Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bo druzyn ogolnie jest 12 z tego 10 w Ameryce płd i zapraszaja z zewnatrz 2 reprezentacje ktore w teorii tam nic nie ugraja. Ogolnie leci tam Japonia i bodsjze Katar.
2
Nie umiesz czytac ? Albo dopiero sie uczysz czytac ? Pisze jak byk tam ile strzelil
0
Rozpedz sie i uderz w drzewo. Bedzie jednego mniej
3
Bez przesady. W 1 polowie owszem. A w drugiej to bym sie juz klocil. Bo w 2 polowie byl wyrownany mecz
0
Jak żenada to dziwie sie ze wogole go ogladales...
0
Real sie męczył bo walił głowa w mur i nie umial strzelic bramki z akcji ktore powinne zakonczyc sie golem
0
No wlasnie. Mam nadzieje ze doszlismy do jakiegos kompromisu xd
0
Jak nie gra nic. Valdek go co chwile wpuszcza na ok 20min xd. Ze go dzis nie wpuscil trudno. Znowu pogra Alena
0
Pieprza glupoty. 1 polowa Real gora 2 polowa Barca gora. I nie ma gadki ze grali ładnie. W 2 polowie Barca wrzucila poł biegu wiecej i sie skonczylo, wykorzystala to co miala wykorzystac i wygrali zasluzenie
2
Dla mnie wazna skutecznosc obojetnie w jakim stylu
0
Nie. Niby nudny mecz a tu 3-0 ehh i jak tu wytlumaczyc to co napisalem po 1 pplowie. Mecz trwa 2 polowy a nie 1...
0
A jak nudno to na pilocie masz czerwony guzik wyceluj w telewizor i go nacisnij. A jak na kompie ogladasz to go wylacz
0
Mi sie podoba bo jest 1-0 dla nas :D. Nie wazne jak byleby skutecznie. Bo poki co Real wali glowa w mur a Barca jedna akcje zrobila i gol
0
Ogladam. I nie pisze jakis pierdól w trakcie meczu jak ty
0
Messi dzis slabo
0
Ale ten hymn Realu to naprawde mily dla ucha mimo ze ich nie lubie i nie kibicuje ale hymn ładny
1
Bo Roberto ma wieksze doswiadczenie w waznych meczach ? Pewnie w drugiej polowie wejdzie Arthur
0
No a po co ci Malcom skoro masz Dembusia Messiego i Suareza ?
11
1 bramkarz ? A mial wystawic 2 bramkarzy ? Xd
0
Tez racja. Dlatego tu jest sytuacja sporna i jakby sedzia nie gwizdał tak i tak by sie wybronil. Czy by podyktowal karrny czy nie
0
A no tak zapomnialem kilka druzyn ma po 1 tryplecie a nie po 2. Wybacz. Moja wina
0
Moze masz racje a moze nie heh. W ciagu 10lat 3 raz tryplet. Fakt tryplet jednak to jest wiecej jak wygranie LM. Tylko gdyby Barca wygrala faktycznie ten tryplet po raz 3 jako bodajze jedyna druzyna bo po 2 tryplety ma kilka druzyn. To za 20lat jaki klub bedzie na ustach wiekszosci ? Ten co wygral 3 tryplety w ciagu 10lat czy ten co wygral 3 LM w ciagu 3 lat ? Oczywiscie za 20lat Real czy Barca doloza LM do dorobku czy inne puchary ale na ten moment to jskby bylo ?
0
Eeee tam jak uwazasz ja tam czasami lubie poogladac dramaturgie. Jakby tak Barca kazdy mecz latwo szybko i przyjemnie wygrywala to ta LL by np w moim przypadku sie szybko znudzila mimo ze jestem kibicem Barcy
0
No tylko wiesz to takie jakby nie naturalne. Tu wygrywasz co rokh LM jak na zawolanie a na drugi rok 0 pucharow. Tez bys mial nie dosyt
4
Jak ty chcesz zeby Barca przykryla Real sukcesami ? To tylko w przypadku wygrania 4LM pod rzad
0
No tylko zobacz jak jego noga byla blisko nogi Casemiro. I wyibraz sobie co by bylo z jego noga jakby noga obroncy poszla ok. 5cm dalej. To Casemiro ma noge polamana w 2 miejscach. To byla sytuacja sporna. Sedzia sie wybroni tym artykulem. No ale ten zamach i ta sila byla bezmyslna bo to naprawde mogloby sie zle skonczyc
0
Dobra stwierdzaj sobie co chcesz. Obojetnie jaki futbol dla oka wazne ze skuteczny. Aha i jak chodzi o skuteczny to nir wypominaj mi remisow czy tych paru porazek na poczatku sezonu. Bo rzadko kiedy udaje sie taki sezon ze sa same wygrane. Czy sezon bez porazki za kilkoma remisami
14
To ty kibic Barcy i mowisz ze ci oczy krwawia jak Barca gra ? A co maja powiedziec kibice Realu. Jak po serii 3LM z rzedu graja jeszcze gorsze go***. Nie pieprz glupot ze gramy padake bo nadal jestesmy na 3 frontach. I mamy szanse wygrac wszystko. Co bys mowil jakby to Real byl w tej sytuacji co my a my w od nich ? Przestalbys kibicowac ?
0
Sie smiejesz z ataku ktory w pierwszym meczu PK mogl nam wbic kilka goli ? Spoko...
0
W sumie mozna powiedziec ze lipnie ich porownali... bo jakby nie patrzac Vinicius gra dopiero kilka miesiecy w jednej z najlepszych lig a Dembuś jednak juz w Francji grał w Niemczech i teraz Hiszpania. Takze ma jakby wieksze doswiadczenie w tych najlepszych ligach. Wiem Dembus jest troszke starszy no ale jednak... narazie balonik Viniciusa jest napompowang strasznie.. tylko najgorzej jak peknie i nic z gego nie bedzie