Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ćwiartowania xd
0
Jezeliby sie zgodzil jako zmiennik to spoko. A moze Balotelli ? Xd pomijajac to ze jest swirem napewno bylby tanszy niz Falcao
0
Od niedawna ? No w sumie jakby na to nie spojrzec to juz 13 rok leci no to faktycznie masz racje ze od niedawna. A powiedz mi w ktorym momencie sie napocili z Eibarem ? Przy tych 3 akcjach po kyorych zdobyli gole ? Bo tak caly mecz grali na spokojnie takze niewiem w ktorym momencie die zmeczyli. Gdyby nie Messi to srodek tabeli ? Przypominam sobie jak Messi mial kontuzje to jskos nie bylo czuc jego braku. Aha i skoro tak teraz wjechales na Leosia to oprocz strzelonej bramki byl na tym meczu ? Bo mi sie wydaje ze kompletnie niewidoczny oczywiscie pomijajac akcje gdzie zdobyl gola. Ale patrzac na twoja wiedze czyli widzisz tylko Messi i dlugo dlugo nic to moze raczej ty kibicujesz odniedawna bo Barca cie rozpiescila zdobytymi trofeami a nie pamietasz jak Barca miala suche lata i kryzysy.
0
Drogi kolego. A czy np Aubameyang i Lacazette sa jednymi z najlepszych na swiecie ? Albo Paco i Reus ? Dlatego pisalem o Benzemie i Galarecie i w ramach zartu i w ramach tego ze nawet taki Paco ktory grzal u nas lawe i troche szklany Reus maja wiecej od nich
....
22
A gdzie jest duet Benzema - Galareta Bale ? :O
1
Jak ci si nudzi ogladnir meczy to na nie nie patrz xd. Ja sie tam ciesze ze bez zbednego wysilku potrafia wygrac meczyk
4
Rakieta za Busiego. Busi narazie dno i metr mułu
0
No ty chyba zartujesz ? Messi i Ronaldo to jest poziom nieosiagalny
3
Barca sie meczyla z Eibarem ? Przeciez oni grali na pol gwizdka z nimi i bylo to widac golym okiem. A i tak wygrali 3-0
1
Tak szczerze teraz pytam. Niewiesz jak poprawnie napisac nazwiska pilkarzy czy chciales z siebis zrobic posmiewisko ? Bo ja rozumiem jedna literke przekrecic ale zeby w kazdym nazwisku tak slynnych pilkarzy miec tylko pierwsza literke poprawna a reszte nie to katastrofa
0
Mial straty jak kazdy w zespole. Ale nie zagral zlych zawodow. Poslal kilka pilek tylko ze Surez za szybko rhszal do pilki i spalil. Gorzej od reszty nie zagral. Zagral lepiej od Busiego i Roberto. I zwroc na wczorajsza gre Messiego bo oprocz gola chlopa nie bylo. Takze nie siedz na nim jak na jakims kozle ofiarnym bo trzyma forme mimo tylu meczy i gra na jakims poziomie
1
Gdzie tam koniec kariery. Licze ze te 500goli ogarnie w LL
0
Nie zmieniaj tematu
0
Aha no tak hejterzy pamietaja tylko straty.... a nie jakies prostopadle pilki albo gorne pilki do partnerow...
0
Fakt lepiej miec 20 strzalow i wygrywac 1-0 niz miec 2 strzaly i z tego 2 gole
0
Nie mow hop o Cou bo fo pierwszy mecz ktory zagral lepiej
0
Ale wygrali chyba to sie liczy... skutecxnie zagrali
0
Nie. Za gleboko by byl. On pokazal w PK ze na szpicy sie nie nadaje a tu ma jeszcze byc za Napastnikami. Nie dalby rady. Skrzydla tylko i wylacznie
0
Dzisiaj widac jak sie Messi cofa i cos robi. Bo mam wrazenie ze zamiast Messiego w 1 polowie jest duch
2
Takiego ustawienia sie nie doczekasz chyba ze Rakieta i Busi sie polamia
3
Do tej dwojki nie dopisuj Rakiety bo on daje rade w tym nudnym meczu. Kilka pilek zagral to go nie rownaj z ta dwojka
2
I gdzie do takiej formacji dasz Dembele ? Jakby oczywiscie mial wejsc
0
Asyste ma. Gola Suarez strzelil. Troche nudnawo graja. Messiego wgl nie widac. Stara sie Cou widac to wyglada lepiej jak w PK
0
Teraz nam jako kibicom nie pozostaje nic innego jak wierzyc w nich. Napewno sa glodni LM wiec moze skupia najwieksza uwage na ten turniej. I postaraja sie go wygrac
0
No jest tak jak mowisz. Ale trzeba zacisnac zeby juz i wytrzymac dk konca sezonu bo podejrzewam ze jak Valdek nie ogarnie LM w tym roku to raczej sam sie zwolni. Bo teraz przeciez nie moga go zwolnic bo to by moglbyc gwozdz do trumny
1
A kto powiedzial ze wygrywamy LM raz za razem ? Ja napewno nie. Jeszcze druzyna z niczego nie odpadla nadal walczy o wszystko a ty wieszasz juz na nie psy..
1
Szkoda ze jako kibic wstpisz w ten zespol mimo ze nadal gra o wszystko
0
Taka piekna pilka ze jak trafiaja rok w rok na Barce w LM to odpadaja. Alurat ze w tamtym nie trafili. No to po co komu piekna ofensywna pilka jak City LM nie potrafi zdobyc ? Chociaz moze w tym roku daja rade. Ale to ciezko powiedziec
1
Czyli wolalbys ogladac piekna gre kosztem nie wygrania np LM ktorzy tak nasi pilkarze chca niby wygrac ? Ja nie jestem cyferkowym kibicem. Tylko cieszy mnie to ze styl jest skuteczny to jest na 1 miejscu dopiero pozniej mozemy pogadac o ladntm
1
Ta tiki taka juz jest tak oklepana ze nie jest juz ani skuteczna. A w pilce liczy sie to kto wygra a nie kto zagra ladniej....