Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napewno 33lata ? A nie 32 ?
0
No wlasnie. Czasem tez nie mozna na zawodnikow zwaac winy za brak skutecznosci jak bramkarz ma mecz zycia. Przypomnijmy sobie mecz z Athletikiem. Jaki MaTS mial mecz. Athletic mogl spokojnie wygrac 2-0 ale MaTS poprostu byl nie do przejscia. Ja mimo wszystko nadal w nich wierze.
0
Po za tym mlodzi typu Chumi i Miranda sie nie na dawaja na 1 sklad.
0
A nie bylo wczoraj rotacji ? 4 na 11 zawodnikow to byli zmiennicy. To ile on ma jeszcze zmienic ? Dla mnie juz samo to ze Suarez byl na lawie bylo zaskoczeniem patrzac na to ze Valdek prawie wogole nie korzystal z uslug Boatenga.
0
Tylko ze Ajax ma mlody pierwszy garnitur i chlopcy maja kondyche zeby grac a nasz pierwszy garnitur ma wiek.
0
A ilu z nich ma pojecie co to tiki taka ? Bo ci co w tym systemie grali to albo odeszli albo juz maja 30+.
0
Zeby grac spektakl gracze musza byc mlodsi. Przy wieku naszych czolowych graczy to nie wytrzymaliby pol sezonu ze szybka gra
0
Pamietaj ze szybka gra i tiki taka wedlug mnie juz nie jest wykonalna. Pilkarze nie maja po 25lat tylko Ci co graja 1 skrzypce i pamietaja tiki take maja po 30lat+ nie wytrzymali by pol sezonu nawet
0
Jako zwolennik to niewiem bo nie ogladam. Jak wygraja to sie bede cieszyl. A jakim stylem to mnie nie obchodzi
0
Bardzo prawdopodobne ze Semedo na LM wskoczy. Takze niewiem czy dobrze czy zle.
11
A ma on forme ? Gral praktycznie w kazdym meczu i nie pokazal nic... takze wedlug mnie slusznie ze laweczka.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Twoj za to jest kreatywny.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.7.
2
Bo śmieszy mnie to xd. Bo zamiast dokladnie powtorke zobaczyc to kszdy gada o fauli. Po za tym ja daleko od rm.pl ja kibicuje Barcy tylko jestem neutralnym kibicdm a nie funboyem
3
Musze cie zasmucic ale im nie kibicuje. Mam nadzieje ze twoj nick nie jest dla zmyły.
4
No przy bramce Ajaxu chyba tez byl Vinnicius faulowany i tez nke gwizdali...
4
A przy bramce Ajaxu chyba tez byl faul nie odgwizdany na Viniciusie....
1
Jak beda tak skuteczni jak do tej porg to tak. Widziales 2 kontry 2 bramki. A Ajax co ?
0
A kto strzelal z glowki ? Do bramki Ramos ? No i przeszkadzal bfamkarzowi
7
Wytlumacz to dzieciarni co maja zasloniete oczy
0
Tak. Myslal ze jest drugim Andre Rieu
1
Czemu posmarowal ? Przeciez spalonego nie bylo
1
Real kupil w styczniu jakiegos mlodego typa z City on gra wogole albo nie jak to jest ? Orientuje sie ktos ?
0
A to spoko. Przepraszam
0
Ciebie wymyslili xd
0
W tv leci.... nie mow ze nie masz telewixora i tvp1
0
City powinno dac rade
0
No i gitara. Skutecznie i to wystarcza. Dobrze sie bronic i skutecznie strzelac