clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
91
Jakim zerem trzeba być by wywalać śmieci obok śmietnika, kiedy ten stoi metr dalej albo wyrzucać śmieci do lasu. Gardzę takimi ludźmi.
0
Co za dno... To jest niemożliwe
6
Real gra jak FC Ulani, same wrzutki.
18
,,Sergio Ramos na pewno by się przewrócił" xD
0
@BarcaInfo Bartomeu o parę lat za późno. :(
0
@BarcaInfo w tym też chce być lepszy od Messiego. Messi pozytywnych testów 0 < Cristiano 2. I co, hejterzy?
0
Zaraz La Rambla będzie solidarna ze strajkiem kobiet i całkowicie będzie sparaliżowana ^^
2
@Prezes_sycylijczyk eobuwie*
Legit
1
@Barcza223 tak, będzie mówię Ci. :D
16
To teraz cyk, 3:0 z Juventusem, wychodzimy potem z 1 miejsca w grupie, 5:0 z Bayernem, 5:0 z PSG, 5:0 w finale z Realem Madryt po hattricku Messiego, golu z przewrotki Fatiego i bramce Umtitiego w ostatniej minucie na jednej nodze.
0
@msmsms a co to da, że Kaczyński poda się do dymisji? Będzie rządził z kąta, podstawioną marionetką.
0
#BartomeuOut wreszcie się spełniło.
16
@Janiama ja bym się wstydziła jakbym głosowała na PiS albo PO ale kto co lubi. ^^
8
@NaFazieHitman patrząc na ich formę jak walczą o miejsce w tramwaju czy w Lidlu o karpia nie byłabym taka pewna, że protestujący wygrają...
8
Zamówiłam pizzę Amigos w pizzerii Amigos. To nie może być przypadek ^^ Amigosi wszędzie.
0
@MarioVeB! Ufff, dzięki. :D ^^
0
@sebasek99 prawicowiec, który popiera socjalizm gospodarczy? ^^
244
Był post o zwolennikach PiSu, to zrobię w drugą stronę. Czy są tu przeciwnicy PiSu? Zobaczymy ilu Nas jest
^^
0
@kiper09 serial aktorski, animowany i anime :D
5
@baczmus ta gra nigdy nie wyjdzie mam wrażenie :D
18
Netflix podpisał umowę na 3 seriale o przygodach Asasynów.
7
Nie ma 17, a już ciemno. Jak żyć :(
0
@Hasszz o, to też :D dużo tych gierek Nas czeka do końca roku.
2
@adam34689 przecież jest zasada, że 7 dni po teście negatywnym dopiero można grać. Tak słyszałam :D
6
Dobrze, że wychodzi nowy Assassin's Creed i Cyberpunk. Nawet jak będzie lockdown będzie w co grać :')
2
@DonMatteo901 nie nazwą tego lockdownem tylko coś wymyślą.
1
@ksobi może i nie jest tumanem, nie zmienia to faktu, że wszedł do polityki przez łóżko Roberta :D
6
@IronSanHybrid Śmiszek, który jest w polityce tylko dlatego, że dzieli łóżko z Biedroniem :D wszyscy siebie warci
2
Zupa szczawiowa z jajeczkiem. Mmmiodas :D
2
Ta zmiana czasu w tym roku tak na mnie działa, że jestem cały czas zmęczona. :/