0

Tylko ze jak mieli Lebrona to wystarczylo zatrzymac Irvinga. I zrobic soldina ławke. Pozbyc sie J.R Smitha i Tristana i za nich sciagnac solidnie grajacych graczy bo oni mieli ładne kontrakty a grali slabo.

0

Nie wracaj do tego syfu. To lepiej sobie sciag jakis prywatny server pvp 4fun czy cos. Tam wbijesz 250lvl w kilka godzin zrobisz sobie itemy z konkret bonami i se chwilke pograsz i zawsze jakas radocha. A na PLa to szkoda czasu.... zhcie zmarnujesz thlko xd

0

Cavs zamiast sie starac o sciaganie gwiazd to posciagali jakis plackow. Lebron byl Cavs co roku w play off i to jeszcze przewaznie w finalach. Lebrona nie ma i Cavs sa w czarnej du**

0

A ty myslisz ze dwoch swiatosej klasy to dobra opcja ? Wedlug mnie nie

0

Gosciu. Pomijajac to ze strzelil gola to WYDAJE MI sie ze wygkada lepiej. Wedlug mnie. A wedlug ciebie to hu* mnie to xd

0

Suarez strzelil gola. I wydaje mi sie ze wygladal dzis juz lepiej niz w poprzednich meczach

0

Morał prosty. Nie podoba sie to nie ogladam

0

Zawsze mogl sie trafic gorszy trener. Mimo ze nie ma ładnej pilki ale trofe w tatmtym sezonie byly takze nie ma nad czym plakac a w tym sezonie nadal gramy na 3 frontach. Jezeli odpadniemy w srode z PK i pozniej w LM to mozna sie zloscic. Ale poki sie liczymy w walce o kazde trofeum to nie mam zamiaru nikogo krytykowac tylko trzymac kciuki za naszych

0

Sevilla to nie byle kto kolego

0

Malcoma juz nawet nie licze bo sam widzisz ze grzeje ciagle ławe.

0

No City pokazalo te dominacje z Schalke w LM ostatnio. Dali czadu. Malo by nie brakowalo a by przegrali. Dopiero na ostatnie 10min gry sje obudzili jak Pep sciagnal De Bruyne. Wiec mi tu nie pieprz sam bo w tym roku zaden z topowych klubow nie gra tak ze postawilo by sie na niego ze wygra LM.

0

Nie. Jestem nie widomym a tobie odpisuje na komentarz brajlem ( niewiem jak sie to poprawnie pisze)...

0

Czyli gramy formacja 1-7-3 ?

0

Tak. Skad wiesz ze sa zajechani ?

0

A kiedy Cou czy taki Suarez maja łapać forme ? Na ławce ?

1

Ale glupoty gadasz. Jsk tak nienawidzisz Valdka i meczy Barcy to po co ogladasz... zmien sobie klub ktoremu bedziesz kibicowal w trudngch chwilach a nie wylewał tylko żale swoje...

0

Kiedys nawet redakcja opisala sytuacje Cou w srodku pola a kibice dalej swoje. Redakcja opisywala ze jak Cou jest w srodku to nie ma rownowagi bo Cou za bardzo ofensywnie gra

1

Zobazymy co bedziesz mowil jak odziwo sie Suarez obudzi ze snu zimowego i zacznie ładowac bramy

0

A gdzie ja napisalem zeby Barca go kupila ? Kolega wyzej mi napissl cos o drewnie i o kreacji to ja mu odp o trocinach i o tym ze Barca nie ma problemu zeby zrobic akcje bramkowa a problem zebh ja wykonczyc

0

Kurde skoncz z ta kreatywnoscia a skup sie na skutecznosci. Bo Barca nie ma problemu zebh sobie stworzyc sytuacje bramkowa tylko problrm jest w wykonczeniu

0

Panie. Arab jak posmaruje to jak sie nie da

3

Nie ma to jak desperacja i ból 4 liter

0

No xd. W Pilce recznej jak byly w katarze to pokazali jak potrafia kasa szastac. Ale pewnie Messi czy CR sie nie zgodza. Ale inni co sa sepami na kase poleca bez zasganowienia

5

A ilość trocin wypisywanych przez ciebie tez sie zgadza

0

Typowy araab. Musi miec najlepszych

0

A kto mial to przewidziec ze Paco odpali, ze Munir odejdzie w styczniu. A Boateng to opcja na pol sezonu

0

Przeciez sam sprzedawales Paco bo sie kopal po czole. Nie potrafisz zrozumiec ze nie kazdy pilkarz tu pasuje ? Jeden sie sprawdzi jeden nie. Nie on pierwszy i nie ostatni

1

Jednak twoj komentarz to dno.

0

A kogo ma dac na atak ? Boatenga ktory nie ogarnia ? I to jeszcze na Seville ? Moze sie dzis zdziwisz i bedziesz widziec Suareza na lawie a Messiego na falszywej 9

0

Nie ma sie co dziwic jak to dzis wyszlo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?