0

Tak. Jezeli chodzi o LL to tfansmisje PL sa. Niewiem jak z LM ale pewnie tak. Wiesz poprsotu czekac i obserwowac. A jak nie to moze ktos inny cie poratuje czyms lepszym. Chcialem pomoc. Pozdrawiam

1

http://www.sport365.sx/pl/home
Moze tu cos znajdziesz. Ja tu ogladam La Lige jak leci na Canal + bo eleveny i polsaty na LM mam. Takze jak leci w Canal + to na tej stonie ogladam. Mysle ze LM tez tam bedzie. Jezeli bedzie to linki na mecz sa jakos 5-15min PRZED meczem

0

Szkoda ze w LM tak zacnie mu nie idzie jak w Premier League.

0

Ten dawny styl jest juz przereklamowany.

0

Z tego co tam nie dawno czytalem to podobno oferty z Chin ma za konkretna kase. Takze niewiemy co zrobi. Chciec moze chce. Tylko czy dalej bedzie chcial jak Celta spadnie ?

1

Pilka jedna a bramki 2, z jednej i drugiej druzyna walczaca o to samo takze poki nie wyskoczy 90min meczu to nie mozna byc niczego pewnym

0

"Tak jak w Benfice" czyt. Jak tam GRAŁ. Bo wiem ze gra w Eintrachcie. A przed Eintrachtem gr w Benfice i nie gral nic. Dlatego nie ma co brac typa w ślepo bo dopiero ma jeden sezon dobry

1

Druga brameczka palce lizac. A David Luiz do dzisiaj sie zastanawia jak mogl miec taka dziurw miedzy nogami...

5

Wole Griziego niz Jovica. Grizi ograny. A Jovic moze nie dac rady tak jak w Benfice

0

Z Valencia prawdopodobnie polegna. Takze mozemy nawet miec mistrza za 2 kolejki jak Barca wygra swoje a Atleti polegnie z Valencia

0

No ale ja ci mowie jaki byl terminarz. Zreszta wejdz sobie na jakkas polska stronke UTD i zobacz terminarz. 2 kwietnia z Wolver a 10 z nami. Takze jest 8dni w tym ogolnie jakas przerwa od treningu takze pilkarze byli bardzo wypoczeci

0

Wiecej. ManUtd grslo 2.04 z Wolverhampton czy jakos tak a 10.04 z Barca to masz 8dni. Wiadomo treningi byly no ale przerwa miedzy meczami jaka

0

Tak z innej beczki mam zapytanie do Ciebie. Jestes moze zalogowany na RM.pl ? Jako uzytkownik Abegor ? Bo tam pod porannym przegladem jest identyyczny komentarz jak twoj. Bo czasem przegladam te strone co tam pisza u nich ciekawego i ta nazwa uzytkownika sie ciagle przewija. Nie watpie ze jestes kibicem Barcy czy cos. Bo mnie to nke interesuje. Ale po twoich komentarzach (o ile to oczywiscir jestes ty) to mozna wywnioskowac ze jestes kibicem Barcy. Pozdrawiam. I zycze milego dnia

0

No wiem wiem. Wina samego klubu ze nie dokonal rozsadnych transferow po odejsciu CRa

0

Nie moglbym zazdroscic ze ktos kibicuje dluzej niz ja bo np w twoim przypadku skoro kibicujesz ponad 25lat to mnie jeszcze nie bylo na swiecie bo mam 24 lata dopiero takze wiesz. Czasy sie zmieniaja i styl tez takze trzeba wszystko zaakceptowac. Niektorzy nudza sie klepaniem pilki a niektorzy nie. Niektorzy uwielbiaja gre z kontry a niektorzy nie. Kazdy ma swoje gusta. Ja nie narzekam na Barce Valdka bo zawsze sie moglo gorzej trafic (czyt. Real Lopetegui lub Solari) takze wiesz. No szanuje ze lubisz taki a nie inny styl ale trzeba sie cieszyc z tego co sie ma i z tego co sie moze da osiagnac i kolejny raz przejsc do historii

0

Puiga zmienil wedlug mbie tez slusznie bo nie uciagl by 90min... gdyby jednak Arthur i Cou byliby w kokretnej formie to by cos dali tymi zmianami ale problem w tym ze nie sa w optymalnej formie.

4

Tylko miej na uwadze to ze facet pauzowal. I tez lepiej jakby nir dogral do konca meczu. Slusznie zmieniony jak ktos patrzy na zdrowie.

0

Tylko ty musisz wiedziec ze Messi Suarez Busi Rakieta jako ludzie z podstawy nie zagraja ci juz takiej pilki bo oni maja po 30lat+ takze wiek zrobi swoje w takiej grze i sie moze po polowie sezonu odbic na wszystkim. Sam kiedys Suarez mowil ze za Dembele czasem nie potrafia z Messim nadazyc. Czyli ta wypowiedz juz mowi jasno jak to jest byc mlodym a weteranem

0

Alba jest powolany. Takze raczej kilka minut zagra

5

Miranda ? Nie powolany

7

Panie daj Pan Albie odpoczac...

0

Nie zaplaca za niego tyle. Obstawiam 70-80 maks co za niego dadza. A jak go sprzedadza za wiecej niz 100mln to czapki z gloe

0

Jednego nie mozna mu odmowic. Koles ma łeb do biznesu. Bardzo dobry pilkarz. Z niego naprawde kiedys moze byc bardzo dobry prezydent

0

No przeciez wiem.

0

No i co z tego ? Niech krwawia oczy. Jak chca grac to niech zapier***** w meczu i tyle. Moze byc nawet porazka jezeli bedzie porazka to nadal bedzie 8pkt chyba ze Atleti da ciala to zostanie 9 badz 11. A po rewanzu z Utd na ligowe moze zagrac Once de gala bo jezeli awansujemy to nastepny mecz bedzie za 2 tyg czy jakos tak. To pozniej znowu bedzie mozna przed LM w razie awansu porotowac

0

Aha no i karnegoo tez trzeba trafic a Messi czasem w tym jest nie pewny.

0

Karny czh nie karrny gol to gol Messi tez ma bramki z wapna i CR to nie jest polka nizej to ta sama polka co Messi to jest ten jeden stol gdzie sie niektorzy probuja dostac ale nie maja jak

2

Dokladnie... ale kazdy ma nadzieje.. trzeba by bylo jakos odpowiedziec Realowi ktory jednak ma te 3 LM z rzedu... bo tryplet to jednak tez jest nie lada wyzwanie i wyczyn

0

Ja rozumiem nie powiedzialem nigdzie ze to killer pola karnego

3

Setka przeźroczystej na przeplukanie gardla :D

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?