Jeśli będziemy grali, tak jak do tej pory, a Atletico zagra w ten sam sposób, co z Realem. To myślę, że na spokojnie Finał będzie nasz, ale musimy być skuteczni, a nie tak jak w Grudniu.
@Luciano99 No, nie tak sporo lepsze liczby. Rozegrał 55 spotkań więcej i strzelił 21 goli i więcej. Myślę, że z tym samym bilansem spotkań, to liczba goli była by podobna, mimo że Suarez to impotent strzelecki w LM.
@mrboom No też, ale jego liczby były można powiedzieć wyśmiewane, a Ibre tylko wyśmiewali, bo nie wygrał LM, a liczby miał jak na te spotkania wcale nie lepsze niż Suarez.
Wczorajszymi 2 golami Haaland wyprzedził Ibrahimovica o jednego gola w tabeli strzelców w historii LM. Szwed w 128 spotkaniach strzelił 48 goli, a Norweg w 48 spotkaniach 49 goli. Te Liczby Blondyna w LM są jakieś chore. No i w sumie dość przeciętne Ibry, bo przecież to był świetny napastnik.
@A4ron City rok temu to gniotło Real niesamowicie. Real nie potrafił wyjść za 30 metra od swojej bramki, a co dopiero przekroczyć połowę. Karne to karne, to jest zawsze loteria, ale jak się uderza w taki sposób jak Berrnando Silva, to się nie da ich wygrać.
@NorbiTBOB W Lidze Francuskiej się sporo łatwiej strzela gole niż w Hiszpańskiej. Kontuzje go trapiły i to jest fakt, kiedy zagrał w jakimś ważnym meczu poza Finałem LM z 2020 roku. Nie było go w wielu kluczowych meczach z powodu kontuzji. Poza tym w PSG grał 2 sezony dłużej i zanotował podobną liczbę spotkań, co w Barcelonie. Nawet nie wiem czy nie mniej.
@Marian_Pazdzioch Nie. Messi został brutalnie sfaulowany z Napoli i nie wykonywał karnego, ale po jakimś czasie wrócił do gry. Olmo to jest jak Araujo z szkła.
Co by nie mówić, to jak Szczęsny będzie się dobrze sprawował, to Flick nie powinien tego zmieniać. Maj to jest w końcu kluczowa część sezonu. Ancelotti zaryzykował w zeszłym sezonie i się udało wystawiając Courtoisa, ale to ryzykował jak cholera. Tutaj mamy bramkarza na wyższym poziomie niż Łunin.
Sędzia Robin Braun w Bundeslidze wyjaśniał swoją decyzję na stadionie. Ciekawe jakby to działało w La Lidze, przecież sędzia by się chyba zapłakał z nerwów.
0
@Messiah10 No, mam nadzieję, ale wolałbym żebyśmy się nie prześlizgiwali, a wygrywali pewnie.
1
Jeśli będziemy grali, tak jak do tej pory, a Atletico zagra w ten sam sposób, co z Realem. To myślę, że na spokojnie Finał będzie nasz, ale musimy być skuteczni, a nie tak jak w Grudniu.
1
@FCBMati10 55 spotkań mniej.
0
@Luciano99 No, nie tak sporo lepsze liczby. Rozegrał 55 spotkań więcej i strzelił 21 goli i więcej. Myślę, że z tym samym bilansem spotkań, to liczba goli była by podobna, mimo że Suarez to impotent strzelecki w LM.
0
@mrboom No też, ale jego liczby były można powiedzieć wyśmiewane, a Ibre tylko wyśmiewali, bo nie wygrał LM, a liczby miał jak na te spotkania wcale nie lepsze niż Suarez.
0
Wczorajszymi 2 golami Haaland wyprzedził Ibrahimovica o jednego gola w tabeli strzelców w historii LM. Szwed w 128 spotkaniach strzelił 48 goli, a Norweg w 48 spotkaniach 49 goli. Te Liczby Blondyna w LM są jakieś chore. No i w sumie dość przeciętne Ibry, bo przecież to był świetny napastnik.
