Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko ze jak mieli Lebrona to wystarczylo zatrzymac Irvinga. I zrobic soldina ławke. Pozbyc sie J.R Smitha i Tristana i za nich sciagnac solidnie grajacych graczy bo oni mieli ładne kontrakty a grali slabo.
0
Nie wracaj do tego syfu. To lepiej sobie sciag jakis prywatny server pvp 4fun czy cos. Tam wbijesz 250lvl w kilka godzin zrobisz sobie itemy z konkret bonami i se chwilke pograsz i zawsze jakas radocha. A na PLa to szkoda czasu.... zhcie zmarnujesz thlko xd
0
Cavs zamiast sie starac o sciaganie gwiazd to posciagali jakis plackow. Lebron byl Cavs co roku w play off i to jeszcze przewaznie w finalach. Lebrona nie ma i Cavs sa w czarnej du**
0
A ty myslisz ze dwoch swiatosej klasy to dobra opcja ? Wedlug mnie nie
0
Gosciu. Pomijajac to ze strzelil gola to WYDAJE MI sie ze wygkada lepiej. Wedlug mnie. A wedlug ciebie to hu* mnie to xd
0
Suarez strzelil gola. I wydaje mi sie ze wygladal dzis juz lepiej niz w poprzednich meczach
0
Morał prosty. Nie podoba sie to nie ogladam
0
Zawsze mogl sie trafic gorszy trener. Mimo ze nie ma ładnej pilki ale trofe w tatmtym sezonie byly takze nie ma nad czym plakac a w tym sezonie nadal gramy na 3 frontach. Jezeli odpadniemy w srode z PK i pozniej w LM to mozna sie zloscic. Ale poki sie liczymy w walce o kazde trofeum to nie mam zamiaru nikogo krytykowac tylko trzymac kciuki za naszych
0
Sevilla to nie byle kto kolego
0
Malcoma juz nawet nie licze bo sam widzisz ze grzeje ciagle ławe.
0
No City pokazalo te dominacje z Schalke w LM ostatnio. Dali czadu. Malo by nie brakowalo a by przegrali. Dopiero na ostatnie 10min gry sje obudzili jak Pep sciagnal De Bruyne. Wiec mi tu nie pieprz sam bo w tym roku zaden z topowych klubow nie gra tak ze postawilo by sie na niego ze wygra LM.
0
Nie. Jestem nie widomym a tobie odpisuje na komentarz brajlem ( niewiem jak sie to poprawnie pisze)...
0
Czyli gramy formacja 1-7-3 ?
0
Tak. Skad wiesz ze sa zajechani ?
0
A kiedy Cou czy taki Suarez maja łapać forme ? Na ławce ?
1
Ale glupoty gadasz. Jsk tak nienawidzisz Valdka i meczy Barcy to po co ogladasz... zmien sobie klub ktoremu bedziesz kibicowal w trudngch chwilach a nie wylewał tylko żale swoje...
0
Kiedys nawet redakcja opisala sytuacje Cou w srodku pola a kibice dalej swoje. Redakcja opisywala ze jak Cou jest w srodku to nie ma rownowagi bo Cou za bardzo ofensywnie gra
1
Zobazymy co bedziesz mowil jak odziwo sie Suarez obudzi ze snu zimowego i zacznie ładowac bramy
0
A gdzie ja napisalem zeby Barca go kupila ? Kolega wyzej mi napissl cos o drewnie i o kreacji to ja mu odp o trocinach i o tym ze Barca nie ma problemu zeby zrobic akcje bramkowa a problem zebh ja wykonczyc
0
Kurde skoncz z ta kreatywnoscia a skup sie na skutecznosci. Bo Barca nie ma problemu zebh sobie stworzyc sytuacje bramkowa tylko problrm jest w wykonczeniu
0
Panie. Arab jak posmaruje to jak sie nie da
3
Nie ma to jak desperacja i ból 4 liter
0
No xd. W Pilce recznej jak byly w katarze to pokazali jak potrafia kasa szastac. Ale pewnie Messi czy CR sie nie zgodza. Ale inni co sa sepami na kase poleca bez zasganowienia
5
A ilość trocin wypisywanych przez ciebie tez sie zgadza
0
Typowy araab. Musi miec najlepszych
0
A kto mial to przewidziec ze Paco odpali, ze Munir odejdzie w styczniu. A Boateng to opcja na pol sezonu
0
Przeciez sam sprzedawales Paco bo sie kopal po czole. Nie potrafisz zrozumiec ze nie kazdy pilkarz tu pasuje ? Jeden sie sprawdzi jeden nie. Nie on pierwszy i nie ostatni
1
Jednak twoj komentarz to dno.
0
A kogo ma dac na atak ? Boatenga ktory nie ogarnia ? I to jeszcze na Seville ? Moze sie dzis zdziwisz i bedziesz widziec Suareza na lawie a Messiego na falszywej 9
0
Nie ma sie co dziwic jak to dzis wyszlo