chavez
Dołączył/a: luty 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos podziękujesz po meczu, przyjacielu.
0
Dzisiaj powrót do bukmacherki i poszło 50 euro na Leverkusen i Barcę z handicapem. Zawsze jak stawiam Barcę to albo remisują albo przegrywają. Dzisiaj musi być inaczej
89
Wszyscy mówią o naszym nowym trenerze, a dzisiaj swoje 49. urodziny obchodzi legenda klubu oraz jeden z najlepszych szkoleniowców na świecie - Pep Guardiola
0
@Szicek10 jako urodzony przegrany wolę brzydko przegrać
2
@Maniek9444 oczywiście, ale co chwilę widzę tu komentarze, że Puig rozpocznie w niedzielę. Ja się będę cieszyć jak faktycznie zostanie powołany
0
La Rambla naprawdę taka naiwna, że wierzy, że Puig rozpocznie w niedzielę w wyjściowym składzie? Góra 25 minut zagra, jeśli w ogóle
1
@Avada Kedavra chyba Benfica, jeśli nie pomyliłem. Wydaje się być naprawdę dobry, ale to już znamy z Benfici
8
Nie mogę doczekać się niedzieli
0
@Barca_Big_Moment przede wszystkim wydaje mi się, że nie jest on naprawdę słabym trenerem, tylko może nie takim na Barcę
3
Wydaje mi się, że sam Ernesto również poczuje wielką ulgę, gdy już będzie po wszystkim, choć zapewne chciał zostać do końca kontraktu
1
A tutaj mamy niespodziankę i Valverde przedłuża kontrakt :D
3
Komentarz usunięty
0
@Pilka_jest_okragla z tym świetnie wyglądającym Erikiem ten Haag to bym polemizował, ale w sumie to każdy ma inny smak ;)
1
@Avada Kedavra faktycznie, pomyliło mi się, ta wartość jest według CIES. Zrobili TOP 50 najbardziej wartościowych piłkarzy świata. Messi na 8. miejscu, ale widać, że jacyś wielcy fani Premier League, bo na 7. miejscu jest Marcus Rashford
0
@Filter1904 gówno prawda, że nie jest najważniejsze jak trener reaguje. Jestem pewny, że nawet najlepszy taktyk nie wyciągnął by tyle z Liverpoolu co Klopp, za którego każdy piłkarz, którego trenował, jest w stanie wskoczyć w ogień. Widać to na boisku, a za Valdka nie ma absolutnie żadnego zaangażowania. Może to też dlatego, że ci faceci już absolutnie wszystko wygrali i nie mają już takiego ciągu na trofea.
3
Leicester pokazuje jak mądrze budować zespół po jednorazowym sukcesie. Zawsze sądziłem, że taki Tielemans to jest talent, który nigdy nie eksploduje, a tu jest on już 81 milionów warty według transfermarktu. Sprzedali swoich dwóch najlepszych piłkarzy Kante i Mahreza, ale za to pojawił się N’didi, który jest w tym sezonie na równym poziomie. Vardy to po prostu Vardy, mimo zainteresowania wielu klubów, on został i myślę, że zrobił bardzo dobrze, bo nie zostanie zapamiętany jako jeden z wielu w takim Arsenalu, ale jako absolutna legenda klubu Leicester. A to wszystko dzieje się w klubie mimo tragedii jaka ich spotkała. Mam nadzieję, że z czasem będą szli co raz bardziej w stronę TOP 4, bo United oraz Arsenal to jedynie żarty w ostatnim czasie, choć u tych drugich widać iskrę nadziei, a u tych pierwszych mam nadzieję na rewolucję Artety.
2
@Avada Kedavra no ale mają rację, bo oficjalnie jest on naszym piłkarzem
0
@Oddajpada tyle, że Jose zawsze był kontrowersyjny i wcale nie zdziwiłbym się gdyby za parę lat przejął jeszcze Arsenal,
0
Gabigol to był niezły kozak w FMie 2014, zawsze brałem i liczyłem na transfer do Barcelony. To samo Eder Balanta, zapowiadał się na większego kozaka niż De Ligt, a teraz gra chyba w Baselu
5
@olek_____5 absolutnie nie
0
@damianex10 według mnie najlepszym trenerem w Bundeslidze jest Julian Nagelsmann. To co zrobił w Hoffenheimie a teraz robi w Lipsku jest niesamowite
0
@xJLx dobra, w sumie to tutaj masz absolutną rację. Mam nadzieję, że cię nie uraziłem :D choć mimo, że Polak tutaj pracuje za dwóch Niemców to nie zarabia nawet 3/4 tego co on
3
Komentarz usunięty
14
TOP 5 zawodników, którzy w poprzedniej dekadzie trafiali w aluminium:
1. Leo Messi - 109
2. Cristiano Ronaldo - 82
3. Luis Suarez -63
4. Karim Benzema - 52
5. Sergio Aguero - 43
1
@Gaucho a ile meczów Antek zagrał na środku? Bo ja sobie przypominam, że nie szło mu tam wcale źle jak już tam grał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Avada Kedavra na dodatek jestem pewny, że byłby dosyć wysoko
@Chwytliwy ja tak nie uważam, bo przecież nawet byliśmy zainteresowani, a teraz jestem pewny, że byłoby dużo łatwiej o ten transfer, jako że nie gra w Bayernie zbyt dużo
2
@sila101 Mendy jest według mnie niesamowity
0
@KamQiX napisz normalnie Messi a wyjdzie ci Messi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika