Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Barcy nie ma czasu na eksperymenty. Trener powinien byc nie ugiety do takich pilkarzy jak Miranda i Chumi. Od dziecka maja wpajany styl treningi w Barcy B i treningi z seniorami. Takze jak chodzi o zgranie nie powinno byc problemu bo z kazdymi pilkarzami trenuja. Zas powinien dawac wiecej szans wlasnie takiemu Arthurowi czy Cou bo oni przychodzili to nie znali stylu i trzeba czasu. Dembus w tamtym roku jak gral kupe to teraz ogarnia baze z Cou moze byc to samo a Arthur ogarnia. Barca to nie jakies Leganesy gdzie mozna bawic sie w stawianie na mlodych i eksperymenty byleby sie utrzymac w lidze.
1
Pieprzysz farmazony. Te 2 placki jak im to lecialo Chumi i Miranda. Chumi gral 3 spotkania a Miranda 4 i tez trenuja w Barcy od dziecka i co i graja kupe. A Arthur ktory nie znal naszego stylu gra teraz 1 skrzypce Alena tez bedzie gral jak wszystko dobrze pojdzie. W naszej szkolce nie ma perelek zobaczymy co z tym Pugiem jeszcze. Ja zawsze mowie. Sa rotacje kazdy płacze bo przez rotacje gramy padake. Niema rotacji to zazynamy zespol. Graja mlodzi piach to kazdy pisze ze po co ich bral na to spotlanie. Ludziom sie nie dogodzi. Chumi i Miranda mieli po 3 czy 4 okazje nic nie pokazali to papa nastepni stoja w kolejce
0
No wiem wiem. Dlatego staram sie to ignorowac no ale dzieci za duzo fify maja....
5
Jeden ? A nie 3 ? Kazdy z nich gral 1 mecz w PK i rewanz pozniej z Levante 1 mecz gdzie dali obaj d*** i Miranda dodatkowy mecz bo chyba gral w LM z Totkami (rewanz mecz o pietruszke ). Placki mimio ze trenuja od dziecka w Barcy kopia sie po czole. A taki Arthur przlatuje sobie z Brazylii gdzie poziom gry jest niski. Gra kilka meczy i sie okazuje ze do nas pasuje. I nie mow mi tu o szansie. Bo Barca to nie jakies Leganes gdzie im jest potrzebne utrzymanie i moga sobie pozwolic na testowanie roznych mlodych graczy. W Barcy nie ma na to czasu. Poza tym Valdek dal w tym sezonie 4 mlodym grajkom szanse to to wedlug Ciebie malo ? Jak na 4 ludzi i w dodatku 2 wykorzystuje swoje szanse ?
0
Kurde jakos Alena i Arthur nie szukaja innych klubow. A to sa tez talenty. Ten drugi to wszedl w sklad z kopyta. No ale tak zapomnialem beton na lawce ktory nie daje mlodym pograc...
13
Jaki ty masz bol dupy na tego Valdka..... czemu mialby nie dostac mlody szansy ? Alenia dostal ? Dostal. Arthur dostal dostal oby dwaj to wykorzystalo. Chumi i Miranda dostali ? Dostali. Nie wykorzystali ? Nie. Proste. Mlody tez dostanie.
1
Masakra... dziennie beda ten balonik pompowac
0
No Jaca dobrze ze odszedles bo takiego placka to Barca dawno nie miala xd
0
Jak wszystko gra ? Rotowany byl takze nie ma mowy o zmeczeniu. W PK regularnie rotowany albo gral polowy na przemian z Rakieta. W LL tez byl rotowany
0
Tylko jezeli PSG strzeli u siebie 1 bramke to juz jest pozamiatane. A jak United strzeli 1 to jeszcze bedzie nadzieja
0
Ojjjj teraz widze.... znaczy jeden wyslalem i go usunalem a pozniej drugi i wodze ze zachowaly sie oby dwa. Sorki
0
Co ? Busi i kwestia zmeczenia ? A to on od wrzesnia juz jest zmeczony ? Daj dpokoj z tym zmeczeniem ten chlop od poczatku sezonu nie ma formy
0
Hmmm. O ile PSG moze odpadnie juz w 1/4 o tyle Real prawdopodobnie zajdzie dalej. Chyba ze w 1/4 Real trafi na City to moze odpadna
0
Zgadzam sie z toba tylko ze o ile PSG moze juz odpasc w 1/4 o tyle Real zajdzie raczej dalej chhba ze w 1/4 Real trafi na City to moze odpadna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chyba nie. Chyba tylko we Włoszech w meczach ligowych. Ale moze ale to moze chodzi tu o to ze on jednak zginal tragicznie a Astori śmiercia naturna mozna powiedziec. Moze oni to tak interpretuja.
