O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi, Figo, Coutinho, Xavi
  • Ulubione zespoły FC BARCELONA,
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie 3109
  • Liczba komentarzy 687
  • Polecenia 853

Komentarze

0

@Matix90 De bruyne cały mecz dreptał

0

@sedziaoxford druga sprawa, mówisz ze messi 2022 jest gorszy od Ronaldo w prime , to zobacz sobie liczby messiego w tym turnieju , same kluczowe podania w 7 meczach, ile mógłby mieć asyst gdyby lautaro wykorzystał setki .
Messi zagrał znakomity turniej i oglądało się to z wielka przyjemnością. Messi 2022 jest lepszy niż Ronaldo w szczytowej formie.

2

@sedziaoxford szkoda się z tobą kłócić bo nie masz pojęcia a piłce. Dalej będziesz pisał bzdety ze lepszy był zespół , trener , a prawda jest taka ze o większości zawodnikach Argentyny nie masz kompletnie pojęcia! Kiedyś w Argentynie było dużo więcej gwiazd , znani trenerzy a scaloni objął stanowisko bo na innego trenara Argentyny nie było stać , a był/jest to też trener bez doświadczenia, no name.

1

Zobacz wszystkie

99

Messi musi być skrzydlowym, rozgrywającym, bombardierem, wszystko na raz. To pokazuje kto jest nr 1 na świecie

29

@grzechdaszek
Na dembele trzeba patrzeć w inny sposób , to jest zawodnik który próbuje i trzeba się liczyć z masa strat , tak samo w przypadku messiego , gdyby w klubie nie było tych zawodników którzy biorą ciężar gry na własne barki to bramek by nie było , a to wiąże się ze stratami

17

Podaj mi przykład kto jest w stanie w 1 meczu stworzyć partnerom trzy 100% okazje . Gdyby z tych sytuacji strzelili choć 1 bramkę dziś był by tu bogiem .

17

17

Nyom powinien wylecieć z boiska za chamstwo

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?