clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
Moja chrzestna ma koronę. Dzwoniła do sanepidu, bo miała się stawić na test. Powiedziano jej, że musi przyjechać sama, a ona na to, że nie ma jak, bo nie ma prawa jazdy. Rozmowa wyglądała mniej więcej tak:
- To czym pani wróciła ze szpitala do domu jak stwierdzono covid?
- No rowerem
- Aha (cisza)
- To co mam zrobić?
- No to proszę przyjechać rowerem
XD
3
,,Twoja stara", leżę i nie wstaję
0
Gram sobie od godziny w Vampyra, który jest w Plusie do pobrania. Klimat jest, fabularnie też mnie zainteresowało, muzyka też robi robotę. Jak ktoś się waha, to polecam.
0
A powiedzcie mi, czy okienko zimowe zaczyna się w styczniu, czy przez to, że letnie było opóźnione o miesiąc - w lutym? :D
8
Mój wcześniejszy post był o pierwszym torcie jaki zrobiłam w życiu. :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9097336#comment-9097336
Przeleżał w lodówce kilka godzin i wreszcie jest degustacja.
https://zapodaj.net/de33763722fb1.jpg.html
Nie chwaląc się, rodzinka powiedziała, że jeden z lepszych jakie jedli i to chyba nie jest na wyrost, bo sama spróbowałam i szczerze mówiąc dawno nie jadłam tak dobrego tortu. Tort z jajek od gospodarza, świeżych malin, bez konserwantów i ulepszaczy to jednak to. :)
1
@Ermitano dziękuję. ^^ tak, z biszkoptem było najgorzej. Bałam się, że mi opadnie ale rzuciłam Nim o blat i jakoś wyszło. Trochę szkoda, bo przepis jest na 20-24 cm tortownicę a ja mam 28 cm i dlatego jest trochę niższy :(
1
@ronni37 jeszcze nie próbowałam :p cukiernictwo jest trudne, dopiero zaczynam. Myślę, że jak na 1 raz jest całkiem ok ^^
56
Muszę się Wam pochwalić. Zrobiłam swój pierwszy w życiu tort. Sama upiekłam biszkopt od zera, zrobiłam krem, do tego maliny i frużelina. Trochę koncepcja mi się popsuła, bo miał być cały biały i na górze poukładane maliny ale niestety okazało się, że w pudełku były spleśniałe... :(
https://zapodaj.net/c13d04d5e12ab.jpg.html
https://zapodaj.net/b784b23a392c4.jpg.html
https://zapodaj.net/c40c4508f51cf.jpg.html
0
@FC1899Barca już jest niżej :D
21
Arsenal zbiera pieniądze na Thomasa Parteya bądź Jorginho z tego też powodu, aby uciąć koszty zwolnił Gunnersaurusa klubową maskotkę. Mężczyzna przebrany za tą słynną maskotkę pracował w tej roli 27 lat.
Źródło: To tylko piłka nożna FB
Co za dno. Ile on mógł zarabiać? 4 tysiące euro?
https://zapodaj.net/4c1b7060b263f.jpg.html
13
Powinniśmy sprzedać Antoine, a nie Dembele.
0
@BarcaInfo bach, herbik. Oby, oby.
3
Odchodząc od tematu meczu...
Właściciel fili.cc dostał wyrok w zawieszeniu za piractwo. Co ciekawe, sąd nakazał mu zapłatę w kwocie bagatela 48 milionów złotych. (W tym miejscu powinien być dowcipy komentarz na temat Sasina).
3
@Kwiatek67 XDDDD szybko mu się odmieniło, ostatnio był szczęśliwy i się uśmiechał a teraz nie chce grać bo remis. Masz rację, a teraz idź spać.
3
A ja powiem tyle, że podobał mi się Dest. Niepotrzebnie chyba zdjął Filipa, a do końca grał Busi, ale trudno. Gra się dalej.
2
Jak pomyślę ilu piłkarzy byśmy mieli w cenie Antoine, to trochę boli xD
13
Dobra, jednak nikogo nie sprzedajemy. XD
0
Ale wypadek w Gorzowie... :(
4
@BarcaInfo ciekawe kiedy w końcu posadzi Antoine.
1
@FC1899Barca ja najbardziej lubię lwy #SimbaTeam
0
@tadzik447 w sensie jest na licencji, ale chodzi mi, że jest nagrywany w Polsce :p
0
Jest jakiś polski program, który oglądacie regularnie? Dla mnie jedyne wartościowe, bez głupich popisów prowadzących/jury czy złośliwości to Twoja Twarz Brzmi Znajomo i raz w tygodniu oglądam Ninja Warrior :D
1
@BartVeb Xiaomi Poco X3 (około 1000 zł) albo F2 Pro (1700 zł)
4
@Rokita ode mnie młodsza o 7 lat xD to dopiero demotywator.
13
Piękny weekend dla Polskiego sportu. Wczoraj Bartek, dziś Iga. :D
1
@budel17 rodzinka powiedziała, że nawet zakalca zjedzą xD
3
Jutro robię swój pierwszy w życiu tort, z serkiem mascarpone i malinami i frużeliną malinową. Trzymajcie za mnie kciuki :D najbardziej boję się, że nie wyjdzie biszkopt :(
1
@SeBa32 to też :D poboczne zadania są na tyle ciekawe, że Ciri mogła poczekać :p
1
@SeBa32 ja grałam tak, że nie zaczynałam nowego terenu, dopóki nie zrobię wszystkich znaków zapytania. Za 1 podejściem oczywiście :D trochę to było męczące, jak ze Skellige nie mogłam wrócić przez tyle czasu do Velen.
2
@daniel32778 zawodnikom* popraw bo razi :(
A z resztą się zgadzam :D