chavez
Dołączył/a: luty 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
@Mazeri Spalanie alkoholu odbywa się wyłącznie w wątrobie, dlatego nie jesteśmy w stanie przyspieszyć tego procesu. Wątroba spali tyle alkoholu ile może. Wszelkie sposoby przyspieszenia wiążą się wyłącznie z przywróceniem organizmu do jak najlepszej trzeźwości psychoruchowej czyli otrzeźwienia organizmu. Nie oznacza to, że przyspieszą procesy spalania. Mogą jedynie wspomagać organizm w tej nierównej walce z trucizną.
0
@Trojanek23 bez spamu, ja też
0
@Janiama a według mnie Inieście (nie wiem czy to dobra odmiana) brakuje trochę tego szaleństwa, który mają Guardiola, Klopp, Mourinho czy nawet Enrique. Myślę, że zrozumiesz o co mi chodzi. Również uważam, że Ernesto nie ma tego w sobie, przez co jest dobrym, ale nie jednym z najlepszych. Xavi wydaje się to mieć, choć również nie jestem jego w 100% pewny, bo on jako trener został zbudowany w mediach, a w Katarze raczej radzi sobie kiepsko, choć również tego nie ma co oceniać. Niemniej jednak nie mogę się doczekać dnia, w którym zostanie on naszym trenerem
1
@barcelonaLM jeszcze komentarz Szpakowskiego w ostatnim meczu Piszczka
5
@Janiama na dodatek przy obu bramkach był to jego pierwszy kontakt z piłką
0
@Chwytliwy jestem pewny, że gdyby Milan miał Kloppa, to teraz by walczył o Serie A
0
a ja się bałem czystą jedynkę dać
0
@MikusBarca ja nie usunąłem i nie dostaje, po prostu jestem ch**em
4
@qbsonFCBarca trzeba by drugi mecz zorganizować, w którym obrócić drużyny
1
@Tomi61661 Neymar Jr.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@PeteR10 szkoda, że Messiego nie ma nawet w Mediolanie.
0
@Avada Kedavra 23
0
United na razie lepsze, oby to się zmieniło, bo btts+2
7
Barcainfo osiągnął to co chciał :D tak jak Ronaldo zrobił coś głupiego i osiągnął rozgłos xD
0
@marcin000019 uwierz mi stron nie pomyliłem, ale umiem realistycznie ocenić sytuację i nie chcę atakować tutaj Messiego, tylko bronić obu
1
trochę irytuje mnie to mówienie, że Ronaldo jest taki zły bo nie przyjechał. Ale rok temu Messiego też nie było i nikt o tym nie mówił
1
@zodiak_10 gdzie tam, to na pewno był moment, gdy była pokazana jedna z bramek Liverpoolu
1
@kerouac przecież głosują na Cristiano
3
@koksik2700 to tak jakby przyznać złotą piłkę Neymarowi, choć w kluczowych momentach był kontuzjowany
10
@zodiak_10 nigdy nie wybaczę Cristiano, że sprawił, że Real wyglądał, jakby mógł się mierzyć z Barceloną w ostatnie dekadzie
0
@TheNekro94 idę z założenia, że 1vs1 na małe bramki na małej przestrzeni. Uważam, że te sztuczki były bardziej efektywne
0
@El dominatore ta plotka już została zdementowana
1
@esteban bo nie można na siebie głosować
3
@bdoss myślę, że ja bym wybrał jednak Neymara, który wydaje mi się być lepszy w takim pojedynku
0
@wawrzyn1 zobacz u góry, ten EtoTo widzę, że się zna
0
@koszol wtedy musimy przynajmniej zremisować z Interem, o ile idziemy z założenia, że Praga przegra oba swoje mecze, co wcale nie jest takie oczywiste
0
Miałem under 3.5 w tym meczu xD
0
@tbas Jestem na 100% pewny, że albo wyjdziemy z pierwszego, po zwycięstwie z BVB albo nie wyjdzie, bo oba przegramy
2
za długi, jeśli chce ktoś przeczytać historię, w historii edycji