Ten nowy format Ligi Mistrzów uważam za lepszy i za sprawiedliwszy. Drużyny już nie grają takich szachów jak kiedyś i się bardziej odkrywają. Dobrze, że usunęli też to, że bramki wyjazdowe się liczą podwójnie. Przecież nie raz się nie dało patrzeć na te dwumecze.
Trzeba przyznać, że Dembele jest w kozackiej formie strzeleckiej i unika kontuzji. Czemu u nas tak często kaleczył grę i psuł tyle sytuacji strzeleckich?
@xvcWinterSoldier Ja tam się takim gadaniem nie przejmuję, to gadają typowi "Janusze" co tylko potrafią narzekać. Zapominają cały czas jak wygląda ta słynna "myśl szkoleniowa" w Polsce. Ci najlepsi nie będą grali w Polskiej lidze, a co do Reprezentacji, to musi być kolektyw, a tego nie ma. Za czasów Nawałki nie było jakiś wielkich umiejętności, ale była walka i zadziorność. Więcej by było takich zawodników i Polska Liga by była na wyższym poziomie jakby nie kręcili "wałków". Biedniejsze ligi są lepsze i na wyższym poziomie, to o czymś świadczy. Oglądamy Polski klub w LM, co 20 lat i to też o czymś świadczy. Wracając do Lewandowskiego to niezaprzeczalnie najlepszy piłkarz w Polskiej piłce i jedna z najlepszych 9 w historii piłki, a to również o czymś świadczy. Jakieś bzdurne argumenty mnie nie obchodzą.
Przypominają mi się czasy Trio Polaków w BVB. Młodsi kibice mogą nie pamiętać, ale wtedy sobie, tak marzyłem, żeby chociaż na przestrzeni 20 lat jeden Polak zagrał w Barcelonie. Wtedy nie było kandydatów, a teraz minęło kilkanaście lat i mamy dwóch. To jest też duży honor dla Polskiego sportu, że dwóch naszych może grać w takim klubie.
@FCB24 A ja bym się właśnie rozpędzał. Skoro Christensen ma odejść, to ktoś musi przyjść. Cubarsi, Araujo i Ingo, to za mało na ŚO, biorąc też pod uwagę, że Kounde jest już pełnoprawnym PO. Araujo jest podatny na kontuzje, a Martinez wiekowy i też jest dużo większe prawdopodobieństwo, że on je złapie niż młody Cubarsi.
@barcanawieki Z Covidem było to zrozumiałe, bo to była szczepionka zrobiona na kolanie, ale żeby nie zaszczepić psa? Głupota, zarazi się od innego zwierzęcia wścieklizna i zdechnie.
@Encore I tak jest najlepszym graczem w historii tej dyscypliny. Pokonać młodego zawodnika, który ma być w przyszłości 1 na świecie mając 38 lat na karku i problemy zdrowotne, to jednak robi wrażenie.
@mekston Lewandowski nigdy nie miał problemów żeby masowo ładować bramki w LM, to zależy jak będziemy grać, jeśli Barcelona w LM będzie grać, tak jak gra, to może ich strzelić jeszcze sporo.
@Encore To jednak pokazuje, że pieniądze to nie wszystko. City ma ich więcej niż Barca, Liverpool czy inny klub z 8 razem wzięci, a i tak ma duże problemy.
0
@Corr Zagralibyśmy innaczej, gdyby nam groziło miejsce poza 8, a tak to był mecz bez jakiejś większej presji.
6
@BarcaFan20048989 Nie sądzę. Już Komorowski był kiedyś taki pewny siebie, a Duda go nawet nie musiał bardzo miażdżyć, bo się sam skompromitował
14
Ten nowy format Ligi Mistrzów uważam za lepszy i za sprawiedliwszy. Drużyny już nie grają takich szachów jak kiedyś i się bardziej odkrywają. Dobrze, że usunęli też to, że bramki wyjazdowe się liczą podwójnie. Przecież nie raz się nie dało patrzeć na te dwumecze.
0
@Criss18Barca Nie on, a PSG i w sumie też sami się wyeliminowaliśmy.
0
Trzeba przyznać, że Dembele jest w kozackiej formie strzeleckiej i unika kontuzji. Czemu u nas tak często kaleczył grę i psuł tyle sytuacji strzeleckich?
