1

@baczmus w domach dziecka, gdzie są te niepełnosprawne dzieci jakoś nie widzę tłumów by zaadoptować takie dziecko, czy Kościoła który płaci na ich utrzymanie. Najłatwiej zakazać, a potem umywać ręce od konsekwencji...

13

Dziwi mnie to, że w temacie aborcji (nie na życzenie tylko w przypadku ciężkiej niepełnosprawności dziecka) najwięcej mają do powiedzenia mężczyźni, którzy mają zdrowe dzieci. Okej, rozumiem, że Patryk Jaki dla przykładu, nie popiera aborcji bo sam ma niepełnosprawne dziecko. Rozumiem, szanuję. Jestem ciekawa ile z tych przeciwników aborcji chorych dzieci ma niepełnosprawne potomstwo/rodzeństwo czy bliską rodzinę, która wpływa na ich życie. Nie mówię tutaj o niepełnosprawności typu zespół Aspargera tylko nieuleczalne choroby, które kończą się przedwczesną śmiercią dziecka. Irytuje mnie to, bo łatwo mówić innym co powinno się robić. Moja bratowa była w ciąży, gdzie płód był źle wykształcony i prawdopodobnie w ogóle by się dzidzia nie urodziła albo urodziłaby się i zmarła. Nie wyobrażam sobie by nie mogli we wczesnym etapie ciąży nie przeprowadzić aborcji. Teraz są szczęśliwą rodziną, nie rozpamiętują tego co się stało, żyją dalej.

2

@ArdoFCB oczywiście, że ma. Mówię tu o sytuacji, gdy dziecko jest nieuleczalnie chore i umrze. Nie jestem za aborcją na życzenie. Jeśli rodzice oboje wiedzą, że nie podołają, dziecko nie przeżyje kilku minut albo urodzi się martwe, to dlaczego nie mogą podjąć decyzji i uniknąć traumy?

13

@Survier a kim Ty jesteś by mówić kobiecie co ma robić? Zawsze mężczyźni mają najwięcej do powiedzenia. Jej macica, jej sumienie. Niech każdy żyje po swojemu

1

@IronSanHybrid no cóż, aborcja tak czy siak będzie kwitnąć. Ukraina i Czechy tylko na tym zyskają.

8

@IronSanHybrid opiekę, ale jak kobieta wie, że urodzi dziecko które pożyje kilka minut? Nie wyobrażam sobie jako matka w przyszłości takiej sytuacji. :/

0

@macio_944 nic mi nie mów, dziś spałam 3 h przez ząb, a teraz męczę bułę w robocie. Żadne leki nie pomagają. :/ Nimesil i duże dawki ibuprofenu... (Ketonalu nie mogę brać)

6

@barcelonaLM mam nadzieję, że teraz zajmą się równie pieczołowicie zapisem, że wszyscy Polacy są równi oraz kwotą wolną od podatku, gdzie politycy mają wyższą ^^ i innymi absurdami

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ale ich ośmieszył xD

12

Stroje ATM przypominają mi nasze wyjazdowe z sezonu 14/15. Piękne czasy :(

0

Szachtar 4 strzały, 3 bramki :D

0

@KleikRMA nasz ma koronawirusa, a Wasz? No właśnie. Bartek > Floro

1

@KleikRMA nie tylko stronę mamy lepsza ^^ :D z przymrużeniem oka.

0

@MESSIah16 myślałam, że Mann jest mądrzejszy.

2

@Jakchcesz dostałam groźby i próby wyłudzenia. Całkiem nieźle :D

1

@tristan87 ale Wy jesteście ;(
@Bartunek nie ufam Ci, Littlefinger.

1

@sawyer00 nie strasz, nie strasz bo się... ^^

4

@kubix05 i herbata w szklance z koszyczkiem. :(

9

Pękło mi 10.000 herbików. Na co mogę to wymienić? :D uścisk dłoni prezesa? ^^

3

@HighestInTheRoom dymy. Ale masz rację.

0

@justfootball Buenos Aires senior Morelas

0

@tobiasson92 no to może... W skali od 1-10 skompromitowany na 3 chociaż ^^

100

@Chakalaka co Ty masz z tym Tuskiem i tym ,,w punkt", to ja nie wiem. XD jeszcze jakby sam był politykiem bez skazy

0

@Transu96 dokładnie tak

4

Lionel Ramos? Raczej Lionel De Bruyne :D

https://zapodaj.net/bbc3bfeeb1f9c.jpg.html

3

Bartomeu z koronawirusem. Dużo zdrowia. Mam nadzieję, że kibice mimo wszystko zachowają trochę kultury i nie wyleje się szambo...

3

Grosicki oficjalnie nie gra do stycznia. XD co za typ.

3

@Katalonbar nie wiem kto 4 ale wiem, kto na pewno nie powinien zagrać ^^

1

Pedriiii :D ale komar poczarował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?