0

Nie ma sie co dziwic jak to dzis wyszlo

2

No ja niewiem z czym masz problem. Dla mnie jest bialo na czarnym ze LM jest najwazniejsza. Jakby barca zagwarantowala 3LM z rzedu grajac gow*o w PK i w LL gfac tak zeby grac w LM w przyszlym roku to bym sie pod tym podpisal. Tylko ze Barca gra co roku o wszystko i nie skupia sie tylko na jednym i to jest fajne

2

Tylko ze to nadal jest wiekszy prestiz niz wygranie LL czy PK

1

Bardzo ale to bardzo trafne spostrzezenie

31

Chyba ty. Bo mnie w to nie mieszaj. I nie odpowiadaj za kogos tylko za siebie

1

Po za tym nie mozna sobie pozwolic zeby na kazdy mecz wymienic pol skladu. Co jakis czas masz po 3 zmiany a mecz z 1 jedenstaki plus ci co wchodza z lawki

1

Daj spokoj przeciez rotowal na poczatku roku. A pamietaj ze od x czasu Barca ma w lutym zadyszke

0

Trudno. Ja wyrazam swoja opinie. Pamietam ten okres

0

Dobrze piszesz ja to rozumiem. Tylko jest taki bol dupy o trgo Pepa ze szok... a malo kto pamieta ze Barca nie wszystkie mecze z Pepem na lawce grsla pieknie...

0

Piszac 2 LM mialem na mysli klubg w jakich pracowal. Bo nie mow mj ze Bayern czy City to sa dzieci do bicia. Bo w kazdym z tych klubow po kilka lat pracowal/pracuje

0

Napewno. Bo gosc ktory bedzie gral 1 raz na 9 nie ogarnie... tu nie ma cudow

1

Bo ci ludzie kibicuja od czasow Pepa to po 1. A po 2 oni nie widza ze Pep odkad jest trenerem to wygfal 2 LM tylko. A takie wielkie kluby trenowal badz trenuje. Nikt nie widzi ze tiki taka juz jest oklepana

0

A kim chcesz Suareza zastapic ? Kevinem ? Ktory nie ogarnia ? A moze Messim ? I Messi sobie bedzie rozvrywal ? Daj sobie siana

0

No i czemu nie napisales ze Valdek robi 3 zmiany w 93min ? Bo do tego dazysz tylko brakuje tego ze nieuwzgledniles

0

Bo jest ból i to duzy bol pewnej czesci ciala.... kazdh by chcial na wczoraj wygranej Barcy w LM w 7 edycjach z rzedu

0

Bosche jakie pierdoły...... dziwie sie ze Ty na el treneiro nie startujesz... co sezon Barca by wygrywala puchar katalonii...

0

Nie. Nie nalezy. On moze ze City rzadzi w Anglii ale w LM daja dupg i to glownie zawsze jak na Bafce trafiaja. A dzisiaj szalu nie zrobili

0

Jak by tak grali z topowa druzyna to po 1 meczu juz by wiedzieli ze w rewanzu nie maja czego szukac

0

MaTS ma dorownuje

0

A juz 2-0 takze raczej papa do juve

0

Juve wcale lepiej j siebie nie gra

0

Ja podejrzewam ze Chiellini sie nie spodziewal ataku Moraty

1

Nie ma wałku. Niecb ciebie kolega popchnie w biegu to zobaczymy czy sie utrzymiesz na nogach

0

Popchnał go. Jeszcze w biegu nie ma co sie dziwic ze Chiellini polecial jak szmata xd. Dobra decyzja. Aby w LM Var nie zawodzi poki co

0

Kolego w 1/8 nie ma slabego rywala

0

Trzeba sobie bedzie u nich na tartaku zamowic wyrob drewna na dach domu xd

1

Ja powiem tak. Bafca jako glowny konkurent Realu widzac to czego dokonal Real w ostatnich 3 latach nie powinna patrzec na to jak grac mile dla oka. A jak wygrac LM zeby kilka razy z rzedu o ile to wgl mozliwe ze sgrony Barcy

0

Oni juz nie nadazali za Dembusiem przed kontuzja a to tylko byly wyrywkowe kontry

0

Nie lepszych tylko mlodszych. Messi Suarez Busi Rakieta nie uciagna tego..... jakby tak Dembus byl po kontuzji w gazie i Cou w pelnej formie a grali by tiki taka to wierz mi ze wyzej wymienieni pilkarze nie uciagna polowy sezonu. Wieku nke oszukasz w pilce

3

Bo taka prawda. Nieskutecznie. Tiki taka yo juz przeszlosc taktyka znana na wylot

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?