3
@xvcWinterSoldier Ja tam się takim gadaniem nie przejmuję, to gadają typowi "Janusze" co tylko potrafią narzekać. Zapominają cały czas jak wygląda ta słynna "myśl szkoleniowa" w Polsce. Ci najlepsi nie będą grali w Polskiej lidze, a co do Reprezentacji, to musi być kolektyw, a tego nie ma. Za czasów Nawałki nie było jakiś wielkich umiejętności, ale była walka i zadziorność. Więcej by było takich zawodników i Polska Liga by była na wyższym poziomie jakby nie kręcili "wałków". Biedniejsze ligi są lepsze i na wyższym poziomie, to o czymś świadczy. Oglądamy Polski klub w LM, co 20 lat i to też o czymś świadczy. Wracając do Lewandowskiego to niezaprzeczalnie najlepszy piłkarz w Polskiej piłce i jedna z najlepszych 9 w historii piłki, a to również o czymś świadczy. Jakieś bzdurne argumenty mnie nie obchodzą.
16
Przypominają mi się czasy Trio Polaków w BVB. Młodsi kibice mogą nie pamiętać, ale wtedy sobie, tak marzyłem, żeby chociaż na przestrzeni 20 lat jeden Polak zagrał w Barcelonie. Wtedy nie było kandydatów, a teraz minęło kilkanaście lat i mamy dwóch. To jest też duży honor dla Polskiego sportu, że dwóch naszych może grać w takim klubie.
1
@Mitch_Atleta Najpewniej byłby jokerem z ławki i by mu to nie przeszkadzało, bo swoje osiągnął i dokonał.
1
@PatrychoO Ale szczerze to mogli przyjechać jakimś wózkiem widłowym czy czymś, bo zwykłego samochodu szkoda trochę.
0
@Luccas Nie był sprinterem, ale też nie był klocem jak Mandziukic czy Dzeko. Poza tym z Suarez nie był sprinterem.
0
@FCB24 A ja bym się właśnie rozpędzał. Skoro Christensen ma odejść, to ktoś musi przyjść. Cubarsi, Araujo i Ingo, to za mało na ŚO, biorąc też pod uwagę, że Kounde jest już pełnoprawnym PO. Araujo jest podatny na kontuzje, a Martinez wiekowy i też jest dużo większe prawdopodobieństwo, że on je złapie niż młody Cubarsi.
1
@Luccas Chyba Villi na oczy nie wiedziałeś z tym gadaniem, że był wolny.
5
Zmiennik może i wartościowy, ale to nie jest zawodnik na pierwszy skład.
0
@Mitch_Atleta A pamiętam jak wychwalali Vlahovica tutaj.
0
@barcanawieki Z Covidem było to zrozumiałe, bo to była szczepionka zrobiona na kolanie, ale żeby nie zaszczepić psa? Głupota, zarazi się od innego zwierzęcia wścieklizna i zdechnie.
0
@tbas Ale ogólnie mało było takich spotkań, gdzie rozbijaliśmy rywali i pewnie wygrywaliśmy. Wiele spotkań było na styku.
4
W poprzednich 3 sezonach nie było tyle pogromów, co w obecnym, a to dopiero początek drugiej połowy sezonu
0
@partymaker Przecież piszę, żeby wreszcie zagrał dobrze od początku, a nie tylko jak wchodzi z ławki.
0
@Transu96 Widocznie Torre nie jest ulubieńcem Flicka.
0
Oby Torres zagrał wreszcie dobrze od pierwszej minuty, a nie tylko jak wchodzi na 15-20 minut.
0
Chcieliście rotację to macie rotację. W drugiej połowie pewnie wyjdzie Lewy, Gavi, Martin, może Torre lub Christensen.
7
@A4ron -10 to mów jak będzie po kolejce. My gramy jutro dopiero.
0
@Luciano99 Możliwe, ale @Comentateiro też nie.
0
@Encore Widzisz pokonuje praktycznie wszystkich, a swój prime ma dawno za sobą.
0
@Encore I tak jest najlepszym graczem w historii tej dyscypliny. Pokonać młodego zawodnika, który ma być w przyszłości 1 na świecie mając 38 lat na karku i problemy zdrowotne, to jednak robi wrażenie.
1
@pollack Też bym chciał tak przeszkadzać i strzelić 28 goli i dołożyć kilka asyst, a dopiero się zaczyna druga połowa sezonu.
1
@Lionel_Messi10 Raphinha bardziej zasłużył.
0
@NeroTFP1 Mogli by już skończyć z tym serialem, bo to już jest nudne.
0
@mekston Lewandowski nigdy nie miał problemów żeby masowo ładować bramki w LM, to zależy jak będziemy grać, jeśli Barcelona w LM będzie grać, tak jak gra, to może ich strzelić jeszcze sporo.
0
@Encore To jednak pokazuje, że pieniądze to nie wszystko. City ma ich więcej niż Barca, Liverpool czy inny klub z 8 razem wzięci, a i tak ma duże problemy.