O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 1126
  • Polecenia 2137

Komentarze

3

"Barcelona nie chce już jednak dłużej czekać i spodziewa się ostatecznej deklaracji Xaviego."... skończcie w końcu z tą szopką, na każdej konferencji mówi, że odchodzi. Jak ma ta "ostateczna deklaracja" wyglądać, ma transparent na tarasie rozwiesić??

0

Jeśli nie ma kasy, to wiele nie zdziałamy. Wziąć Rafę, który wydaje się wyglądać w miarę obiecująco - oczywiście, żadnej pewności nie ma, ale na wiele więcej nas aktualnie nie stać.
Postawić przez rok na przygotowanie fizyczne, odbudować po kontuzjach graczy (Pedri, Gavi), przy doświadczonych graczach rozwijać tych młodych, których się jeszcze nie udało zajechać (Cubarsi, Fermin, Yamal, Fort), wprowadzać nowych ze szkółki, odbudować tych bez formy (Balde). I spokojnie pracować, oszczędzając kasę. Może za sezon, dwa, pojawi się szansa na kogoś z topu trenerskiego, jeśli będzie kasa i możliwości.

2

@Aragorn33 rozumiem, ale cały czas to jest zdecydowanie za mała próbka, do oceniania czegokolwiek przez kogokolwiek....

3

@Aragorn33 Czyli chciałbyś zatrudnić Marqueza, a następnie oceniać jego pracę już po 6 meczach, w praktycznie przegranej lidze, z zespołem świeżo po odpadnięciu z walki o trofea...? nie ma w tym zbytnio sensu.

28

W 100% się zgadzam. Jeden błąd, który zawalił wszystko... Nie można jednak mieć aż tak wielkich pretensji do Araujo - on nie miał czasu zastanawiać się, rozważać czy lepiej stracić bramkę, czy dostać czerwo... Zagrał instynktownie i nie wyszło. Pamiętajmy jednak ile bramek jego instynkt nam uratował, również w poprzednim meczu.

Zobacz wszystkie

108

"najlepszy projekt sportowy". Ech, mistrz heheszki po prostu :D

102

Witać,

nazywam się Fahrad al Mustafi i jestem dziedzicem wielka fortuny z ropy. Mój dziadek, niech Mahomet ma go w opiece, założył great pole naftowe i zarobił 48.6 billion dollars. Ja wiem, że FC Barcelona great klub mieć kłopoty i ja chcę pomóc ofiarując klub 2 miliardy USD. Odpisz na ten wiadomość oraz wyślij na mój Pay Pall account 280 USD a napiszę dalsze instrukcje. Może nawet Messi będzie back in Barcelona, who knows?

Salam Alejkum
Fahrad-al-Mustafi

80

W końcu mógł w pełni powiedzieć co mysli o tej sędziowskiej hiszpańskiej farsie... Brawo Geri!

44

Chciałem "tylko" aby zagrali dobry mecz... i to się wydarzyło. Ale ku^&% boli, bo pierwsza połowa naprawdę dała nadzieję ....:(:(

34

następnie skręcił w lewo. dalsze losy Deco już wkrótce!

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?