1

Wole taki styl i strzelenie jeden bramki ktora da awans badz 3 pkt. Niz probe wejscia do bramki. Ja nie rozumiem tego ze ludzie sie nie nauczyli jeszcze tego w jakim stylu Real wygral 3 ostagnie LM. Ten styl to byl glownie wrzutma albo od czasu do czasu kontra. Ja sie juz nauczylem ze wole zeby gralj skutecznie niz pieknie i nieskutecznie

0

No dokladnie. Ale ty to wiesz ja to wiem i jakies 20% uzytkownikow tej strony. Bo reszta to zyje tylko czasami za Pepa bo widza tylko tiki take i nic wiecej. A ze tiki taka juz nie jesg skuteczna to tego nikt nir widzi

0

No skoro konsultowal Var to raczej nie. Nje umknelo by im to

1

No a kibicie wymagaja tiki taki u nas gdzie zostal juz tylko Messi i Busi w podeszlym wieku xd

0

Obydwa zasluzone.

0

Ale przeciez kazdh chce tiki take od Pepa....

0

Obydwa zasluzone. Poki co Var zdaje egzamin

0

Kazdy chce zeby byla tiki taka tak jak za Pepa a poki co to ta tiki taka jest tak skutecznie zaje.... ze City przegrywa 2-1

0

2-1 do schalke. Slynna tiki taka jesg poki co detronizowana

0

Ahhhh ok. Wybacz. Faktycznie.... City Psg Bayern Juve.... pokićkało mi sie.....

0

No z tym sie zgodze. Mial dobry start ale polmetek to poki co cien tego chlopa

0

To sie potajemnie spotkali jak gazeta o tym wie. Normalnie szacunem za dyskrecje xd

0

Messi jako najlepszy pilkarz jesg poprostu slabym kapitanem bylo widac to w meczach Argentyny na MŚ ani na kolegow nie krzyknal zeby zmotywowac ani nic. Kapitanem powinien byc Pique a nie Messi. Ja rozumiem ze za zaslugi i wgl ale on nie jest kapitanem z prawdziwego zdarzenia. Tak jak piszesz o Ramosie jak trzeba krzyknac czg pomahac łapami na kolegow to on nie ma z tym problemu

2

Ale tak jest co roku ze luty jest bez formy. Przypomnij sobje rok 2015 kiedh Barca wygrala LM w 1/8 z Apoelem sie meczyla fakt wygrali 1-0 ale tez sie meczyli

0

Ale rozumiesz to ze Ajax ma mlody sklad ? I moga sobie pozwolic ? Nasi nie moga bo Busi Rakieta Suarez Messi tego nie wytrzymia. A gdzie koniec sezonu.... ludzie zrozumcie cos ze twgo nie bedzie bo przez wiek ci ludzie nie uciagna polowy sezony jakby w takim tempie grali

0

No zgodzic sie mozna nie mowie nie. Mam nadzieje ze wyjda z meczu z tarcza a nie na tarczy

0

Pamietaj ze oprocz Busiego zaden z pomocniko(czyt Vidal i Rakieta) nie sa defensywnymi pomocnikami nominalnie. Poprostu wykonuja wiecej zadan defensywnych niz ofensywnych

0

Dlatego napisalem bodajze bo nie bylem pewny czy to byl ten sezon czy rok pozniej. Ale dzieki za wiadonosc i sory z moj blad

3

A kogo ty bys tam widzial skoro Arthur ma kontuzje a Alena jeszcze nie jest pewniakiem. Wolisz postawic na Vidala ktory zostawi serce na boisku czy wolisz Cou ktory na dzien dzisijeszy niewie co robic z pilka na boisku z wzgledu na forme

0

Tylko Melo mial ciezki charakter i dlatego dobrze ze od nich poszedl. Jedyny blad jaki NYK zrobili to pozbycie sie Kristapsa Porzingisa. Bo gdyby go zostawili i sciagneli do siebie 2 bardzo dobrych graczy to by cos moze ugrali tylko ze fam ga polityka to jest tragiczna.

0

No dokladnie xd. Takze niewiem nadczym sie tu niektorzy spuszczaja. Jak to Barca cudnie grala a nic praktycznie nie wygrala. Jeszcze bodajze w tym roku dostali od Bayernu 7 bramek w dwumeczu

0

Glownie to jeden zespol z Hiszpani. Jak chodzi o wygrywane puchary. A jak chodzi o to kto najdalej zachodzi w danej edycji to mozesz miec racje bo juz sie kilka razy zdarzylo ze w 1/2 byly 3 Hiszpanskie

1

Za jedyna rzecz go podziwiam najbardziej na swiecie. Za wytrwalosc. I za to zeby nie patrzec na lewo i prawo tylko isc przed siebie i zeby sie nie poddawac. Bo zaloze sie ze 3/4 pillkarzy po takich przejsciach juz dawno by nie gralo

0

Nie odpuszcza mu. Juz ma bodajze 33lata. Niech idzie do Chin na 1 czy 2 sezony po tym sezonie i niech korki wiesza na kołek bo to nie ma sensu. Szkoda chlopa. Bo naprawde by byl klasowy obronca. Ale nic nie zrobisz jak sila czy glowa jest do grania ale nogi nie

0

Uwierz mi jakbys prowadzil klub ktory bylby liderem a drugi zespol tracilby do twojego zespolu 6pkt to tez bys sie bal mocno rotowac sklade.. to sie tylko fajnie mowi ale gorzej jakbg trzeba bylo samemu to przejsc pozniej fale krytyki czemu tak a nie inaczej itd itp

0

Wiem wiem.. tak tylko napisalem. Ale nadal ich nir ma co lekcewazyc ani nie potrzebnie obrazac

2

Madryckim Realem ? ;D

0

Czekaj bo chyba mysmy sie nie zrozumieli xd. Jak 3 mecze w plecy ? On tylko z Ajaxem nie zagra i Levante.. chyba ze cos mi umknelo.. w PK zawieszenie ?

0

My z RM za 2tyg gramy w lidze. Nie za tydzien. Za tydzien mamy Seville.

0

No to pozniej bys jeszcze bardziej plakal jakby zrobil 6 rotacji na 11. Bo by mogli nawet przegrac. Pamietasz jak Valdek olal Levante w PK gdzie zmienil chyba 9 chlopa czg nawet 10 ? Z pierwszego skladu ? Jak to wszystko wygladalo... nie mozna az tyle zmiebiac. 4 rotacje na mecz to jest maks.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?