Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przyjdzie Hazard na LS i mlody nawet w PK nie zagra. Chyba ze Hazard bedzie na innej pozycji i pozniej zobaczymy jak mlody wysoko bedzie skakal
0
Jak ogolnie mecz wyglada ? I jak spisuje sie bramkarz ktory ma murowana podstawe w reprezentacji Niemiec ?
1
Czekaj. Przyjdzie Hazard na LS i mlodzik ma pograne
0
W sumie to w tamtym czasie zdobyl w jednym roku 5 pucharow na 6 mozlowych takze tez wyczyn bodajze SPH ni wygrali bo dostali manto od Atlethicu
0
No dobrze. Nie zrozumialem twojego myslenia ktore patrzy na to co jest teraz. Ja myslalem o caloksztalcie
4
Przeciez jest Umtiti i Varane ktorzy wedlug mnie gfaja lepiej...
2
Neuer to samo mowil( znaczy nie slowo w slowo ale podobnie xd) w 2015r. A kazdy widzial co Messi z nim robil.
0
Ok dzieki. Bo kiedys tam wlasnie ogladalem te Haikyuu y. No ale jak czwarty bedzie wychodzil to zacieram rece hehe
2
A jak sekstet ,? Xd
4
Ale Malcolma to Barca nie ma. Tylko Malcoma. Troche hu*** z twojej strony ze kibicujesz bardzo Barsie a nie potrafisz napisac nazwiska zawodnika z ulubionego klubu :(
0
Nie wlasnie ze nie. Ja tylko czekam az dostanie Malcom ze 3 czy 4 mecze pod rzad chocby po 20min w kazdym i zadnej szansy w otrzymanym meczu nie wykorzysta to zobaczysz sam jak ludzie szybko zdanie zmienia i sie zrobi wylew xd
0
Kojarzysz to anime hajime no ippo ? Niewiesz moze kiedy planuja 4 sezon ?
0
Haikyuu 4 to to jest o siatkowce ?
0
Pewnie Turan z wiezienia pisal xd
1
Ja tez nie nie jestem hejterem Valdka. I fez mnie ruszylo to ze tak pozno zmiany zrobil ale my mozemy sobie tylko mowic. Ja wiem ze organizm sie przemecza i o wszystko łatwiej. Ale jakos te gadanie niektorhch uzytkownikow ze to wszystko wina Valdka bo trzymal Lusia do konca tez nie jest na miejscu..
5
Aha xd. A jakby na treningu skrecil to tez bys Valdka obwinial ze pozwolil mu trenowac ? Xd
0
Oni trenowac musza a na treningach tez sie mozs cos wydarzyc... za wczorajszy mecz tylko nasuwa sie jedno pytanie. Dlaczego 2 ostatnie zmiany tak pozno...
7
Cze obwiniasz Valdka za kontuzje Suareza ? Przeciez on skrecil kostke.... rownie dobrze Mats fez moglby skrecic i tez bedziesz obwinial trenera ze nie rotuje ? Gdyby mial problemy miesniowe to co innego
3
"Wiernh kibic ukochanego klubu ktory nie potrafi poprawnie napisac nazwiska pilkarza"
1
Malcolm nie zagra predzej Malcom
5
Xd. Jak mozna zwalac wine na trenera za to ze Suarez byc moze sobie kostke skrecil to niewiem... gdyby to byl uraz miesniowy to co innego ale kostka ? Serio ? I takie pierdoly pisac ?
1
No bo na ławce nie ma Malcolma... jest Malcom
0
Nie mam pytan.... ja jebe ale wsadzil
1
Napisalbym to samo co uzytkownik nizej xd. Co z o*** xd
7
Nie ogarniam.... 2 setki nie trafil.. teraz jakis slalom gigant i gol...
0
A ta bramka teraz ?
1
No wlasnie. Byle skutecznie. Real jak wygrywal LM tez ładnie nie gral ale skutecznie. Ogolnie rzecz biorac ładnie wedlug mnie graja
1
Zaluj ze nie ogladasz
0
Z "ekspertami" nie ma szans ich tu jest za duzo...
1
A to ty odpowiadasz za ludzi co Maja kontrole na forma fizyczna pilkarzy ? Ze wiesz ze beda wyczerpani na LM