2

Nie mow tego tak otwarcie.. bo hieny czuwaja i czekaja tylko zeby kogos zjechac tu od gory do dolu....

0

No ja to rozumiem ale co zrobisz jak nic nie zrobisz. W Japonii sie moze odbuduje w glowie i kontuzjami i moze kiedys wroci do europy w co watpie

0

Przeciez on szedl łeb w łeb z Vermą jezeli chodzi o kontuzje.

1

A wygrali cos w Cdr czy LE ? Ja rozumiem ze doszli tam ale odpadli w 1/16 bodajze. Gdyby to byla 1/4 albo 1/2 to nie ma tematu. W CDR wpadka z Valencia ktora od poczatkusezonu grala kupe dopiero ostatnim czasem sie odblokowali takze sory ale mnie to nie zadowala. Bylbys pierwszg ktory bo go zwalnial a za Valdkiem bys tesknil

2

A niektorzy chca go tutaj... masakra..

0

Chlopie zeby wrocil to nie problem. Problem stanowi kwota jego powrotu i dam sobie reke uciac ze nawet sprzedaz Dembusia i Cou to bedzie za malo

3

Z Cavanin predzej xd

0

To raczej Hiszpani. Bo tylko tu sa wałki krecone te najwieksze. Wedlug mnie w innych ligach nie ma czegos takiego i sedziowie czesciej korzystaja z Varu. Tydzien temu bodajze gral chyba Inter z Fiorentina mecz skonczyl sie bodajze 3-3 i tam jak sie nie myle na 6 bramek sedzia 4 czy 5 razy korzystal z Varu zeby przeanalizowac akcje i nie mial z tym problemu. Fakt mecz trwal do chyba 102minuty no ale jednak. I sprawiedliwie wszystko bylo

0

Tez racja. Wybacz moj blad...

0

Bo Var wedlug przepisow nie jest do kazdej sytuacji. Tylko do spornych sytuacji jak podyktowanie karnego np czy uznanie badz nie uznanie gola faul na czerwo. A wedlug wiekszosci sedzia powinien gwizdac i dac minimum żoltko. No ale wedlug niego tam nic nie bylo. Nie ma co drazyc tematu bo juz jest po ptakach

0

5 wyvrana z rzedu jest mozliwa jak Barca i Real np spotkali by sie w 1/4 LM oczywiscie o ile przejda dalej i o ile na siebie trafia

0

Jak ogladales wczoraj mecz to wez ten twoj post usun albo edytuj i sie nie kompromituj. A jak nie ogladales meczu to mozna ci to jakos wybaczyc. Tylko szkoda ze dupa piecze bo twoi ulubiency ktorych tak bardzo "kochasz" (czyt. Rakieta i Roberto) zrobili akcje po ktorej padl gol

0

Tylko ze Roberto wtedy nawet dostal czerwo a przewinienie Ramosa nje bylo nawet odgwizdane takze co maja analizowac skoro nawet akcja nie byla zatrzymana ?

1

Swiezo po kontuzji ? I ma grac od dechy do dechy ? Zlituj sie

0

No nie hejtuje. Mam poprostu swoje zdanie. Jezli ZP bylaby przyznawana do konca MŚ to zasluzenie dostal. Ale jak sie patrzy na obraz calego roku to jednak sa pewne watpliwosci. Jednak Modric wygrak LM 3 raz pod rzad vice MŚ to jest wyczyn niestety. Fakt to sa zdobycze druzynowe. Ale od x czasu w plebiscytach ZP patrzy sie na zdobycze zespolowe (czyt LM np)

0

MŚ nie zdobyli xd. A obstawialbys ciemno ze Chorwacja wgl zajdzie do Polfinalu ? To jest wyczyn na tle takiej Argentyny Brazylii czy Hiszpani

0

No i co ? Ale wygrywali ? Wygrywali. Wystarczy. Zaszli do finalu ? Zaszli. Co chcesz wiecej

1

Zdecydowanie lepiej

0

Nie zgadzam sie wybacz. Ale jesli chodzi o MŚ to bafdzo ładnie gral. A kibicowalem Chorwacji jak ARG odpadla i ogladalem kazde mecze. Modric i Rakieta mieli bardzo dobre MŚ

1

Niech fe białe serki Messiego wkkur**** to znowu beda plakac

1

Co ciebie nie wkreci zaraz. Semedo zagral słabo. Jest inny PO zobaczymy co pokaze Roberto moze doswiadczeniem nadrobi

0

W glówce i w pewnosci siebie

17

Mamy dublet krajowy ? A to po dzisiejszym meczu mamy juz 2 puchary ?? Czyli rozumiem Valencia dala walkowera a Liga sie juz poddala ? Przypominam ci tylko pewny siebie kolego ze Atletico ma 7pkt straty jezeli my dzis wygramy a oni swoj mecz to nadal bedzie 7pkt. Nam sie jeszcze noga w Lidze podwinie bo nie ma szans do konca ugrac i kazdh mecz wygrac oczywiscie Atletico tez sie to tyczy. A Valencii nie skreslaj bo pomimo slabego poczatku sezonu to to jest nadal silna druzyna

1

A co mieli za tuszowac wynikiem slabh wystep defensywy ? Koles gdyby Real byl skuteczny to Barca nie mialaby po co na druga polowe wychodzic

5

Słuszna ocena do Semedo. Dziwie sie ze uzytkownicy az 6 mu dali. Bo Semedo mogl nam mecz przegrac gdyby nie brak skutecznosci w Realu

12

Myslalem ze powiesz "prawdziwa wole pokazesz wtedy jak otworzysz wyjmiesz fajke odpalisz i zostawisz w popielniczce by patrzec jak sie pali" ^^

0

5 pucharow z rzedu ? A nie bylo czasem 6 ? Oczywiscie moge sie mylic jakby cos to popraw

0

Zmeczenie w Barcy pojawia sie co roku w lutym. A pozniej juz z gorki idzie.

0

To dziwne ze akurat miales czas napisac komentarz....

0

Z Rayo odpocznie. Boateng bedzie gral

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?