Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to bylo ? " przez Roberto przegramy mecz czy cos" hejterzy sie schowali do jaskin. Jak zagra padake to znowu beda ostrzyc zeby i wyskocza zeby zaatakowac
1
Ostatnio tez sie niby przebudzil a pozniej gral padake. Nie chwal dnia przed zachodem slonca. Teraz jest Valencia pozniej bodajze 1/2 PK ( oby z Realem) to niech sie wykaze w kilku meczach. Jest promyk nadzieji ze sie przebudzi
0
Reddit soccer streams. Tam masz rozne linki do meczu
0
Tylko ze wtedy u nas pracowali Janusze. A teraz odkad przejal inicjatywe Abi cos sie ruszylo i zmienilo
0
Dzieki i wzajemnie
0
Nie trzeba tylko wbijasz i ogladasz
0
Reddit soccer streams i sobie wybierzbtam transmisje sa i na telefon jak i na kompa
0
No tylko ze wiesz jak on gral u nas. To byl pilkarz zagadka 50/50 odpali albo nie
2
Nie on pierwszy i ostatni. Takich pilkarzy bylo jest i bedzie multum.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tylko ze on tam pasuje w BVB. Tutaj miedzy gwiazdami nie udzwignal brzemienia a tam ma regularna gre.i niema takiej presji ze walczy o sklad z gwiazda ktora mimo wahan formy i tak gra 1 skrzypce
0
Jeju obawy obawami. Przeciez w hierarchi jest za Verma. Jak nie daj Boze Vermie wyskoczy znowu szpital to bedzie grac
0
Vidal moze jest w lepszej dyspozycji ale ostatnimi czasy tez troche przygasl
0
No ja wiem. Kazde twoje komentarze czytam i czasami jestes zbyt surowy no ale przynajmniej masz jakies argumenty ze nikt ci ich nie podwazy mimo ze i tak znajda sie madrzejsi.
1
Spoko. Dziekuje
0
Takie pytanko. Czy polfinaly PK beda rozgrywane jeszcze przed rozpoczaciem LM ? Czy pozniej ?
0
O Panie to wypowiedzia zostales wpisany na czarna liste u hejterow Rakiety :(
0
Pewnie czyta relacje na necie
3
Pamietaj ze mysmy go kupili za 3mln. To sie nawet jego pensja zwroci jak dostaniemy 20-25mln. Tak czy inaczej plakac nie bede
0
Szkoda ze nie trafili aby 1 brameczki. Zawsze to mniej do strzelenia. No ale jak ma im zalezec na PK tez no to powinnismy jutro Barce w gazie zobaczyc
5
Zazdroscisz co nie ? Bo jako hejter tego zawodnika lepiej sie spisuje niz Busi i jest pewnym punktem w zespole mkmo rozegrania masy meczow
0
I co ze niema stylu ? Nie stylem sie wygrywa trofea a skutecznoscia. Wazne zeby w najwazniejszej fazie byli skuteczni
0
Jezeli odejdzie tamta 3 to wtedy zostaje Busi Rakieta Arthur Vidal Alenia i De Jong. To masz 6 pomocnikow chyba nikogo nie pominalem to az tak ciasno nie ma. Cou nie licze jako pomocnika bo tam nie gra czesto
0
Murillo pewnie odejdzie. Bo to opcja na pol sezonu
0
Denis Samper Rafinha ? 1 nic nie gra a Samper i Rafinha kochaja szpital
0
Tylko ze jak Messi nie bedzie grac albo zacznie na rezerwie tzn ze mu tez ten puchar wisi. Powiem tak płakać nie bede jezeli zmiast tego pokaza klase w LM i wygraja LL. Bo jak w LM odpadna to zeby odpadli z klasa a nie w jakims smiesznym blamazu (czyt Roma w tamtym roku) a jak dokonaja remontady to w sumie zostal juz tylko Real z faworytow i puchar w sumie do wygrania.
2
A nie byl w LM najlepszym LO ? Sie nie dziw ze Marcelo jest wiecznie w 11 roku jak co rokh wygrywali LM i gral bardzo dobrze
1
A co w tym smiesznego ze ma ME ? Messi mogl miec 2 razy CA pod rzad to w jednej edycji karnego nie trafil ktory byl bodajze decydujacy. Takze kolega wyzej ma racje odnosnie reprezentacji
12
Jaki z tego morał ? Nie ogladaj meczow jak ci to nie pasuje
1
No mu sie tez przyda czasem jakis odpoczynek