clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Rano spacer po lesie i kaniobranie, potem kebs a teraz Miodowe Lata w robocie. Żyć nie umierać :D
20
@Janas11224 jak z pułką to pewnie pułkownik.
0
@Boro79 dlatego najlepiej mieć wykupiony pakiet c+, eleven i Polsat Premium. Z nimi nigdy nic nie wiadomo...
0
Jaką ostatnio książkę przeczytaliście?
0
Nie polecam zjeść kebsa w bułce przed robotą. Teraz siedzę i zdycham.
0
@dzagos jutro idę dozbierać, bo nie miałam w co schować :D
8
https://zapodaj.net/b88aa9edd45c8.jpg.html
10 minut w lesie ^^
2
10 minut w lesie, cała wielka torba sów. Jak ktoś ma miejsce gdzie może zbierać kanie, niech korzysta. Wysyp jest.
0
@negreanu no i potem od razu go usunął xd
0
Jak znowu zamkną gospodarkę i stracę robotę drugi raz w tym roku, to serio chyba się załamie...
0
@DaPi wyślę Ci zdjęcie ;) to nie sen
4
Na jednym panelu rozwiązuje sobie ankiety za punkty, które potem wymieniam za hajs albo doladowania PlayStation. Teraz dostałam zaproszenie do badania, przyślą mi do domu setki różnych smaków wódki, mam wybrać najlepszy i wypełnić ankietę. Darmowe alko i jeszcze mi za to zapłacą. Żyć nie umierać xD
0
@KrystianR był, był. ^^
4
Jak kogoś boli ząb, polecam Dentosept A z aplikatorem. :D psiknęłam i mam sparaliżowane pół twarzy. No ale nie boli :D
0
@Roobo to nie masturbuj się, bo mordujesz swoje dzieci w chusteczce. :P
8
Zastanawiam się, czy niektórzy tu baitują, czy o co chodzi, czy naprawdę mają tak pozamykane głowy.
0
@Roobo a co jeżeli badania będą mylne i kobieta umrze? Wtedy też nic nie poradzimy?
7
@Roobo widać, że żyjesz tylko frazesami, a życie to jest życie. ,,Oddać", jak to prosto brzmi.
5
Skoro aborcja będzie dopuszczona, jeśli zagraża życiu matki, to lekarze powinni wpisywać, że było zagrożenie życia. A tak, przecież trauma i ewentualna depresja to nie jest zagrożenie.
0
@Chakalaka oni są wolnościowcami ale pod pantoflem KK...
1
@Feliciana wyobraziłam sobie siebie w takiej sytuacji i aż prąd mi przeszedł po plecach.
0
@Danny Gaucho w okopach już siedzi.
1
Ten co przeciwko Polsce chciał walczyć w razie wojny, już komentarz usunął :D
1
@Ghostface mam ochotę wziąć wszystko, byle przestało boleć :(
0
Ktoś może potwierdzić działanie kofeiny na ból zęba? Jedyne co mam pod ręką w robocie to darmowe energetyki (tak, wiem są niezdrowe) i ibuprofen...
1
@IronSanHybrid ja bułkę z mielonym :D wzajemnie! #mieloneteam
10
Zjem sobie bułkę z mielonym, bo zaraz TK stwierdzi, że jest niekonstytucyjna.
24
Dziś Konfederacja zgłosiła wniosek o rozpatrzenie podniesienia kwoty wolnej od podatku do 31 tys. Efekt? Uśmieszki, śmieszki i drwiny ze strony rządzących.
1
@baczmus w domach dziecka, gdzie są te niepełnosprawne dzieci jakoś nie widzę tłumów by zaadoptować takie dziecko, czy Kościoła który płaci na ich utrzymanie. Najłatwiej zakazać, a potem umywać ręce od konsekwencji...
13
Dziwi mnie to, że w temacie aborcji (nie na życzenie tylko w przypadku ciężkiej niepełnosprawności dziecka) najwięcej mają do powiedzenia mężczyźni, którzy mają zdrowe dzieci. Okej, rozumiem, że Patryk Jaki dla przykładu, nie popiera aborcji bo sam ma niepełnosprawne dziecko. Rozumiem, szanuję. Jestem ciekawa ile z tych przeciwników aborcji chorych dzieci ma niepełnosprawne potomstwo/rodzeństwo czy bliską rodzinę, która wpływa na ich życie. Nie mówię tutaj o niepełnosprawności typu zespół Aspargera tylko nieuleczalne choroby, które kończą się przedwczesną śmiercią dziecka. Irytuje mnie to, bo łatwo mówić innym co powinno się robić. Moja bratowa była w ciąży, gdzie płód był źle wykształcony i prawdopodobnie w ogóle by się dzidzia nie urodziła albo urodziłaby się i zmarła. Nie wyobrażam sobie by nie mogli we wczesnym etapie ciąży nie przeprowadzić aborcji. Teraz są szczęśliwą rodziną, nie rozpamiętują tego co się stało, żyją dalej.