O sobie

  • Zainteresowania Informatyka
  • Ulubiony zawodnik Iniesta/Messi
  • Ulubione zespoły FCB/ Lech Poznań
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2116
  • Liczba komentarzy 3171
  • Polecenia 5137

Komentarze

0

@Olkovsky9 poszukaj na allegro 0% i może znajdziesz za 2.5k :)

0

@Hushovt za 5-6k domu nie kupisz, więc jak ktoś kupi dom za 500k to już z nóg nie zwali go to jak kupi sobie telefon za 5k :)
Nikt też nie powiedział, że ktoś musi dac od razu 5k, bo przecież po co są raty ? :)
Ja wiem, że to głupio wydana kasa, bo można wydać na podróż lub swoje hobby, ale co poradzisz, że ludzie lubią odłożyć i kupić sobie taki telefon ?
Dla mnie np. dziwniejsze jest to, że ludzie kupują IPhone'a jak za mniej mogą mieć telefon z Androidem o większych możliwościach ? :D

0

@JimMorrisonFCB dla mnie nie, ale jeśli dla niektórych ważniejszy jest alkohol niż mieszkanie, to nie będę dziwił się, że ktoś inny woli lepszy telefon, ale gorsze warunki ;) Co człowiek to inne priorytety ;)

0

@LuisSalvano dlatego właśnie każdy ma swoje priorytety, co dla jednego jest normalne to dla drugiego jest dziwne i tak już zawsze będzie :)
Niestety dla tych co nie mają mieszkania/domu to rynek jest trudny, a Ci co mają to mogą się cieszyć, że cena rośnie :c
Za te 6 kafli to już praktycznie telefon ma te 3 rzeczy razem i niektórym to starcza :)

0

@Hushovt dom/mieszkanie za 500tyś też możesz stracić nawet i po 2 dniach, więc co to za porównanie, że telefon może paść za 2/3 lata ?

Zobacz wszystkie

87

Wow, ludzie z gazet i zawodnicy z szatni potrafią docenić EV, a znajdzie się tu kilka osób co wiedzą lepiej. Np. Jakiś koleś co 12 lat ogląda mecze i zna taktyki, więc wmówi innym, że wie lepiej od EV xD

72

Niech wejdzie na LR, to już wgl umrze ze śmiechu :)

54

Byłem tu 4h temu, jestem tu i teraz, a Ty nadal siedzisz i jęczysz... dałbyś już spokój, bo robisz tylko bagno. Nasłał Cię ktoś czy serio jest coś nie tak z Tobą ?

49

Wygląda to tak jakbyś włączył sobie Fife w roli managera i poziom ustawił na łatwy... czasami nie chce Ci się grać, to włączysz auto i zremisują, a jak grasz sam to wygrywasz dosyć przekonywująco i tak cały sezon bez porażki..

46

Nie... zależy to od kilku ostatnich meczy w LM... nic innego się nie liczy.