0

No to zaszalał. Podziwiam. Odrazu go na trenera Barcy a co.

2

Przeciez przy obecnej formie Cou to nawet Roberto ktory gra w kratke jest lepszy od niego a Rakieta ma caly czas rowng poziom mino tylu meczy wiec niewiem czymu wsadzasz Cou i Rakiete do jednego wora

0

No ja Cie rozumiem. Nawet nie probuje kwestionowac tego w jakis sposob ty postrzegasz pilke nozna

3

Ale na koncu sie pewnie pozniej buźka cieszy jak nasi puchar podnosza

0

No to tu oczekujesz od Barcy zeby co roku zwyciezali trofea a nie obchodzi cie to czg graja skutecznie ? Byleby sobie widowiskowo poklepali ?

2

Ty lubisz piekna pilke. A ja wole zeby grali obojetnie jaka pilke byleby byla skuteczna. Bo skutecznosc gwarantuje ci wyniki (puchary) itd

0

To u Betisu akurat jest czesto spotykane ze sa w 1 czesci tabrli

0

Co ty w nim widzisz ?

0

Setien to ten co dostal wczoraj czy przedwczoraj bęcki 3-0 ?

0

Ale kolego ja pisalem wyraznie ze Barca juz od ilus lat ma zjazdy formy na przelomie stycznia i lutego. Nie kibicuje Barcy od wczoraj tylko od 14lat to juz tez swoje widzialem

3

Chyba mu chodzi o te placki typu miaranda czy Chumi

0

No ale Mbappe jest nie realny. Jak PSG wywalilo 180 baniek to Barca by musiala lekko ponad 200

0

Ale Jović to bodjaze napastnik a nie skrzydlowy jak Wilian

12

A nie odpoczywali kluczowi gracze w 1 meczach PK ? Fakt pozniej na rewanze wracali ze ratowac wyniki. No ale jakby na to nie spojrzec to rotacje byly. I w LL tez robil rotacje

0

Stosowal rotacje ? Stosowal. Przeciez az fo 1/2 PK kazdy 1 mecz byly rotacje. To jak mozesz mowic ze sa zajechani. Do tego jakies urazy dochodzily. Czyli tez niektorzy w jakims stopniu odpoczeli... to niewiem. Na ligowe starcia tez zdarzaly sie rotacje. To niewiem jak mozesz mowic ze sa zajechani

0

Oni tak juz chyba od 3 lat graja

0

No ja im na to nic nie poradze. To juz jest dobrych kilka lat

0

Tak slabym Realu ? Ty mowisz o tym Realu z jesieni czy o tym teraz ? Bo wedlug mnie graja 2 razy lepiej. No i przede wszystkim skutecznie bo maja bardzo fajna serie zwyciestw. I kolejny raz widac to ze nie trxeba pieknie grac zeby wygrac. Wystarczy grac skutecznie.

4

No ale tak jest co roku na przelomie stycznia i lutego ze maja zjazd formy... jeszcze tego nie zauwazyles ?

0

A co ciezko ci czytac bez ą ę ó ? Oj biedactwo. Wspolczuje ci.

0

Moze uraz albo cos xd

0

A co jak Lenglet ma jakis uraz ?

0

Hahaa. Twoje zycie to mnie akurat nic nie obchodzi. Ja tylko odp na twoj komentarz ktory byl na temat brakj wiary z twojej strony w Barce.

1

Glupoty gadasz. Zagral drugi mecz dobrze i go stawiasz przed takim Suarezem czy Cou

3

Podziwiam twoja wiare w ten zespol. To jak tak zakladasz to ani nie ogladaj

0

No ale Athletic nie nalezal do plackow. To zawsze byla solidna ekipa.

0

Aha. Jeden mecz na 5 bodajze w 1 zespole. No nie no gratuluje mu... w Barcy B caly sezon gra i tez jakos cisza o nim. On wgl nic nie daje w ofensywie. Tak jak kolega nizej pisal. Przypomina bardziej Mathieu niz cookolwiek z Alby czy chociazby Digne

1

Murillo mimo debiutu przynajmniniej rozegral dobre spotkanie aha i wtedg jak drbiutowal to to byl jego 4 mecz w tym sezonie a Miranda rozegral mecze w PK i Barsie B. I to w sumie Miarnda byl w rytmie meczowym a nie Murillo. Miranda to ne ten poziom

0

Spoko. Ja tez kibicuje Barsie i wierze w nich. No ale jednak to jest LM i teraz juz niema slabych zespolow

1

Jezeli trofea sie beda w tym sezonie zgadzac to jestem za

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?