0
@Rifek Najpewniej za dużo porno oglądasz i namierzają.
0
@A4ron City rok temu to gniotło Real niesamowicie. Real nie potrafił wyjść za 30 metra od swojej bramki, a co dopiero przekroczyć połowę. Karne to karne, to jest zawsze loteria, ale jak się uderza w taki sposób jak Berrnando Silva, to się nie da ich wygrać.
0
@Danny Gaucho I 2 sezony dłużej? To jest tak jakby się przez prawie 2,5 sezonu leczył.
0
@NorbiTBOB W Lidze Francuskiej się sporo łatwiej strzela gole niż w Hiszpańskiej. Kontuzje go trapiły i to jest fakt, kiedy zagrał w jakimś ważnym meczu poza Finałem LM z 2020 roku. Nie było go w wielu kluczowych meczach z powodu kontuzji. Poza tym w PSG grał 2 sezony dłużej i zanotował podobną liczbę spotkań, co w Barcelonie. Nawet nie wiem czy nie mniej.
0
@barcelonaLM Nie prawda. Graliśmy w 1/4 2 razy z Atletico.
0
@Damian11 Ja tam ich chcę w 1/2 PK, ale nie w 1/8 LM, bo to za wcześnie.
0
To do kiedy Haaland podpisał kontrakt z tym klubem 2034? :D Przecież gość jest bardziej niż w Złotej klatce, tytanowej.
1
Te City zaliczyło okropny zjazd. Nie ma porównania do tego jak grali w 2023 czy nawet rok temu.
18
Jarają się tym Asencio że mega talent, a gość ma 22 lata. Młodym talentem to jest Cubarsi, który jest sporo młodszy i dużo wcześniej się wyłonił.
0
@esem91 To już dawno :D
1
@KamQiX To jest przeciętny zawodnik kupiony za grube pieniądze. Gdybyśmy zrobili taki transfer, to znowu byśmy byli pośmiewiskiem.
0
@Arkadio90 Akurat są zawodnicy, którzy zasłużyli.
3
@adi7adi8 No, raczej nie, bo to dość podejrzane. Jak się mam logować skoro jestem? :))
6
Czy tylko mi znowu wyskakuje komunikat o zalogowaniu się jak jestem zalogowany? :D
0
@Marian_Pazdzioch Nie. Messi został brutalnie sfaulowany z Napoli i nie wykonywał karnego, ale po jakimś czasie wrócił do gry. Olmo to jest jak Araujo z szkła.
3
@Lament Casado dostał odpoczynek, bo gra cały czas. Do lodówki lub nawet do zamrażarki został schowany Pena i to na zawsze.
0
Araujo i Olmo to praktycznie ta sama bajka. Patrząc na nich to widać jakby byli zrobieni z szkła.
0
Pedri to taki Iniesta w włosami na głowie. Świetny piłkarz, że kosztował nas niecałe 20 mln Euro to był świetny interes.
0
Pedri to jest masterclass
1
Co by nie mówić, to jak Szczęsny będzie się dobrze sprawował, to Flick nie powinien tego zmieniać. Maj to jest w końcu kluczowa część sezonu. Ancelotti zaryzykował w zeszłym sezonie i się udało wystawiając Courtoisa, ale to ryzykował jak cholera. Tutaj mamy bramkarza na wyższym poziomie niż Łunin.
0
@wojopancer Może nie szajbusy, ale lekko odklejeni, bo mogą dostać 3 lanie od nas w tym sezonie.
1
Przecież ta telewizja tylko psuje wizerunek ich klubowi. Nawet w TVNie nie mają tak zrytego beretu.
0
Sędzia Robin Braun w Bundeslidze wyjaśniał swoją decyzję na stadionie. Ciekawe jakby to działało w La Lidze, przecież sędzia by się chyba zapłakał z nerwów.
1
@pero1983 Na nas starczyła nasza nieskuteczność.