0

@Jakchcesz remake. :)

4

Widzisz ,,Japan studio" serce szybciej bije. Demon Souls, będzie grane

5

Oj Sony pozamiatało tym RPG w uniwersum Harrego. Graficznie ciasteczko, ciekawe jak z gameplayem. Czekamy dalej, póki co Hogward i Spiderman 2 wygrywają :D

12

2021 rok. Hogward Legacy, gra w uniwersum Harrego Pottera. CIARY I SZOK :D PlayStation dało do pieca!

0

@pikass14 wrzucałA. Jasne, mogę zrobić małe zestawienie na bieżąco, co tam pokazują :)

7

Przypominam, że o 22 konferencja PlayStation. Najprawdopodobniej będą zaprezentowane dodatkowe gry, cena, data premiery PS5. Ja czekam. :D

5

Kolejorz prowadzi! :D

0

Frankie... No nie

0

@masq Roma, bo to faktycznie więcej niż klub. :)

1

@Alanooo Poznań :D a z czym się je gołąbki? Z chlebem? :O

28

Ale zrobiłam gołąbki... Dwa garnki poukładanych :D teraz ziemniaczki gniecione z masełkiem, polane sosem pomidorowym i do tego gołąbki.

1

@Hubert98 Avatar, Tytanic

1

@NeroTFP Gothic 2 + NK, Tony Hawk 1 i 2, FIFA 2005, Max Payne, Crash Bandicoot :D

0

Ciekawe ile kolejek Messi będzie miał minę jakby mu tu kazali grać za karę... Oh wait :D

0

Na YT macie meczyk :) wpiszcie Barcelona vs Gimnastic i jest.

1

@IronSanHybrid dla takich postów warto tu wchodzić. Dobra robota.

0

@Kusco15 dla mnie każdy facet może być atrakcyjny, ważne by lubił kebsa, piłkę nożną, spacery i miał jakąś pasję. A, no i poczucie humoru. Jednak kebs najważniejszy xD

0

@rocky52 świetna robota. Przyjemnie się tego słucha, a myślałam, że to będzie jakiś crap. Szacunek!

0

Ma ktoś z Was słuchawki dedykowane do PlayStation? Chodzi mi o wireless headset gold PS4. Warte są tych 3 stówek? Czy lepiej coś innego?

1

@kordyl1010 jak już to ONA, a moje więzadła mają się dobrze :)

0

@MichalZZZ ząb :(

5

Dziś może uda mi się przespać całą noc, bez budzenia się co godzinę z bólem. Trzymajcie kciuki, pierwsza noc od tygodnia :D

0

@Ratamahatta byle nie tutaj, bo serwery na bank padną :(

0

@DonAndrzejos tego nie ogarniesz.

0

@FATIlity31 każdy wie o kogo chodzi, hehe

0

@Wilczeq Kiler i długo długo nic :D

4

@IronSanHybrid pamiętam jak płakałam w Insygniach Śmierci :(

1

@Hubert98 ja właśnie skończyłam Dying Light z dodatkami, może nie jest super straszne ale parę razy podskoczyłam. Super pozycja, no i polskie Techland jest za to odpowiedzialne. :)

0

Był ktoś z Was u dentysty w trakcie pandemii? Jak +/- wzrosły ceny? :(

3

@lucca87 kiedyś sprzedawałam nowe książki za 10 zł, byle się ich pozbyć. Niektóre nawet po 5, a ktoś napisał, czy da radę 2 zł taniej xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?