clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@clyde cytryna? ^^
0
Mam dla Was zadanie.
Weźcie liczbę od 2-9. Pomnóżcie ją razy 9. Potem dodajcie jedną cyfrę do drugiej np 12 to 1+2. Następnie od otrzymanej liczby odejmijcie 6. Jak już macie otrzymaną cyfrę to podporządkucie ją według zasady
1 to A, 2 to B, 3 to C. I na tę literę podajcie pierwszy owoc, jaki przyjdzie Wam na myśl :D
6
Brat z nocnej straży Jon Snow, zostanie ojcem. Nie może być.
1
@tristan87 ,,Ten Wasz świat", ,,(G)Andzia"
2
W Twoja Twarz Brzmi Znajomo występuje jakaś Avalon, która śpiewa Oddział Zamknięty i powiedziała, że nigdy wcześniej nie słyszała o tym zespole, ani żadnej piosenki. :O to tak się da?
2
Na Polsacie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, jakby ktoś chciał :D
3
@sokot to Ty chyba nie widziałeś co tu się działo jak leci Harry Potter. To La Rambla, wszystkie chwyty dozwolone :D
1
@Gaucho srali muchy będzie wiosna
0
No nie, dopiero co włączyłam. :(((
0
Ale koszulki Real ma ładne.
1
@AdiKingu96 obiecanki cacanki.
0
@Coutinho007 ja tam oglądam bo mam deficyt różdżki (•-•)
0
@kacperek2005letsgo myślę, że spadniemy. A co, jak szaleć to szaleć. XD
3
@MesQueUnClub_87 ciekawe ile trzeba naklejek by zdobyć takiego ,,słodziaka" ^^
1
@Maniek9444 w sumie slogan ,,codziennie niskie ceny" pasuje do ostatnich transferów :D
0
@Witekk10 myślę, że New Balance nie są podrabiane na taką skalę jak Nike. Te ewidentnie są fejkami. Jeśli buty kosztują około 500-600 zł, a ktoś przestaje za praktycznie połowę ceny to już coś tu śmierdzi. :) Takie ceny 300-400 zł można wyhaczyć na tych stronach co wymieniłam, jak zostają pojedyncze rozmiary, a u tego sprzedawcy wszystkie kolory i rozmiary mają takie same ceny.
1
Tak się zastanawiam, czy było tu kiedyś jakieś oficjalne spotkanie użytkowników? :D czy mnie ominęło? :(
1
@Witekk10 NIGDY nie kupuj butów markowych na allegro, chyba, że sprzedaje to np oryginalny sklep Adidasa czy Nike. Obczaj sobie na runcolors, worldbox, Sizeer, Zalando, chmielna. To są prawilne strony, a czasami 270 są za 300-400 zł.
1
@Kacstiff LukasTV. Mega sympatyczny facet :D
7
@NeroTFP super. Niech się jej układa, miała swoje problemy prywatne, oby teraz była szczęśliwa. Moja ulubiona sportswomen w Polsce. :)
8
@Bykunn dziękuję. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.
32
Moja chrzestna ma koronawirusa i ciężko to znosi. Trzymajcie kciuki :(
14
Smutne jest to, do czego przyzwyczaiła Nas Barcelona. Piłkarze innych drużyn wykazują zaangażowanie, biegają i im się chce, a na La Rambli szok i niedowierzanie, że tak się da :D
0
Ej, może kupimy tego Ivana? Jaki ma timing, ruch do piłki i przegląd pola. #BartoMusisz
4
Dawaj mnie to do Barcy.
0
Crack. :D Vamos
0
@BarcaInfo takich wariatów brakuje najbardziej zawsze. Tak samo jak Alvesa...
7
@sporting3 nie, nie musi. Ale jak żegnał w taki sposób innych piłkarzy, to Semedo czy Rakietę też by wypadało. Co innego jakby nigdy tego nie robił, a wiemy doskonale że było inaczej. Akurat jak do Leo nigdy się nie przypieprzam, po prostu stwierdziłam fakt. Wincyj tych wykrzykników, wincyj.
6
@Pilka_jest_okragla pamiętam na pożegnaniu Don Andresa jak Luisito płakał. :(
28
A kapitan? :/ Trochę średnio.