0

Jak to bylo ? " przez Roberto przegramy mecz czy cos" hejterzy sie schowali do jaskin. Jak zagra padake to znowu beda ostrzyc zeby i wyskocza zeby zaatakowac

1

Ostatnio tez sie niby przebudzil a pozniej gral padake. Nie chwal dnia przed zachodem slonca. Teraz jest Valencia pozniej bodajze 1/2 PK ( oby z Realem) to niech sie wykaze w kilku meczach. Jest promyk nadzieji ze sie przebudzi

0

Reddit soccer streams. Tam masz rozne linki do meczu

0

Tylko ze wtedy u nas pracowali Janusze. A teraz odkad przejal inicjatywe Abi cos sie ruszylo i zmienilo

0

Dzieki i wzajemnie

0

Nie trzeba tylko wbijasz i ogladasz

0

Reddit soccer streams i sobie wybierzbtam transmisje sa i na telefon jak i na kompa

0

No tylko ze wiesz jak on gral u nas. To byl pilkarz zagadka 50/50 odpali albo nie

2

Nie on pierwszy i ostatni. Takich pilkarzy bylo jest i bedzie multum.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tylko ze on tam pasuje w BVB. Tutaj miedzy gwiazdami nie udzwignal brzemienia a tam ma regularna gre.i niema takiej presji ze walczy o sklad z gwiazda ktora mimo wahan formy i tak gra 1 skrzypce

0

Jeju obawy obawami. Przeciez w hierarchi jest za Verma. Jak nie daj Boze Vermie wyskoczy znowu szpital to bedzie grac

0

Vidal moze jest w lepszej dyspozycji ale ostatnimi czasy tez troche przygasl

0

No ja wiem. Kazde twoje komentarze czytam i czasami jestes zbyt surowy no ale przynajmniej masz jakies argumenty ze nikt ci ich nie podwazy mimo ze i tak znajda sie madrzejsi.

1

Spoko. Dziekuje

0

Takie pytanko. Czy polfinaly PK beda rozgrywane jeszcze przed rozpoczaciem LM ? Czy pozniej ?

0

O Panie to wypowiedzia zostales wpisany na czarna liste u hejterow Rakiety :(

0

Pewnie czyta relacje na necie

3

Pamietaj ze mysmy go kupili za 3mln. To sie nawet jego pensja zwroci jak dostaniemy 20-25mln. Tak czy inaczej plakac nie bede

0

Szkoda ze nie trafili aby 1 brameczki. Zawsze to mniej do strzelenia. No ale jak ma im zalezec na PK tez no to powinnismy jutro Barce w gazie zobaczyc

5

Zazdroscisz co nie ? Bo jako hejter tego zawodnika lepiej sie spisuje niz Busi i jest pewnym punktem w zespole mkmo rozegrania masy meczow

0

I co ze niema stylu ? Nie stylem sie wygrywa trofea a skutecznoscia. Wazne zeby w najwazniejszej fazie byli skuteczni

0

Jezeli odejdzie tamta 3 to wtedy zostaje Busi Rakieta Arthur Vidal Alenia i De Jong. To masz 6 pomocnikow chyba nikogo nie pominalem to az tak ciasno nie ma. Cou nie licze jako pomocnika bo tam nie gra czesto

0

Murillo pewnie odejdzie. Bo to opcja na pol sezonu

0

Denis Samper Rafinha ? 1 nic nie gra a Samper i Rafinha kochaja szpital

0

Tylko ze jak Messi nie bedzie grac albo zacznie na rezerwie tzn ze mu tez ten puchar wisi. Powiem tak płakać nie bede jezeli zmiast tego pokaza klase w LM i wygraja LL. Bo jak w LM odpadna to zeby odpadli z klasa a nie w jakims smiesznym blamazu (czyt Roma w tamtym roku) a jak dokonaja remontady to w sumie zostal juz tylko Real z faworytow i puchar w sumie do wygrania.

2

A nie byl w LM najlepszym LO ? Sie nie dziw ze Marcelo jest wiecznie w 11 roku jak co rokh wygrywali LM i gral bardzo dobrze

1

A co w tym smiesznego ze ma ME ? Messi mogl miec 2 razy CA pod rzad to w jednej edycji karnego nie trafil ktory byl bodajze decydujacy. Takze kolega wyzej ma racje odnosnie reprezentacji

12

Jaki z tego morał ? Nie ogladaj meczow jak ci to nie pasuje

1

No mu sie tez przyda czasem jakis odpoczynek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?