Vinicius: Messi jest niesamowity, ale nie boimy się go, bo mamy najlepszych piłkarzy na świecie

Julia Cicha

25 lutego 2019, 12:00

Marca

82 komentarze

Vinicius myśli już o środowym El Clásico. Zawodnik zapewnił, że Leo Messi jest świetnym piłkarzem, ale zaznaczył, że nikt się go nie boi.

El Clásico: Nie mogę się doczekać, wszyscy lubimy grać w tym meczu. Musimy zagrać tak jak na Camp Nou. Mogliśmy wygrać, teraz potrzebujemy pomocy naszych kibiców.

Leo Messi: Jesteśmy gotowi na wszystko. To niesamowity zawodnik, robi rzeczy, których nie robi nikt inny. Nie boimy się go, bo mamy najlepszych piłkarzy na świecie.

Brak goli: Zawsze czegoś brakuje, nie strzeliłem wielu bramek, ale dobrze zagrywam. Najważniejsze jest wygrywanie.

Mecz z Levante: To było bardzo trudne spotkanie, ale udało nam się zwyciężyć, to zawsze jest ważne. Wiele zespołów ma problemy ze zdobyciem trzech punktów na tym stadionie. Teraz odpoczniemy i będziemy myśleć o Barcelonie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

No tak mają przecież najlepszego piłkarza świata Modricia i najlepszego napastnika świata Benzeme
@Mroziu: i najlepszego obrońcę Ramosa
i najlepszego bramkarza Kurtułaaaaaa
Komentarz usunięty

@Messibestplayerintheworld: No jezeli chodzi o Ramosa to jest bardzo dobry. Juz nie mowie tu o jego charakterze czy bandycyzmie na boisku

@Mroziu: Messi wkoncu 5 miejsce to wiesz.

@Tomek54321: Ramos jest dobry to fakt ale nie aż tak jak się wszystkim wydaje. Dużo ludzi chwali go przez pryzmat strzelania bramek a nie patrzą jak gra jako obrońca. Szczerze to jest dużo dużo lepszych obrońców niż ramos
« Powrót do wszystkich komentarzy