O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4900
  • Liczba komentarzy 1027
  • Polecenia 1968

Komentarze

5

Trudno o bardziej idiotyczne przemyślenia... Zakładamy, że Felix będzie grał na takim poziomie jak do tej pory, tak? I co to oznacza?
1. Oznacza to, że mamy za kilka procent kosztow zawodnika, którego 1 rok grania pewnie normalnie kosztowałby ze 20 mln euro (kontrakt + cześć transferu). I to jest naprawdę problem?
2. Zawodnik ma też coś do powiedzenia przy transferze, więc Jeao może się mocno postarać aby pozostać w FCB jeśli będzie szczęśliwy.
3. Na razie ten chłopak gra naprawdę dobrze tylko u nas. A więc nawet jeśli Atletico sobie nagle zażyczy np 100mln za niego, to wcale nie oznacza, że ktoś zechce za niego tyle zapłacić, znając jego "nierówność" w różnych klubach.

Podsumowując - niech Pan Javi martwi się raczej o to, kiedy Relowi się skończy fart i bramki w 95 minucie a nie wymyśla problemy z dupy...

1

@slayer nie ma stresu, spokojnie. Przyjdzie w zimie

1

@Romario87 oriol jest jak dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Nie jest to Busi, ale gra poprawnie a do tego ma strzał z dystansu.
Felixa nigdy nie chciałem tu widzieć. Po tym meczu wygląda, że się myliłem. Oby! Chętnie się przyznam do błędu niech tylko gra jak wczoraj.

0

@skubi99 a co robi takiego...?

0

@ACRAB95 Nie jest to fajne, ale w kryzysowej sytuacji trzeba się jakoś ratować. Pocieszające jest to, że jeśli dobrze kojarzę, to przy tych transakcjach Barca zapewniła sobie opcję odkupu udziałów (oczywiście to dopiero, jak będzie ją stać).

Zobacz wszystkie

108

"najlepszy projekt sportowy". Ech, mistrz heheszki po prostu :D

102

Witać,

nazywam się Fahrad al Mustafi i jestem dziedzicem wielka fortuny z ropy. Mój dziadek, niech Mahomet ma go w opiece, założył great pole naftowe i zarobił 48.6 billion dollars. Ja wiem, że FC Barcelona great klub mieć kłopoty i ja chcę pomóc ofiarując klub 2 miliardy USD. Odpisz na ten wiadomość oraz wyślij na mój Pay Pall account 280 USD a napiszę dalsze instrukcje. Może nawet Messi będzie back in Barcelona, who knows?

Salam Alejkum
Fahrad-al-Mustafi

80

W końcu mógł w pełni powiedzieć co mysli o tej sędziowskiej hiszpańskiej farsie... Brawo Geri!

44

Chciałem "tylko" aby zagrali dobry mecz... i to się wydarzyło. Ale ku^&% boli, bo pierwsza połowa naprawdę dała nadzieję ....:(:(

34

następnie skręcił w lewo. dalsze losy Deco już wkrótce!

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?