1

@Chaoss majonez, ale z tych dwóch to ketchup

0

@Leooo obawiam się, że ten żart może pod koniec nie być taki śmieszny :(

0

Dzisiaj na Barcę i Totki, wierzę w nas i Mou

0

@jeyx77x Mor? Chodzi ci o ten wielki talent, który nawet w Celcie sobie nie poradził, a źle mówi o nim nawet jego agent?

0

@barcadreed zarówno kotki jak i koty mogą zostać wykastrowane, więc nie pieprz głupot

0

@BlauGrana1404 wtorek, a potem środa u mnie. Dopiero potem poniedziałek

0

@Sajonara powiedziałbym nawet w trzech z TOP 4 lig

3

@KamQiX od imienia nie nazwiska, ojciec Sigurdssona ma na imię sigurd

0

@NeroTFP ja niestety nie mam bladego pojęcia :D

1

@Kapitan hawk więc licz, że ci nie wejdzie, bo inaczej przegrasz 804zł.

3

@Danny Gaucho Ndidi to nowy Kante w Leicester

3

@daniel32778 ale, że Football Managerze bardziej ci się podoba czyjaś gra?

0

@Maker0 ale puchar Króla? Myślę, że co by nie wygrał, to i tak jest to jego ostatni sezon. Nawet nie chodzi o to, że zostanie zwolniony, ale bycie trenerem Barcy dla psychiki jest jedną z najcięższych pracy na całym świecie i myślę, że on po prostu nie da rady prowadzić dłużej ten zespół

2

@Chwytliwy niby czemu? Pedro z „7” był lepszy

0

@Danny Gaucho tylko, że Aarch miał takie potęgi jak Micro-Ice, tutaj tego by nie miał

4

@Colon Śmiesznie wygląda ta lista, z trenerami, których zespoły zawodzą, a Valdek z pierwszym miejscem w lidze i LM. Wiadomo, o co chodzi, ale mimo wszystko trochę śmieszy

1

@Danny Gaucho a mi się wydaje, że jest to kwestia czasu. Tak samo jak Manchester City, o ile Guardiola posiedzi tam jeszcze z trzy lata

0

@BarcaInfo tyle, że tam nic nie jest napisane, że sam zrezygnował ;)

0

@LuisSalvano po czwarte nie jesteśmy Realem, by zwalniać trenera tylko przez mały kryzys. Zawsze na początku jest petarda, a w marcu bez formy, może teraz będzie na odwrót

0

@JimMorrisonFCB konzuzja

8

@Odesseiron tyle, że to ty w tym momencie spamujesz, bo zamiast napisać pod jego postem, to tworzysz nowy niepotrzebny, który nikogo nie obchodzi

1

@messi564 nie wierzę, że nikt nie jest wstanie dać ci prawidłowej odpowiedzi. Gdy biegniesz w jego stronę wciskasz L1/LB i już piłkarz biegnie do prostopadłej

0

@4drian0 gówno prawda, nie leżałbym teraz tydzień chory

0

@TheNekro94 ja też nigdy nie brałbym w ciemno nawet porażki w finale LM po La Manicie w półfinale z Realem, ale jestem ciekaw, bo myślę, że są ludzie co bardziej nie nawidzą Realu niż kochają Barcelonę

0

Niby odpowiedź jest prosta, ale czy wzięli byście taką kolejność w tabeli na koniec sezonu w ciemno? Czyli Granada mistrzem, Barca wice mistrzem, a Real po za czwórką? Ciekawi mnie, czy ktoś odpowie „tak”

1

Ten moment, gdy miałem na kuponie +2,5 w meczu Freiburg - Lipsk

3

@Klaudiaa8 ten mecz będzie puszczany na PornHub przez dobrych parę lat

2

@msmsms to w sumie po co się w ogóle kąpać?

3

@Bamek94 Za piątą

0

@Janiama a ten Jacek to jakaś twoja rodzina?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?