0

Przyjdzie Hazard na LS i mlody nawet w PK nie zagra. Chyba ze Hazard bedzie na innej pozycji i pozniej zobaczymy jak mlody wysoko bedzie skakal

0

Jak ogolnie mecz wyglada ? I jak spisuje sie bramkarz ktory ma murowana podstawe w reprezentacji Niemiec ?

1

Czekaj. Przyjdzie Hazard na LS i mlodzik ma pograne

0

W sumie to w tamtym czasie zdobyl w jednym roku 5 pucharow na 6 mozlowych takze tez wyczyn bodajze SPH ni wygrali bo dostali manto od Atlethicu

0

No dobrze. Nie zrozumialem twojego myslenia ktore patrzy na to co jest teraz. Ja myslalem o caloksztalcie

4

Przeciez jest Umtiti i Varane ktorzy wedlug mnie gfaja lepiej...

2

Neuer to samo mowil( znaczy nie slowo w slowo ale podobnie xd) w 2015r. A kazdy widzial co Messi z nim robil.

0

Ok dzieki. Bo kiedys tam wlasnie ogladalem te Haikyuu y. No ale jak czwarty bedzie wychodzil to zacieram rece hehe

2

A jak sekstet ,? Xd

4

Ale Malcolma to Barca nie ma. Tylko Malcoma. Troche hu*** z twojej strony ze kibicujesz bardzo Barsie a nie potrafisz napisac nazwiska zawodnika z ulubionego klubu :(

0

Nie wlasnie ze nie. Ja tylko czekam az dostanie Malcom ze 3 czy 4 mecze pod rzad chocby po 20min w kazdym i zadnej szansy w otrzymanym meczu nie wykorzysta to zobaczysz sam jak ludzie szybko zdanie zmienia i sie zrobi wylew xd

0

Kojarzysz to anime hajime no ippo ? Niewiesz moze kiedy planuja 4 sezon ?

0

Haikyuu 4 to to jest o siatkowce ?

0

Pewnie Turan z wiezienia pisal xd

1

Ja tez nie nie jestem hejterem Valdka. I fez mnie ruszylo to ze tak pozno zmiany zrobil ale my mozemy sobie tylko mowic. Ja wiem ze organizm sie przemecza i o wszystko łatwiej. Ale jakos te gadanie niektorhch uzytkownikow ze to wszystko wina Valdka bo trzymal Lusia do konca tez nie jest na miejscu..

5

Aha xd. A jakby na treningu skrecil to tez bys Valdka obwinial ze pozwolil mu trenowac ? Xd

0

Oni trenowac musza a na treningach tez sie mozs cos wydarzyc... za wczorajszy mecz tylko nasuwa sie jedno pytanie. Dlaczego 2 ostatnie zmiany tak pozno...

7

Cze obwiniasz Valdka za kontuzje Suareza ? Przeciez on skrecil kostke.... rownie dobrze Mats fez moglby skrecic i tez bedziesz obwinial trenera ze nie rotuje ? Gdyby mial problemy miesniowe to co innego

3

"Wiernh kibic ukochanego klubu ktory nie potrafi poprawnie napisac nazwiska pilkarza"

1

Malcolm nie zagra predzej Malcom

5

Xd. Jak mozna zwalac wine na trenera za to ze Suarez byc moze sobie kostke skrecil to niewiem... gdyby to byl uraz miesniowy to co innego ale kostka ? Serio ? I takie pierdoly pisac ?

1

No bo na ławce nie ma Malcolma... jest Malcom

0

Nie mam pytan.... ja jebe ale wsadzil

1

Napisalbym to samo co uzytkownik nizej xd. Co z o*** xd

7

Nie ogarniam.... 2 setki nie trafil.. teraz jakis slalom gigant i gol...

0

A ta bramka teraz ?

1

No wlasnie. Byle skutecznie. Real jak wygrywal LM tez ładnie nie gral ale skutecznie. Ogolnie rzecz biorac ładnie wedlug mnie graja

1

Zaluj ze nie ogladasz

0

Z "ekspertami" nie ma szans ich tu jest za duzo...

1

A to ty odpowiadasz za ludzi co Maja kontrole na forma fizyczna pilkarzy ? Ze wiesz ze beda wyczerpani na LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?