Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale jestes pewny tego ze Barca im nastrzela. Zeby ta pewnosc twoja sie potem nie wylala na sprzedaz polowe skladu
0
A jak bedzie porazka z RM i nie wygranie LM ? Bo odczuwam ze ze jak Barca sobie te 2 mecze w PK odpusci to na 100% wygra LM. A zapomniales ze sa inne zespoly co tez sa łache na LM ?
0
Reddit soccer streams. I tam sobie cos wybierzesz do siebie
7
Nie mozna ciagle wygrywac. Tez sie zdarzy remis czy jakas porazka
0
Tez trzeba czasem zrozumiec gorycz porazki czy remisu
0
Nie wymyslam innego meczu... ale odchodzac od porownywania Semedo i Roberto to nie zawsze sie wygrywa. Trzeba tez czasem pogodzic sie z remisem czy porazka
0
Ale skad miales wiedziec ze Messi strzeli 2 bramki.... gosciu nie badz tak wpatrzony tylko w Roberto. Otworz oczka bo bo bylo 2-0 dla Valencii a nie 2-0 dla Barcy na poczatku. Gdyby byl wynik 2-0 dla Barcy i Roberto by sfaulowal i Valencia strzelila na 2-2 to bys mogl gdybac
0
W OFENSYWIE wlasnie cos tam porobil a defensywa zaniedbana
0
Gdybys wiedzial ze sie przewrocisz to sobie usiadziesz... i nie gadaj glupot bo karny byl na 2-0 i mozna wnisokowac ze przed karnym bylo niewiadomom czy Barca wgl gola strzeli
1
Kurde ale za Guardioli czy Enrique Barca tez przegrywala i remisowala....
6
Ludzie przeciez nie da sie kazdego meczu wygrywac.... po za tym lepiej 1 pkt niz 0.... i dalej jestesmy 1 w LL... placz i lament chocby wszystko przegrali... bo Barca przecoez nie ma prawa zremisowac a co dopiero przegrac...
0
Dawaja fory Realowi i Atletico.. a tsk na serio zadzwon tam j sie zapytaj.
0
Roberto u ciebie zagral gorzej bo po 1 go nie lubisz a po 2 sfsulowal w polu karnym. A semedo jedyne co dobrze zrobil to wywalczyl rzut karny
0
Xd. Valencia zacxla od kilku meczy grac w pilke bo tak to sie z kazdym meczyli. Zobacz sobie najpierw terminarz na luty a potem powiedz kiedy ma zrobic rotacje bo napisales Eibar Huesca Valldolid i Girona czyli na jakiess 50 mecxy w sezonie Valdek moze zrovic 8 razy rotacje. Gratuluje tobie
0
Dokladnie. Czytanie tych niektorych komentarzy to jest kabaret. A w srode jak Barca wygra z Realem to znowu te dzieci beda Valdka na rekach nosic
0
Miales. Zwracam honor.
1
Reddit soccer stream
0
Reddit soccer stream i tam sobie znajdziesz cos dla siebie
1
Nie. Bo to raczej Semedo na LO bedzie a Roberto na PO. Takze Roberto Pique Verma Semedo
1
Dokladnie. Jestem tego samego zdania. Rakieta Alenia i Arthur fajnie by to mysle wygladalo. A na atakh Messi Cou i moze Boateng tez by nie byl zla opcja.
1
Czemj Cou na ławke ? Jest na fali wznoszacej takze tym bardziej powinien grac
6
Moze jakas stacja pokusi sie o prawa na te mecze w PK
2
Przejmujesz sie na zapas. Ja tam sie ciesze ze bedzie takie widowisko. Nie ja od tego jestem zeby pilkarzy przygotowac do meczy i martwic sie. My jestesmy od kibicowania im
0
Hahaha dobre. Na necie ciezko bedzie zobaczyc xd
2
Ja napewno nie. Ja sie z kazdego Pucharu ciesze :)
2
A co ty chcesz zeby Barca na skroty wygrala wszystkie trofea ? Jak graja o wszystko to trzeba z kazdym sie mierzyc. I poki co nic na to nie wskazuje ze wygraja lm
7
Oby sie jakas stacja politowala i wykupila prawa xd
0
Po Athleticu w przyszlym tygodniu Barca ma tydzien wolnego. Takze 3 mecze teraz pozniej tydzien wolnego bodajze jest takze cos sobie odpoczna
0
Co pozniej plakac nie bedziesz
0
Ciekawe jakby Barca wylosowala Real czy ktos by sie pokusil o transmisje.