Juventus jest mierny i to od kilku sezonów. Był czas, co masowo zdobywali Mistrzostwa i Puchary, zaliczyli też 2 Finały LM, a teraz to jest taka przeciętność, że aż głowa boli. Kiedyś grali w obronie Bonucci, Chielini czy Barzagli, a teraz to jakieś Jaśki grają.
@Rewolucja123 Trochę to porażka z strony Artety. Poza pucharem Anglii, to tam jakiś sukcesów nie ma. Wenger z gorszego składu potrafił wycisnąć więcej.
@krzywy Pewnie i tak. Musiała by się wydarzyć katastrofa Liverpoolu, żeby przewalić taką przewagę i Arsenal musiałby przestać frajerzyć, a jedno, a szczególnie drugie jest mało prawdopodobne.
Brak goal-line w La Lidze to porażka. Mamy 2025 rok. W innych ligach ten system jest już od lat, nawet w Polskiej Ekstraklasie jest. Jakby nie było konsultacji VARu z głównym arbitrem, to by gola nie było...
@LeoMessiiBarcaPepa Wątpię, żeby rozłożyli nogi. Są wysoko w tabeli i z nimi się męczyliśmy w tym sezonie, to nie jest to samo Rayo, co kiedyś jak grali z Realem i dostali 10-2.
@mekston Myślę, że wygrane El Clasico może nam przypieczętować tytuł. Nie można liczyć, że Los Blancos wszystko do Klasyku wygrają. Punkty jeszcze zgubi każdy, nawet my.
@mekston Trzeba oceniać obiektywnie. Z nami w tym sezonie mieli mnóstwo szczęścia, a z Realem w LM ich sukcesem było, że przegrali tylko 2-1 i mają szansę się zrewanżować, ale nie z taką grą.
@Adran360 ZSRR za Reagana wcale nie był taki silny. Może na początku, ale później już się chylił ku upadkowi. Putin nie odbuduje Związku Radzieckiego nie ma na to szans.
Przykra sytuacja, powiedziałbym nawet, że bardzo. Wróciłem właśnie do domu nawet człowiek nie wiedział, że się coś takiego stanie, bo nie śledziłem żadnych informacji przed meczem. Człowiek się nie spodziewał, że coś takiego może się wydarzyć. Bardzo dobrze, że mecz został odwołany, bo są rzeczy ważniejsze niż sport.
@Danny Gaucho No jakby tak jeszcze pograł z 3 sezony na takim poziomie, to była by opcja, że byłby najskuteczniejszym strzelcem i najlepszym piłkarzem w historii Liverpoolu. Pod to drugie go już można podpinać.
0
@macio_944 A ile to będzie kosztowało?
9
@secret_fcb To było śmieszne na początku, a robienie z Lewandowskiej k*rwy bez żadnych dowodów, to jest przegięcie.
0
@AlexDark00 Cris nie ma tutaj nic do tego. Jeszcze jak grał w Juventusie, to się zaczęło źle dziać.
1
Juventus jest mierny i to od kilku sezonów. Był czas, co masowo zdobywali Mistrzostwa i Puchary, zaliczyli też 2 Finały LM, a teraz to jest taka przeciętność, że aż głowa boli. Kiedyś grali w obronie Bonucci, Chielini czy Barzagli, a teraz to jakieś Jaśki grają.
1
@Rewolucja123 Trochę to porażka z strony Artety. Poza pucharem Anglii, to tam jakiś sukcesów nie ma. Wenger z gorszego składu potrafił wycisnąć więcej.
0
@krzywy Pewnie i tak. Musiała by się wydarzyć katastrofa Liverpoolu, żeby przewalić taką przewagę i Arsenal musiałby przestać frajerzyć, a jedno, a szczególnie drugie jest mało prawdopodobne.
1
Jak Arsenal to przewali, to Liverpool nieoficjalnie mistrzem.
3
Bellingham lepszy od Pedriego? Chyba w pajacowaniu.
0
Ta akcja Mbappe to ostrzeżenie dla Rayo.
1
Brak goal-line w La Lidze to porażka. Mamy 2025 rok. W innych ligach ten system jest już od lat, nawet w Polskiej Ekstraklasie jest. Jakby nie było konsultacji VARu z głównym arbitrem, to by gola nie było...
1
A korciło postawić na Inter. Dobrze, że się wstrzymałem i tylko obstawiłem liczbę goli.
1
Jedynie gra w obronie Rayo pozostawia wiele do życzenia, bo w ofensywie fajnie pykają i szybko.
1
Rayo tanio skóry nie sprzeda.
0
@esem91 Po golu Atletico tak samo pisałeś?
0
No Real tutaj przyfarcił.
0
@Xardas96 Najpierw się liczą mecze bezpośrednie, a jak w meczu bezpośrednich bilans jest taki sam, to się liczą bramki.
1
@LeoMessiiBarcaPepa Wątpię, żeby rozłożyli nogi. Są wysoko w tabeli i z nimi się męczyliśmy w tym sezonie, to nie jest to samo Rayo, co kiedyś jak grali z Realem i dostali 10-2.
0
@mekston Myślę, że wygrane El Clasico może nam przypieczętować tytuł. Nie można liczyć, że Los Blancos wszystko do Klasyku wygrają. Punkty jeszcze zgubi każdy, nawet my.
1
@mekston A jakbyśmy mieli bilans pkt taki sam, co Real to i tak im nic nie da, bo nawet jakby z nami wygrali, to nam 0-4 czy 0-5 nie wklepia :D
0
@mekston Trzeba oceniać obiektywnie. Z nami w tym sezonie mieli mnóstwo szczęścia, a z Realem w LM ich sukcesem było, że przegrali tylko 2-1 i mają szansę się zrewanżować, ale nie z taką grą.
1
Atletico z tym swoim minimalizmem nic nie wygra w tym sezonie. Jeszcze tylko przewalą w środę z Realem i z nami PK.
0
@Derean Nam nie podyktowali podobnego karnego w meczu ligowym z Atleti, ale tak karny.
0
@4drian0 To nie przewalaj i obstaw, że strzelą w drugiej połowie.
1
@Adran360 ZSRR za Reagana wcale nie był taki silny. Może na początku, ale później już się chylił ku upadkowi. Putin nie odbuduje Związku Radzieckiego nie ma na to szans.
1
@norbi77 Bidena nie pogonili, a Trumpa mają pogonić?
0
@DonCarletto W każdym wieku możesz umrzeć, taka jest prawda. Nie jest powiedziane, że musisz mieć 80 lat.
0
Przykra sytuacja, powiedziałbym nawet, że bardzo. Wróciłem właśnie do domu nawet człowiek nie wiedział, że się coś takiego stanie, bo nie śledziłem żadnych informacji przed meczem. Człowiek się nie spodziewał, że coś takiego może się wydarzyć. Bardzo dobrze, że mecz został odwołany, bo są rzeczy ważniejsze niż sport.
0
@Danny Gaucho No jakby tak jeszcze pograł z 3 sezony na takim poziomie, to była by opcja, że byłby najskuteczniejszym strzelcem i najlepszym piłkarzem w historii Liverpoolu. Pod to drugie go już można podpinać.
2
@mekston Jakiej przerwy jak codziennie pisze? :D
0
@FcPortoFan1999 Liverpool ma jeszcze czas. Bayern sobie zawalił mecz tą czerwoną kartką Paulinhy.