic im nie dała, mogą się okazać frajerami roku.
0
@Coutinho007 Flick raczej nie zmieni bramkarzy jak Szczęsny będzie dalej w takiej formie.
1
@Coutinho007 A co Dudek osiągnął w Realu poza tym, że w 4 sezonach zagrał w 12 spotkaniach? A się zachowuje jakby wygryzł Casillasa wtedy i wygrał z 2 LM z nimi, a z ławki jedynie oglądał jak Barcelona leje Real.
0
PSG ciśnie, ciśnie i nic. Wyczuwam, że będzie 0-0. Dobrze, że jednak Raphinha nie zszedł. Bardzo ładna bramka.
3
Jak Barcelona ma być najlepsza jak kibiców na beznadziejnych? Zarówno na trybunach jak i tutaj na stronie. Zero wiary w klub, tylko wspominanie jakiś starych meczów i płacz.
0
@Derean No jak na zawodniku Barcelony, to wiadomo, że miękkie.
8
Jeśli ktoś jest do zmiany to Raphinha, a nie Lewy.
9
Nie byłoby czerwonej dla Cubarsiego, gdyby zawodnik Benfiki nie faulował De Jonga w środku pola. Jeszcze raz usłyszę Uefalona, bo "Chelsea2009" to go zabije śmiechem.
0
@trolownik Po was czyli po kim?
0
@PatrykBarca Bayern w tym w ostatnich sezonach nie jest jakiś ultra-mocny. Są faworytami, bo Leverkusen nie gra, tak dobrze jak w zeszłym sezonie, ale nie można Aptekarzy skreślać.
0
@Andi18 Korci mnie żeby postawić na Leverkusen, ale znając moje szczęście w ostatnim czasie do obstawiania, to Bayern z nimi wygra. Ostatnio do obstawiania miałem dobrą passę w Październiku :D
0
@Barca_Big_Moment Spokojnie. Nie wiadomo w jakiej formie będzie Bernal po tak ciężkiej kontuzji.
0
Czuję że Leverkusen dzisiaj może pokonać ten Bayern.
0
@Rafalloxfcb Z przyzwyczajenia nie zauważyłem tego :D
0
Myślę, że skład bez zaskoczenia. No, może bym za De Jonga wystawił Casado, ale Flick wie co robi.
1
@Odcinkowy Napewno ma lepsze rzuty wolne i jest bardziej skuteczny. Zresztą Vinicius i Mbappe mają prawdopodobnie zero bramek w karierze z tego elementu gry, co jest porażką. @Mitch_Atleta Rodrygo ma patent w LM. Często strzelał sporo goli.
0
@Eklerek No, daleko to ona nie pojechała :D