O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 704
  • Liczba komentarzy 273
  • Polecenia 362

Komentarze

0

Wspaniały piłkarz, dał niesomwicie dużo tutaj i należy mu się szacunek za to do końca życia.
Tylko nie rozumiem tutaj perspektywy klubu, skoro i tak Alba dostanie zaległą pensję i część wynagrodzenia za następny sezon (co mu się w 100% należy i nie z jego zarobkami mam problem), to jak Barca wyjdzie na tym dobrze?
Klub zaoszczędzi raczej niewiele na FFP, a w dodatku pozbywa się świetnego gracza który jako jeden z niewielu może z ławki poprawić jakość gry.
Może z sentymentu Barca chcę wspólnie pożegnać 2 legendy, ale jakoś w to nie wierzę za bardzo.
Jakieś pomysły?

0

Jak wcześniej myślałem że sprowadzenie Messegio graniczy z cudem, to teraz,po tym jak Busquets ogłosił że odchodzi, jestem pewny, że Messi nie wróci, tym bardziej jak podobno Alba też myśli nad zerwanien kontraktu.

0

@WiernyKibic111 Tyle że to nie tylko na Raphinhe a na większość zespołu z przykrością się patrzy, a on bądź co bądź dużo daje drużynie.

0

@michelos Tyle że ta sprzedaż nie pomoże za bardzo finansom.
Zostało jakieś 50mln do amortyzacji,Barca sprzeda Raphinhe za 80 (w co nie wierzę, prędzej 60mln + bonusy) i ma tylko 30mln (10mln) w kieszeni, wtedy to nie wygląda to za wesoło.
Co innego za 100 mln, wtedy raczej trzeba sprzedać jak najszybciej.

8

Ale ludzie lubią krytykować, szkoda tylko że Raphinha na zo nie zasługuje.

1) Koleś ma łacznie 20 goli i asyst, bardzo dobry wynik, zwłaszcza jak Barca w tym sezonie strzela dużo mniej bramek niż zazwyczaj. Chłop robi swoje i nieraz dzięki niemu Barca zdobyła punkty.
2)On ma dopiero 26 lat, jest 1 sezon tutaj a i tak ma wyśmienite liczby. To, że nie umie za dobrze dryblować nadrabia innymi zaletami, zwłaszcza swoją walecznością i dawaniem z siebie wszystkiego przez 90min+, a nie jak niekórzy co wolą sobie truchtać przez większość czasu.
3) Nawet jak ta oferta jest prawdziwa, nie wierzę że te 80mln to od razu na rękę, prędzej ~60mln + bonusy. A że amortyzacja Raphinhi dopiero się zaczęła, czystego zysku byłoby tyle co nic, a on sam nie zarabia najwięcej w zespole to usunięcie go z listy płac nie ma sensu.
4) Znając Dembele w następnym sezonie pewnie znowu będzie kontuzjowany, a już teraz są problemy ze zmiennikami, poza tym Raphinha i tak ma lepsze statystki.

Podsumuwując, nie widzę sensu w jego sprzedaży a niektórzy ludzie chyba chcą gwiazdkę z nieba.
Raphinha w 1 sezonie bardzo dobrze grał i przed jego sprowadzeniem liczby które wykręca byłyby uznawane za godne jego ceny.

Zobacz wszystkie

33

Laporta ~2 dni przed meczen z Bayeren mówił, że Ansu prawdopodbnie zagra.
Miesiąc później a chłopak dalej nie jest gotowy na 100%
Coś chyba ta rehabilitacja nie przebiega zbyt dobrze, ciekawe czy znowu jakiegoś nawrotu kontuzji nie było.

24

Mieszkam w Austrii i oglądam mecze Salzburga i związane z nim newsy, i tutaj większość (nawet sam Adeyemi) się zgadza że chłopak trafi do Bayernu, a to tylko wyssana z palca plotka żeby wzbudzić nadzieję.

19

za chwilę się okaże że będzie pauzował przez parę tygodni i będzie bardzo dużo dziura w obronie bo zachciało im się zarobić 5mln na emersonie
co jak co ale to jest niezrozumiały transfer

13

@Zieliniak nie oszukujmy się, messi w barcelonie zarabiał duzo więciej niż psg czy city byłoby skłonne mu zapłacić, a czy teraz tam nie pójdzie no jeszcze nie wiadomo, na razie nic nie jest pewne

10

@Recber pewnie, i przy okazji posądzą barce za niedotrzymanie umowy
takie sprawy jak specjalne utrudnianie życia poszeczgólnym graczom teraz na 100% nie przejdzie, (jak dawniej było to nie wiem)
i przy okazji barca całemu światu pokaże że traktuje swoich graczy jak śmieci; idealna reklama dla przyszłych piłkarzy

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?