0

Napewno 33lata ? A nie 32 ?

0

No wlasnie. Czasem tez nie mozna na zawodnikow zwaac winy za brak skutecznosci jak bramkarz ma mecz zycia. Przypomnijmy sobie mecz z Athletikiem. Jaki MaTS mial mecz. Athletic mogl spokojnie wygrac 2-0 ale MaTS poprostu byl nie do przejscia. Ja mimo wszystko nadal w nich wierze.

0

Po za tym mlodzi typu Chumi i Miranda sie nie na dawaja na 1 sklad.

0

A nie bylo wczoraj rotacji ? 4 na 11 zawodnikow to byli zmiennicy. To ile on ma jeszcze zmienic ? Dla mnie juz samo to ze Suarez byl na lawie bylo zaskoczeniem patrzac na to ze Valdek prawie wogole nie korzystal z uslug Boatenga.

0

Tylko ze Ajax ma mlody pierwszy garnitur i chlopcy maja kondyche zeby grac a nasz pierwszy garnitur ma wiek.

0

A ilu z nich ma pojecie co to tiki taka ? Bo ci co w tym systemie grali to albo odeszli albo juz maja 30+.

0

Zeby grac spektakl gracze musza byc mlodsi. Przy wieku naszych czolowych graczy to nie wytrzymaliby pol sezonu ze szybka gra

0

Pamietaj ze szybka gra i tiki taka wedlug mnie juz nie jest wykonalna. Pilkarze nie maja po 25lat tylko Ci co graja 1 skrzypce i pamietaja tiki take maja po 30lat+ nie wytrzymali by pol sezonu nawet

0

Jako zwolennik to niewiem bo nie ogladam. Jak wygraja to sie bede cieszyl. A jakim stylem to mnie nie obchodzi

0

Bardzo prawdopodobne ze Semedo na LM wskoczy. Takze niewiem czy dobrze czy zle.

11

A ma on forme ? Gral praktycznie w kazdym meczu i nie pokazal nic... takze wedlug mnie slusznie ze laweczka.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Twoj za to jest kreatywny.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.7.

2

Bo śmieszy mnie to xd. Bo zamiast dokladnie powtorke zobaczyc to kszdy gada o fauli. Po za tym ja daleko od rm.pl ja kibicuje Barcy tylko jestem neutralnym kibicdm a nie funboyem

3

Musze cie zasmucic ale im nie kibicuje. Mam nadzieje ze twoj nick nie jest dla zmyły.

4

No przy bramce Ajaxu chyba tez byl Vinnicius faulowany i tez nke gwizdali...

4

A przy bramce Ajaxu chyba tez byl faul nie odgwizdany na Viniciusie....

1

Jak beda tak skuteczni jak do tej porg to tak. Widziales 2 kontry 2 bramki. A Ajax co ?

0

A kto strzelal z glowki ? Do bramki Ramos ? No i przeszkadzal bfamkarzowi

7

Wytlumacz to dzieciarni co maja zasloniete oczy

0

Tak. Myslal ze jest drugim Andre Rieu

1

Czemu posmarowal ? Przeciez spalonego nie bylo

1

Real kupil w styczniu jakiegos mlodego typa z City on gra wogole albo nie jak to jest ? Orientuje sie ktos ?

0

A to spoko. Przepraszam

0

Ciebie wymyslili xd

0

W tv leci.... nie mow ze nie masz telewixora i tvp1

0

City powinno dac rade

0

No i gitara. Skutecznie i to wystarcza. Dobrze sie bronic i skutecznie strzelac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?