W zeszłym sezonie 79 goli w lidze. W tym sezonie 82 gole i jeszcze 9 kolejek. Zdecydowanie potężniejsza nie tylko obrona, ale atak. Zresztą to widać po tych różnych pogromach. W sezonie gdzie zdobyliśmy Mistrza z Xavim, to wiele spotkań przepychaliśmy kolanami 1-0 czy 2-1. Nawet bramek mniej strzeliliśmy niż w poprzednim sezonie, który był porażką.
@macio_944 Xavi zawsze miał gorąca głowę jako piłkarz też lubił dyskutować z sędziami, ale Ancelotti też przeginał i nie obrywał w mediach za to jak Xavi.
@Katalonik97 Ile Ty masz lat dzieciaku, że używasz tego "Xd"? @adamek20151 Myślę, że nie ma takiej opcji, bo Real miał taką samą sytuację kilka miesięcy temu z Rasistą i nic nie było. Brazylia też nie płakała, że go nie było na zgrupowaniu. W sumie to jeden pies czy by był czy nie, bo w Reprezentacji gra i tak piach.
@Pedri16Future Cubarsi pokazał się rok temu i był już lepszy niż Asencio teraz. Więc prędzej się można jarać 17-18 latkiem niż 22 latkiem, który by nawet nie zawitał do pierwszej drużyny, gdyby nie kontuzje Alaby czy Militao, a nawet nie wspomnę o siedzeniu tam na ławie, bo nawet by się na ławie nie mieścił.
@Adran360 Ja tam jestem za tym, żeby został turniej na starych zasadach, czyli taki miniturniej jaki był przez ładnych parę lat. I tak najważniejszym klubowym trofeum będzie LM i nic tego nie zmieni.
A już z Asencio robili drugiego Ramosa. No, niestety nie ten poziom. Nie czepiałbym bym się go tak bardzo, gdyby nie te sztuczne pompowanie go przez kibiców Realu. Talenty w obronie to Cubarsi czy jeszcze Varane jak u nich zaczynał grać, to był jeden z nielicznych zawodników Realu, który potrafił zatrzymać Messiego.
@Adran360 Do tej pory się zastanawiam jak się im udało dostać na te KMŚ. Żeby grać w nowej formule liczą się wyniki od 2018-2024 czy jakoś tak, a ich imponujących nie mieli.
@LeoMessiiBarcaPepa Roque to był kot w worku. Może liczyli, że jakimś cudem się uda. Już podobne ruchy były wykonywane. Moim zdaniem oba kluby straciły na wymianie Boniacko-Brazylijskiej. No, przynajmniej nikt nie zyskał, bo Pjanica pozbyliśmy się po sezonie, a Arthur cały czas jest na wypożyczeniach.
0
@kanver_ Ja tam i tak czułem radość. Zresztą jak z każdego Mistrzostwa.
4
W zeszłym sezonie 79 goli w lidze. W tym sezonie 82 gole i jeszcze 9 kolejek. Zdecydowanie potężniejsza nie tylko obrona, ale atak. Zresztą to widać po tych różnych pogromach. W sezonie gdzie zdobyliśmy Mistrza z Xavim, to wiele spotkań przepychaliśmy kolanami 1-0 czy 2-1. Nawet bramek mniej strzeliliśmy niż w poprzednim sezonie, który był porażką.
0
@Encore Taka drobna doczepka, bo czasami się trzeba doczepić :D I tak ma mnóstwo asyst w tym sezonie i tym się broni.
0
@LeoMessiiBarcaPepa 38 i chyba 4 asysty. Kolega się pomylił i dodał to do goli i doliczył asysty :D
0
Yamal mógł dzisiaj 2 razy spokojnie obsłużyć Lewego. Ostatnio za dużo chce wpakować na siłę, to nie było pierwsze takie spotkanie.
1
@Lukasz999 Tylko Messi to przebił i Suarez w swoim Prime.
2
@Filipem @Luciano99? TOP.
