Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ok. Dzieki ziomus
0
Tak to w LL a na Ajax tez bedzie miec w LM bo tez mial nadmiar. Ale wlasnie nie jestem pewny jak z PK bylo. No ale to moglo mi sie cos pomieszac
0
Drodzy kibice. Czy Ramos nie powinien byc zawieszony na dzisiejszy mecz za kartki ? Czy poprostu mi sie mecze pomieszaly ? Bo z tego co wiem dostal ostatnio żółtko w meczu z Barca jak sje nie myle i chyba ale to chyba mial nadmiar juz... jakbym sie mylił to poprosze o poprawke..
16
Przepis 12. S.O.S Perez
0
Zwroc na to ze ci eksperci to to sa ci co dopiero skonczyli w pampersy robic i dostali komputery konczac na tych co ledwo koncza podstawowke. Bo tych jest najwiecej. Zwroc uwage jaki w trakcie meczh jest tu wylew. Ja np to ogladam mecz i wbije tutaj zobaczyc w przerwie albo po meczu. A niektorzy tu to niewiem czy ogladaja mecz czy pisza tu jakies pierdoly ogladajac mecz kątem oka
0
No rezerwowy czyli grzac ławe. Tylko ewentualne wystepy w PK j jakbg MaTS mial jakas kontuzje
0
No ale jak go nie krytykuje. Kibice poprostu znalezli sobie kozla ofiarnego i tyle
0
Szkoda ze zapomnial dodac ze nie grałby jskby Marcelo mial jakakolwiek forme
1
Kazdy wie ze chodzi o Luisa a ty sie czepiasz. Przeciez zastal w Barcy jeden Suarez tylko. Kazdg ma prawo na popelnienie bledu
0
Hmmm. Niewiem co tu do smiechu. Zadalem konkretne pytanie
0
Poleci ktos jakis program do sciagania muzyki ? W miare dobry i legalny
2
No i gitara. Jak podpisze umowe to juz pozniej tylko skupic sie na zmienniku co bedzie w miare regularnie grac
0
Ale czemu Rakitić ? Przeciez dobrze zagral z Sevilla..
0
Tak to jest jak kibic lekcewazy Real bo Barca ich w ostatnich latach objezdzala w Lidze. A szkoda ze nie pamieta ostatniego remisu czy np ostatniego finalu PK z Realem jak Barca musiala patrzec jak Real podnosi trofeum
0
Messi wkoncu 5 miejsce to wiesz.
1
No jezeli chodzi o Ramosa to jest bardzo dobry. Juz nie mowie tu o jego charakterze czy bandycyzmie na boisku
1
No tak wkoncu u nich jest ten najlepszy pilkarz ktory gra w kratke ale jest najlepszy.. u nas Messi mial tylko 5 miejsce....
2
Co tu powiedziec o wczorajszym meczu.... oby tylko w srode i w sobote to pilkarze byli w swietle reflektorow a nie sedzia i Var.... nie rozumiem tylko jednego... skoro juz sluchal w sluchawce co mu tam sedzia z Varu pitoli to czemu mu bylo szkoda pobiec i samemu zobaczyc...i tak sluchal ok 2min to jakby polecial na minutke do ekranu to by go nie zbawilo...
0
Widzialem. Pierwszy slusznie, reka byla. Druhi owszem z kapelusza
1
Nie Barce. Tu bedzie konkurencja. Bo Ronaldo bedzie chcial na chama udowodnic Messiemu ze jesg najlepszy a Messi sie nie da. I beda zgrzyty. Nie widze tego. Tym bardziej jak jest Cou i Dembus w klubie. Przy CR7 oby dwaj musieliby siedziec na ławie
0
No tak jak mowilem ok 10min nie widzialem. Dlatego nje bede sie wyklocac bo mozesz miec racje
0
Tylko moze chodzilo o to ze z jakim impetem chcial kopnac bo gdyby z tym impetem kopnal w noge Casemiro to mialby noge zlamana w 2 miejscach innego wytlumaczenia na podyktowanie tego karnego nie ma
0
Wczoraj sie impreza udala ? Kolego ten facet ma bodajze 33 albo 34 lata w tym roku. Pierwszy seaon gra w Juve i jeszcze kolo 100 baniek trzeba polozyc
0
Xd. Gdzie ty miales tam ewdentne karne ? Przyznam zobaczylem jakies 80minut meczu z przerwami krotlimi ale nigdzie sie nie dopatrzylem karnego
1
Zobaczylem sobie z ciekawosci rm.pl i jak tam 70% kibicow pisze ze drugi karny nie zasluzony ze Casemiro z siebie idiote zrobil to widac jak sa wkurzeni na zespol. A u nas Barca gra 3 razy lepiej jak Real wygrywaja w miare swoje mecze a kibice i tak placza ze graja do dupy....
0
Ogladam mecz i pierwszy zasluzony a ten drugi no coz trzeba zobaczgc powtorki bo jedna kamera pokazala drasniecie a drugi nie. Ale w drugiej sytuacjibwedlug mnie karnego nie ma
2
Mozna sie bylo ucieszyc bo Suarez wygladal lepiej niz w ostatnich meczach. Moze wkoncu sie odblokuje akurat na Real
1
Raczej tylko na karne miala byc zmiana
0
Tylko ze okres w ktorym obecnie znajduje sie Barca moze martwic. Mozna wytlumaczyc to jedynie tym ze co roku od x czasu w lutym Barca zawsze ma zadyszke.
0
No wlasnie chodzilo mi o dawanie takich kontraktow JR i Trisfanowi. Tak Irving chcial uciekac od Lebrona ale podejrzewam ze jakby udalo im sie pozbyc JR i Tristana a ogarnac jakiegos jednego solidnego to moze by go przekonali do pozostania. Ogolnie teraz zapytam sie ciebie ogladasz Boston Celtics ? Jak idzie Irvingowi i Haywardowi po kontuzji ?