0

@damianex10 tak chyba by było najlepiej ^^

0

Co byście zrobili z upierdliwym sąsiadem, który wynajmuje obok Was mieszkanie? Co chwilę imprezy w nocy, darcie ryja, przewracanie mebli, w dzień głośna muzyka, grozi innym sąsiadom, którzy zwracają mu uwagę, a policja średnio raz w tygodniu i nie wystawia mu mandatu (podobno zmieniły się przepisy). Właściciel mieszkania nie reaguje. Dodam, że nie jest to żadna patologia tylko wydawałoby się normalni młodzi ludzie (para) bez dzieci. :/ Nie mam już pomysłu jak pomóc rodzicom. Pisma do administratora nic nie dają, chyba zostaje tylko sprawa w sądzie...

0

@masq weź przestań, bo 500plusy Cię zjedzą. ^^

67

Muszę się Wam pochwalić, udało mi się znaleźć fajną pracę, po tym jak wywalono mnie przez covid (firma ogłosiła bankructwo). W środę idę na szkolenie, co ważne (a dziś wcale nie oczywiste) będę mieć umowę o pracę. :) Chyba zaczynam wychodzić na prostą. ^^

0

@Brosik dlatego warto mieć kogoś zaprzyjaźnionego, który mieszka blisko i psa wyprowadzi. :D

0

@IronSanHybrid kurła znam, tylko pytam innych o opinie xD

0

@tobiasson92 https://zapodaj.net/e511f0adbd385.jpg.html
https://zapodaj.net/4d7846909abe1.jpg.html

Czy to na pewno są sowy (kanie)? Jestem pewna na 99,999% że tak ale pytam też innych :D

0

Jest tu jakiś grzybiarz? Mam pytanie :)

2

@ronni37 kinderki też pyszotka ale traktuje je jako batoniki, a nie czekoladę. W kategorii czekolady Goplana a małych czekoladek Kinderki xD

5

@jacobFCB najważniejsze, że nic Ci się nie stało :)

4

Goplana mleczna to najlepsza czekolada na świecie. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

6

@msmsms biedni lekarze, ojojoj. Tak jak @ObywatelPL napisał. Składali przysięgę Hipokratesa, a teraz boją się przyjmować pacjentów (oczywiście tylko na NFZ bo prywatnie za 2 stówki korony się nie boją). Pracowałam jako przedstawiciel medyczny, więc o lekarzach i ich mniemaniu o sobie mam pojęcie. Teraz zresztą niektórzy pokazują ile są warci. Niektórzy ratują życie ludzi, nawet jadą za granicę a pani doktor jedna z drugą dziecka nie przyjmie bo się boi, albo bez testu umierającego pacjenta do szpitala.

1

@matirix20 6 tysięcy

6

Myślicie, że jak pójdę na spacer w masce doktora plagi, to liczy się jako maseczka? :D
https://zapodaj.net/88406982db30c.jpg.html

2

@tristan87 z całą sympatią dla Bartka, nie ma szans z Igą czy Lewym. Z czwórki Lewy, Iga, Błachowicz, Bartek jest na końcu.

24

Lech Wałęsa: ,,A ja mówię Iga, weź tę rakietę uderz, spróbuj"

0

Piękny rok dla polskiego sportu.

5

Ale to zrobiła! Brawooooo

0

@Bobo25 XD fajny bajt

0

Nasza cały czas w aut. Oby szybko złapała rytm

3

Mocno Iga zaczęła. Ciekawe jak będzie jej szło na tej słonecznej stronie.

0

@Jakchcesz tzn że są generowane losowo, może istnieć ktoś bardzo podobny :D w sumie ciekawe to

5

https://thispersondoesnotexist.com/

Strona, która generuje twarze osób które nigdy nie istniały. Trochę straszne, szczególnie jak jest więcej niż jedna osoba i te obok źle się stworzą. :o

Ciekawe, chciałabym tracić na znajomą bądź podobną twarz ale nic z tego na razie. :D
https://zapodaj.net/16f4b40727cb2.jpg.html
:O

7

@tobiasson92 dobrze, że wokół mnie same parki i niedaleko las.

4

@msmsms myślę, że najbardziej ją zaboli obojętność. Jak będziesz wbijał w Nią szpile, to będzie sygnał, że Cię to boli. Obojętność jest najlepsza w takiej sytuacji.

2

@mr_robot ja to samo, chusteczek szło tyle, że worek na śmieci był cały w chusteczkach.

4

Powiedzcie co myślicie. Pod koniec lutego byłam bardzo chora. Na początku zachorowała moja mama, miała obniżoną temperaturę ciała, straszny ból zatok, potem straciła smak, węch i zatkało się jej ucho. Po tygodniu ja byłam chora, ból ucha, kaszel, temperatura ponad 38, ból zatok i głowy. Ciekawe, że około tydzień po 'wyleczeniu' dostałam wysypkę. Zastanawiam się czy to mogła być korona czy nie. Ja byłam chora tydzień czasu, mama prawie 3... Nie daje mi to spokoju :D niestety, zanim pojawiły się badania na przeciwciała bylo już za późno. A Wy? Chorowaliście w dziwny sposób, zanim oficjalnie zaczęła się korona? Dużo ludzi było chorych grudzien-styczen-luty właśnie w taki sposób w jaki wcześniej nie chorowali. W sumie ciekawe :P

1

@mekston na początku sezonu zdawało się, że Stal spadnie a tu walczy o mistrza.

5

@Shapiro wszyscy gadają o wolności, a najbardziej Ci, którzy relacjonują całe swoje życie na FB albo Instagramach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?