33

Moja chrzestna ma koronę. Dzwoniła do sanepidu, bo miała się stawić na test. Powiedziano jej, że musi przyjechać sama, a ona na to, że nie ma jak, bo nie ma prawa jazdy. Rozmowa wyglądała mniej więcej tak:
- To czym pani wróciła ze szpitala do domu jak stwierdzono covid?
- No rowerem
- Aha (cisza)
- To co mam zrobić?
- No to proszę przyjechać rowerem

XD

3

,,Twoja stara", leżę i nie wstaję

0

Gram sobie od godziny w Vampyra, który jest w Plusie do pobrania. Klimat jest, fabularnie też mnie zainteresowało, muzyka też robi robotę. Jak ktoś się waha, to polecam.

0

A powiedzcie mi, czy okienko zimowe zaczyna się w styczniu, czy przez to, że letnie było opóźnione o miesiąc - w lutym? :D

8

Mój wcześniejszy post był o pierwszym torcie jaki zrobiłam w życiu. :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9097336#comment-9097336

Przeleżał w lodówce kilka godzin i wreszcie jest degustacja.
https://zapodaj.net/de33763722fb1.jpg.html
Nie chwaląc się, rodzinka powiedziała, że jeden z lepszych jakie jedli i to chyba nie jest na wyrost, bo sama spróbowałam i szczerze mówiąc dawno nie jadłam tak dobrego tortu. Tort z jajek od gospodarza, świeżych malin, bez konserwantów i ulepszaczy to jednak to. :)

1

@Ermitano dziękuję. ^^ tak, z biszkoptem było najgorzej. Bałam się, że mi opadnie ale rzuciłam Nim o blat i jakoś wyszło. Trochę szkoda, bo przepis jest na 20-24 cm tortownicę a ja mam 28 cm i dlatego jest trochę niższy :(

1

@ronni37 jeszcze nie próbowałam :p cukiernictwo jest trudne, dopiero zaczynam. Myślę, że jak na 1 raz jest całkiem ok ^^

56

Muszę się Wam pochwalić. Zrobiłam swój pierwszy w życiu tort. Sama upiekłam biszkopt od zera, zrobiłam krem, do tego maliny i frużelina. Trochę koncepcja mi się popsuła, bo miał być cały biały i na górze poukładane maliny ale niestety okazało się, że w pudełku były spleśniałe... :(
https://zapodaj.net/c13d04d5e12ab.jpg.html
https://zapodaj.net/b784b23a392c4.jpg.html
https://zapodaj.net/c40c4508f51cf.jpg.html

0

@FC1899Barca już jest niżej :D

21

Arsenal zbiera pieniądze na Thomasa Parteya bądź Jorginho z tego też powodu, aby uciąć koszty zwolnił Gunnersaurusa klubową maskotkę. Mężczyzna przebrany za tą słynną maskotkę pracował w tej roli 27 lat.


Źródło: To tylko piłka nożna FB

Co za dno. Ile on mógł zarabiać? 4 tysiące euro?

https://zapodaj.net/4c1b7060b263f.jpg.html

13

Powinniśmy sprzedać Antoine, a nie Dembele.

0

@BarcaInfo bach, herbik. Oby, oby.

3

Odchodząc od tematu meczu...
Właściciel fili.cc dostał wyrok w zawieszeniu za piractwo. Co ciekawe, sąd nakazał mu zapłatę w kwocie bagatela 48 milionów złotych. (W tym miejscu powinien być dowcipy komentarz na temat Sasina).

3

@Kwiatek67 XDDDD szybko mu się odmieniło, ostatnio był szczęśliwy i się uśmiechał a teraz nie chce grać bo remis. Masz rację, a teraz idź spać.

3

A ja powiem tyle, że podobał mi się Dest. Niepotrzebnie chyba zdjął Filipa, a do końca grał Busi, ale trudno. Gra się dalej.

2

Jak pomyślę ilu piłkarzy byśmy mieli w cenie Antoine, to trochę boli xD

13

Dobra, jednak nikogo nie sprzedajemy. XD

0

Ale wypadek w Gorzowie... :(

4

@BarcaInfo ciekawe kiedy w końcu posadzi Antoine.

1

@FC1899Barca ja najbardziej lubię lwy #SimbaTeam

0

@tadzik447 w sensie jest na licencji, ale chodzi mi, że jest nagrywany w Polsce :p

0

Jest jakiś polski program, który oglądacie regularnie? Dla mnie jedyne wartościowe, bez głupich popisów prowadzących/jury czy złośliwości to Twoja Twarz Brzmi Znajomo i raz w tygodniu oglądam Ninja Warrior :D

1

@BartVeb Xiaomi Poco X3 (około 1000 zł) albo F2 Pro (1700 zł)

4

@Rokita ode mnie młodsza o 7 lat xD to dopiero demotywator.

13

Piękny weekend dla Polskiego sportu. Wczoraj Bartek, dziś Iga. :D

1

@budel17 rodzinka powiedziała, że nawet zakalca zjedzą xD

3

Jutro robię swój pierwszy w życiu tort, z serkiem mascarpone i malinami i frużeliną malinową. Trzymajcie za mnie kciuki :D najbardziej boję się, że nie wyjdzie biszkopt :(

1

@SeBa32 to też :D poboczne zadania są na tyle ciekawe, że Ciri mogła poczekać :p

1

@SeBa32 ja grałam tak, że nie zaczynałam nowego terenu, dopóki nie zrobię wszystkich znaków zapytania. Za 1 podejściem oczywiście :D trochę to było męczące, jak ze Skellige nie mogłam wrócić przez tyle czasu do Velen.

2

@daniel32778 zawodnikom* popraw bo razi :(

A z resztą się zgadzam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?