Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No az mnie to zaszokowalo. Czyli wychodzi na to ze jak bedzie jakis nowy napadzior to El Pistolero bedzie wiedzial kiedy zejsc ze sceny zeby mlody gral
0
Niewie mozd ktos czy bedzie jakas transmisja w TV z losowania PK ?
0
Hmmm. Niezle spostrzezenie. Ale ja jednak wole teraz ten polfinal z Realem zanim LM sie zacznie na dobre. Wiem final jest na koniec ale jednak dla widowiska bylyby 3 el clasico w miesiac takze byloby co ogladac zobaczyloby sie tak naprawde w jakiej formie Real jest
0
Oj ten Halilovic. On juz chyba wiecej klubow zwiedzil niz ma lat....
1
Ok. Czasem ciezko wyczuc przez pisanie komentarza czy ktos pisze powaznie czy nie.
0
Miranda ? Prosze Cie... moze dostal malo szans w 1 zespole ale jednak 2 pelne mdcze bodajze rozegral i polowe meczu z Levante ? Jakos tak. Niby malo ale trenowal regularnie z 1 zespolem takze jezeli chodzi o zgranie nie powinien miec problemu. Tylko i wylacznie presja meczu z danhm rywalem i glowka. Ale jak dla mnie nie wyroznia sie niczym zeby moc zastapic Albe na dluzsza mete. Ale to tylko moja skromna opinia ktora niekoniecznie moze byc akceptowana przez uzytkownikow tej strony i mozesz sie zgadzac czy nie ale tak jak pisalem dla mnie ten Miranda to nie te progi. Ten LO co od nas poszedl do Eibaru na wypozyczenie fajnie wyglada (wiem tam gra regularnie i bardziej ofensywnie) ale w Barcy chyba niema na to czasu zeby zaufac jakiemus mlodemu i dac mu szanse w kilkudziesieciu meczach zeby sie ogarnal.... a taki Eibar moze sobie na to pozwolic bo on nie gra na 3 frontach i raczej zdaje sobie sprawy ze o mistrza tez mu bedzie ciezko. Dlatego Miranda powinien zosgac wypozyczony do jakiegos klubu z Hiszpani i regularnie grac zeby moc zobaczyc czy sie nadaje czy nie
0
No napisalem kolego na koncu ze za De Jonga i Emersona beda placic w lipcu takze jak na 3 pilkarzy na styczen za jakies 5 czy 6mln to promocja i to nie powinien byc problem do Barcy
1
Co to za pieniadze w tych czasach Boateng za 1 czy 2mln Murillo to samo. Emerson narazie jest w Betisie takze jak juz to beda za niego placic w lipcu i ten Todibo nw za ile przyszedl xd. A De Jong to w lipcu pewnie beda placic
0
No jak na taki klub jakim jesf Real to wypadaloby wkoncu zeby te forme zlapali i grali jak na Real przystalo
0
A ja w 1/2. 3 El Classico w miesiac.
0
A kto powiedzial ze pojdzie do Barcy B ? Chyba ze jak czytalem to cos ominalem
0
Nie widze tego.... juz pomijajac Verme i Murillo.. to Todibo bedzie 4 wybrorem.... jak oni to chca pogodzic zeby kazdy sobie pogral. Zeby ten mlody minuty laapal... a zaraz Umtiti bedzie do dyspozycji. Skoro ma dzis zaczac trening z pilka
0
Jeju zostalo pol roku do okienka. Roberto umie zastapic troche Albe i Semedo tez byl testowany.
0
No masz racje. Ale to jest temat rzeka poki co
1
Mi sie np ppdoba w Cillessenie to ze jak ma pilke w rekach to stara sie ja szybko podac zeby pilkarze stworzyli jakas szhbka akcje badz kontre a MaTS czasami za dlugo zwleka...
0
Raczej 6 miesiecy bo juz masz oficjalke ze od 1 lipca pilkarzem barcy
0
Znaczy ja tylko zartowalem o Roberto i Semedo xd. A od lipca kolejny PO w Barcy xd.
0
Tak. Tylko ze Barca nic nie wspominala o tym ze od 1 lipca go kupia. Tylko mial isc do Betisu i Bafca miala miec OPCJE jego wykupu... a nie ze na pol roku do Betisu i zaraz do Barcy
0
Ale jakby poprowadzil Argentyne to moze by cos ogarneli...
0
Mamy wszechstronnego Roberto i testowanego Semedo na LO plus Miranda xd
0
A Ramsey niema sie czasem do Juve przeniesc ? Bo mu sie chyba tez kontrakt w czerwcu konczy
0
No tak ja dobrze o tym wiem. Tylko dalem najczesciej spotykany cytat. Tylko czemu teraz nic o nim nie pisza ? Albo o Rakiecie ?
1
Szkoda ze w LM tak niema
0
Powiadam wam na LO zastepowac Albe bedzie Semedo/Roberto xd. A na srdoku jest Verma i Murillo. Tez moga cos pokopac. Obstawiam jakies rotacje na sobote
0
Bo oni wpisza na YT Real vs Barca 2-6 albo Barca- Real 5-0 i sa podnieceni ze Guardiola tak gral ze takie wyniki byly. A tak jak wyzej napisal kolega z kazdego wyniku pozytywnego czlowiek sie cieszyl bo dopiero od czasow Pepa Barca rozpiescila kibicow a teraz jest tragedia 1-0 wazne 3 punkty sa ale nie to trzeba pol skladu sprzedac razem z trenerem i zwolnic pol zarzadu.. ciekawe co by te dzieci pisaly jakby Barca zatrudnila takiego Lopeteguiego.... to pewnie juz by komus innemu kibicowali
0
Przeciez gra Semedo z Roberto na zmiane
0
Hahahah. Mozliwe xd. Ogolnie kiepski stream xd. Ani studia przedmeczowego ani studia w przerwie ani po meczu xd
4
To chyba byla wypowiedz skarbnika Barcy xd
0
No wlasnie jak ogladalem stream z komentarzem francuskim i tam wgl studia nie bylo. Takze jak byl faul to zwracam honor.
2
Panie on Messi kpnal w murawe i sie potknal to gdzie gam faul. Niema faulu wedlug mnie