4

Ale jestes pewny tego ze Barca im nastrzela. Zeby ta pewnosc twoja sie potem nie wylala na sprzedaz polowe skladu

0

A jak bedzie porazka z RM i nie wygranie LM ? Bo odczuwam ze ze jak Barca sobie te 2 mecze w PK odpusci to na 100% wygra LM. A zapomniales ze sa inne zespoly co tez sa łache na LM ?

0

Reddit soccer streams. I tam sobie cos wybierzesz do siebie

7

Nie mozna ciagle wygrywac. Tez sie zdarzy remis czy jakas porazka

0

Tez trzeba czasem zrozumiec gorycz porazki czy remisu

0

Nie wymyslam innego meczu... ale odchodzac od porownywania Semedo i Roberto to nie zawsze sie wygrywa. Trzeba tez czasem pogodzic sie z remisem czy porazka

0

Ale skad miales wiedziec ze Messi strzeli 2 bramki.... gosciu nie badz tak wpatrzony tylko w Roberto. Otworz oczka bo bo bylo 2-0 dla Valencii a nie 2-0 dla Barcy na poczatku. Gdyby byl wynik 2-0 dla Barcy i Roberto by sfaulowal i Valencia strzelila na 2-2 to bys mogl gdybac

0

W OFENSYWIE wlasnie cos tam porobil a defensywa zaniedbana

0

Gdybys wiedzial ze sie przewrocisz to sobie usiadziesz... i nie gadaj glupot bo karny byl na 2-0 i mozna wnisokowac ze przed karnym bylo niewiadomom czy Barca wgl gola strzeli

1

Kurde ale za Guardioli czy Enrique Barca tez przegrywala i remisowala....

6

Ludzie przeciez nie da sie kazdego meczu wygrywac.... po za tym lepiej 1 pkt niz 0.... i dalej jestesmy 1 w LL... placz i lament chocby wszystko przegrali... bo Barca przecoez nie ma prawa zremisowac a co dopiero przegrac...

0

Dawaja fory Realowi i Atletico.. a tsk na serio zadzwon tam j sie zapytaj.

0

Roberto u ciebie zagral gorzej bo po 1 go nie lubisz a po 2 sfsulowal w polu karnym. A semedo jedyne co dobrze zrobil to wywalczyl rzut karny

0

Xd. Valencia zacxla od kilku meczy grac w pilke bo tak to sie z kazdym meczyli. Zobacz sobie najpierw terminarz na luty a potem powiedz kiedy ma zrobic rotacje bo napisales Eibar Huesca Valldolid i Girona czyli na jakiess 50 mecxy w sezonie Valdek moze zrovic 8 razy rotacje. Gratuluje tobie

0

Dokladnie. Czytanie tych niektorych komentarzy to jest kabaret. A w srode jak Barca wygra z Realem to znowu te dzieci beda Valdka na rekach nosic

0

Miales. Zwracam honor.

1

Reddit soccer stream

0

Reddit soccer stream i tam sobie znajdziesz cos dla siebie

1

Nie. Bo to raczej Semedo na LO bedzie a Roberto na PO. Takze Roberto Pique Verma Semedo

1

Dokladnie. Jestem tego samego zdania. Rakieta Alenia i Arthur fajnie by to mysle wygladalo. A na atakh Messi Cou i moze Boateng tez by nie byl zla opcja.

1

Czemj Cou na ławke ? Jest na fali wznoszacej takze tym bardziej powinien grac

6

Moze jakas stacja pokusi sie o prawa na te mecze w PK

2

Przejmujesz sie na zapas. Ja tam sie ciesze ze bedzie takie widowisko. Nie ja od tego jestem zeby pilkarzy przygotowac do meczy i martwic sie. My jestesmy od kibicowania im

0

Hahaha dobre. Na necie ciezko bedzie zobaczyc xd

2

Ja napewno nie. Ja sie z kazdego Pucharu ciesze :)

2

A co ty chcesz zeby Barca na skroty wygrala wszystkie trofea ? Jak graja o wszystko to trzeba z kazdym sie mierzyc. I poki co nic na to nie wskazuje ze wygraja lm

7

Oby sie jakas stacja politowala i wykupila prawa xd

0

Po Athleticu w przyszlym tygodniu Barca ma tydzien wolnego. Takze 3 mecze teraz pozniej tydzien wolnego bodajze jest takze cos sobie odpoczna

0

Co pozniej plakac nie bedziesz

0

Ciekawe jakby Barca wylosowala Real czy ktos by sie pokusil o transmisje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?