0
To może być najlepszy sezon De Jonga w Barcelonie. O ile już nie jest.
15
@AlexDark00 I jak tam Disney żyjesz?
0
@partymaker Nie gadaj. Klepnął byś w tyłek :D
0
@Katalonik97 Przesadziłeś trochę. Technikę ma akurat świetną i ma świetne wykończenie.
1
Ahahhaah niewierze.
5
@norbi77 Myślę, że gdyby nie te wałki, to byśmy mieli już na spokojnie bezpieczną przewagę na 7-8 punktów.
2
@macio_944 Xavi zawsze miał gorąca głowę jako piłkarz też lubił dyskutować z sędziami, ale Ancelotti też przeginał i nie obrywał w mediach za to jak Xavi.
0
@AmigoBlancos A co Ci jest, że z zdrowiem nie najlepiej?
2
@Adran360 Trzeba przyznać, że to największa gwiazda Realu. Trzeba było dać mu po prostu czas.
0
@Katalonik97 Ile Ty masz lat dzieciaku, że używasz tego "Xd"? @adamek20151 Myślę, że nie ma takiej opcji, bo Real miał taką samą sytuację kilka miesięcy temu z Rasistą i nic nie było. Brazylia też nie płakała, że go nie było na zgrupowaniu. W sumie to jeden pies czy by był czy nie, bo w Reprezentacji gra i tak piach.
1
@Katalonik97 Nie dadzą żadnego walkowera chłopie...
0
@Lionel_Messi10 Nie, nie można. Do Guardioli czy do Ancelottiego mu daleko.
0
@partymaker To się chyba zalicza do rzutu wolnego.
0
@Lionel_Messi10 Scaloniemu do GOATa trenerskiego bardzo dużo brakuje.
0
@Pedri16Future Cubarsi pokazał się rok temu i był już lepszy niż Asencio teraz. Więc prędzej się można jarać 17-18 latkiem niż 22 latkiem, który by nawet nie zawitał do pierwszej drużyny, gdyby nie kontuzje Alaby czy Militao, a nawet nie wspomnę o siedzeniu tam na ławie, bo nawet by się na ławie nie mieścił.
1
@Katalonik97 To mówisz, że Leganes wciśnie coś jeszcze?
5
Cała kariera w Hiszpanii i zero tytułów La Liga na koncie. Jeśli chodzi ogólnie o piłkę klubową to uboga kariera jak mówimy o trofeach.
0
@Adran360 Ja tam jestem za tym, żeby został turniej na starych zasadach, czyli taki miniturniej jaki był przez ładnych parę lat. I tak najważniejszym klubowym trofeum będzie LM i nic tego nie zmieni.
2
A już z Asencio robili drugiego Ramosa. No, niestety nie ten poziom. Nie czepiałbym bym się go tak bardzo, gdyby nie te sztuczne pompowanie go przez kibiców Realu. Talenty w obronie to Cubarsi czy jeszcze Varane jak u nich zaczynał grać, to był jeden z nielicznych zawodników Realu, który potrafił zatrzymać Messiego.
1
@Adran360 Do tej pory się zastanawiam jak się im udało dostać na te KMŚ. Żeby grać w nowej formule liczą się wyniki od 2018-2024 czy jakoś tak, a ich imponujących nie mieli.
1
@Gaucho Nie każdy zawodnik się pokazuje w wieku 17-18 lat. Poza tym Neymar też późno trafił do Europy w porównaniu do Rasisty czy Rodrygo.
0
@Gaucho Ale wszyscy się na to nabierali i miał mecze gdzie dobrze grał. Ja sam osobiście się nabrałem i myślałem, że kupiliśmy perłe z Brazylii.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Roque to był kot w worku. Może liczyli, że jakimś cudem się uda. Już podobne ruchy były wykonywane. Moim zdaniem oba kluby straciły na wymianie Boniacko-Brazylijskiej. No, przynajmniej nikt nie zyskał, bo Pjanica pozbyliśmy się po sezonie, a Arthur cały czas jest na wypożyczeniach.