1

Wlasnie dobrze napisane. Glowa glowa i jeszcze raz glowa. Mimo ze na euro duzo ludzi mowilo ze CR robil z siebie pajaca ale bylo widac to jak chcial motywowac tym kolegow z repry. A wracajac do mundialu to Messi mogl sam go wggrac w 90min pomijalem juz okazje Higuaina czy Palaccio. Ogolnie Argentyna mogla mecz skonczyc w 90min i miec puchar w rekach. Ale Messi poprostu nie udzwignal ciezaru finalu. A CR w najwazniejszych meczach jest poprostu tak nabuzowany ze jest jak bestia spuszczona z lancucha. No ale kazdy z nich ma inna charakterystyke. Tylko ze wlasnie glownie w duzej mierze LM decycuje o ZP bo prestiz.

0

Kurde az o takie rotacje mi nie chodzilo ale spoko xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Oby jutro kluczowi pilkarze odpoczeli. Nie interesuje mnie jutrzejszy wynik wiedzac o tym jaki mamy margines bledu poniewaz w wtorek mamy o wiele bardziej wymagajacy mecz...

0

Nie. Masz racje. Szkoda tylko ze ten turniej wlasnie najbardziej decyduje kto ma dostac ZP

2

No ale napastnika rozlicza sie z bramek. A on w tym jest bezlitosny.

21

I sie potem ludzie dziwuja dlaczego porownuja CR7 do Messiego.... liczac bramki od 1/4 CR 41 a Messi tylko 16.. masakra... moze CR w ligach nie jest az tak decydujacy ale LM to on ma chyba we krwi....

0

No kurcze jakby na to spojrzec z innej strony to w LM Messi troszke odstaje od Ronaldo jezeli chodzi o bramki np. No ale oni zawsze maja swoje do powiedzenia.

0

Tylko w ktorej czesci zdania Ja napisalem ze Barca na 100% wygra ? Kolega wyzej napisal ze jest pewny ze Barca wygra na CN a drugi uzytkownik skomentowal ze przypomina mu o blamazu z Roma a ja odnioslem sie do tego ze wtedy Barca grala 1 mecz u siebie a drugi na wyjezdzie a teraz jest odwrotnie.

0

Dokladnie. Jednym okiem ogladaja mecz a drugi czytaja komentarze i odpisuja na nie. Polac mu. Tak wlasnie funkcjonuja nasi znawcy

0

Ale przeciez rozumiesz to co pisze :)

0

A rewanz gramy u siebie z zaliczka jednego gola

21

Tylko ze Barca przegrala na wyjezdzie a nie u siebie.

0

Wstyd to jest pisac takie cos jak twoj komentarz. Gosc gra u nos prawie rok a polowa ludzi nie potrafi poprawnie napisac jdgo nazwiska...

4

No nie dziwie sie ze MalcoLm nie gra bo takiego goscia h nas nie ma. Malcom owszem. Wstyd. Gosc gra u nas praktycznie rok a kibice dalej takie babole popeniaja

2

A to juz gramy z Live ? Bo poki co trzeba zagrac rewanz. Do meczu z.Live daleko jeszcze

0

Ale nie pieprz mi glupkt jak gramy za Valverde... bo w tanthm sezknie 1 porazka w LL a w tym narazie 2 czy 3. A w LM narazie bez porazki to o co chodzi ? Zapomniales jak Barca grala ponad 25lat temu ? Czy tylko napisalems ze kibicujesz ponad 25lat zeby sie tylko popisac a w rzeczywistoci oklamac ?

5

Lepiej nie bo "eksperci" co krytykuja dzis Valdka beda go znowu na rekach nosic...

4

No faktycznie..... szkoda ze w LM jeszcze sa bez porazki a w LL maja ich az 2.. czy 3.... szkoda no ale wiekszoc klhbow by nas pojechalo... wkonch w grupie byl tylko Inter i Totki z tych lespzysz klubow.. te Totkj co wczoraj wygraly ze City no ale to tylko typowe placki do bicia...

0

Ja 13 :) skoro ogladasz 25lat to pewnie pamietasz czasy gdzie Barca grala padake bo skoro ponad 25lat to pewnie jeszcze przed czasami Cruyffa to wiesz jak grala kiepsko praktycznie w LM sie nie liczyli w LL tez nie porywali. Czyli powinienes rozumiec jak to jest miec gorszy okres i lepszy czy maraton meczy a rywle tydzirn wolnego. A wylewasz zale swoje niczym 15letni dzieciak

0

Jak to nie strzela ? Wedlug mnie powinien byc gol na konto Suareza. Pilka tak czy siak by raczej wyladowala w bramce. Bo moze i Cou by to dobil

9

Kurde to nie ogladaj tych meczy jak taki z ciebie "kibic"

18

Jprdl ludzie placzecie nad gra Barcy. Ale kazdy zapomnial ile wysilku kosztowaly boje ze Villareal i Atleti.. a ManUTD mial tydzien przerwy... kazdh zapomnial tylko krytyka... nic sie nie liczy tylko krytyka... zamiast sie cieszyc ze po tych bojach mamy te wygrana jakze cenna na wyjezdzie to kazdy tylko wylewa zale bo za Pepa bylo zayefajnie...

3

No szczegolnie Man City wczoraj bylo widac jak strzelalo mase goli... mhmmm kazdy sie spuszczal nad tym ile City strzeli bramek a dali dupy.

0

A tak poza tym choc raz bys zrozumial pilkarzy Barcy sa po ciezkich bojach z Villareal i Atleti a ManUtd mialo tydzien przerwy. Daletgo troszke nienrozumiem tego wylewu... zamiast sie cieszyc ze wygrywamy po takich bojach to kazdy tylko potrafi wylewac swoje zale

0

Nie placz bo sie Messi nie skonczyl. A nie przwiduj co bedzie za 4 lata vzy 5 lat bo tego nikt niewie

0

To wez. Wole skuteczna Barce niz kopiace sie City po czole z Totkami. Skoro ty mi mowisz ze mam kibicowac realowi to ty kibicuj man city

0

To kibicuj Man City jak chcesz ogladac Pepa wkoncu wbili 10 bramek Schalke a skazywane na pozarcie Totki z nimi wygrali

0

Jprdl.... ale to juz nie te czasy kolego. Wszystko sie zmienia. Liczy sie skutecznosc a nie pikeny styl

0

To po co ogladasz ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?