0
Tak. Ale byl minimalny. Wiec wiesz nie win arbitrow bo minimalne spalone sie zdarzaly tym bardziej jak nie bylo Varu
3
Jak zwykle Panie pax twoje komentarze az milo sie czyta. Popieram twoje analizy bo to jest pewnie masa roboty. Milo sie czyta. Tylko szkoda ze twoi hejterzy to sa takie ślepe mnichy i widza tylko te + a nie -. Ale ja nie bede krytykowac bo nie mam ani jednego argumentu na twoja dobra robote
3
Tylko gdyby nie on to nie bylo by w klubie takiego Dembele czy Cou nie wpominajac o Arthurze np. Dobrze ze twojego kochanego Laporty niema
6
Ale skoro krytykujesz go za tak jasng opis gry Semedo to czemu nie uargumentujesz tego ze sie z nim nie zgadzasz ? Niewiem czy zauwazyles ale pax w kazdym swoim komentarzu argumentuje i analizuje poszczegolne minuty. To skoro sie nie zgadzasz z nim to syp mu argumenty. Ale nie lepiej napisac "czesto poprawiasz mi humor"
0
Ja opisalem i jeden final i drugi. Powiedzialem ze w 13/14 Ramos strzelil z glowki po doseodkowaniu z rogu. A 15/16 to Carrasco strzelal i Ramos. A wracajac do faulu na Suarezie to jakbyl faul to bardzo delikatny bo duzo dodal tez od siebie
0
Jakbym mogl cie prosic pokaz mi tego spalonego Ramosa xd. Ja ogladalem skrot i to wedlug mnie predzej Carrasco byl na spalonym niz Ramos ale moge sie mylic
0
Japierdziele ale czemu myslisz ze to Real jest winny temu ze wtedy te prawidlowe bramki nie byly uznane ? Masz na to dowody ? Nie. To nie pieprz glupio. Sedziowie wtedy popelniali bledy a teraz jest Var i robia to samo. Czy to w meczach Atleti Barcy czy Realu. W kazda strone sie myla.. a przypomnij sobie mecz Barcy z Chelsea w 1/2 LM jak tam sedzia nie odgiwzdal zagfan reka w polu karny przez Pique i jeszcze kogos ? Nie pamietam wyniku ale i bledy byly na korzysc Barcy i troche Chelsea wtedy nawet byl awans Barcy do finalu i wygranie go. Daleko nie trzeba szukac mecz Barcy z PSG wielka remontad. Faul na Suarezie z kapelusza. Jakby byl Var w LM to karnego nikt nie zAGwizdze. I wtedy by PSG awansowalo bo to bylo przy stanie bodajze 4-1 dla Barcy. Nie licze bramki Roberto bo gdyby nie gen karny niewiadomo czy on wgl by strzelil. Patrz obiektywnie a nie tylko przez to ze nienawidzisz Realu... ja tez ich nie lubie ale bez przesady. Swoje zrobili. Byli skuteczni i wygrali. Za 20lat nikt nie bedzie pamietal ze z Bayernem strzelili 2 bramki chyba ze spalonego tylko kazdy bedzie pamietal ze maja 3 LM pod rzad
0
Eeee przepraszam lata 13/14 to Ramos strzelil glowka po dosrodkowaniu z roznego a pozniej juz w dogrywce Atletico peklo i przegrali 4-1 a lata 15/16 to moze chyba o te tobie chodzi bo nie pamietam wiem tylko ze byly karne
0
A wziales sobie pakiet kanalow z HBO Cinemax itd itp ? Bo te tez sa drogie kanaly. Bo jak sobie wziales full opcje to moze byc. Bo kolo 20zl trzeba liczyc za eleven i za fe polsaty gdzie LM te 20zl chyba bylo.
1
O panie. To ja w Cyfrowym Polsacie za 2 dekodery wszystkie eleven i Polsat sport (gdzie trasmituja LM) i dotego tam jeszcze jakis pakiet z kanalami place 90zl. Przeplsciles i to rowno.
0
No a moja to wina ze nie umieja regularnie LM wygrywac ?
0
Gosciu. Ja nie jestem kibiciem Realu. Ale smieszy mnie to jak ciagle ich krytykujesz bo sedziowie. A Barcy sedziowie nie pomagalj w LM ? Daj spokoj juz. Na te 4 LM to 3 jak najbardziej zasluzenir wygrali. Tylko to LM gdzie z Bayernem Ronaldo strzelal bramki z spalonych gdzie sedzia tego nie widzial ta edycja byla nir zasluzona. A reszta LM to zasluzenie wygrali.
1
Dalej boli ze wygrali 4lm w ciagu 5 lat ?
0
Czemu skorumpowana ?