Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te ceny za zawodnikow to jest wina tylko i wylacznie PSG kupujac za 400mln 2 zawodnikow. A pozniej Barcy ale wiadomo ze jak Barca dostala wtedy za Neya 220 melonow to kazdy klub chcialbh zarobic na transferze wiedzac jakimi srodkami dysponuje wtedy Barca. I tak sie zaczelo. Van Dijk za 80mln czy wczesniej United co wstepnie zaczal robic szum w transferach kupujac Pogbe za 105mln.
0
A nie zastanawiales sie ze to pisamki robia szum wobec pensji ? I tak predzej sie nikt nie dowie az nie bedzie oficjalki co i jak i ile zarabia
0
Ale rewanz jest na CN takze tu bedxie mecz typu zagrac i nie dostac bęcków
2
To bedzie raczej mecz typu zagrac najmniejszym kosztem i ewentualnie jakas mala porazka i rozstrzygnac mecz na CN
0
Sevilla to nie jest zespol z rundy jesiennej. Wedlug mnie forma im spadla i maja dolek.
2
Rotacje - zle, brak rotacji- zle jak tu ludziom dogodzic.... niech pokazuja jak potrafia grac bez Leo. Za kilka lat go braknie j co wtedy ? Najwidoczniej zalezy im bardzo na LM niz na PK
0
Raczej Semedo w wyjsciowej bo w LL gral Roberto
0
Tak napaweno haha
1
Ktory klub woli Real czy Barce. Mowil ze woli Real ale to bylo dawno.
0
Czytam. Pisze na telefonie szybko i nie zwracam na to czy popelnie jakas smieszna literowke. O kurła Józiu nie mialoto byc do ciebie a do kogos innego. Zlej osobie odpisalem. Wybacz :(((((((( chodzi o moj wczesniejszy komentar
0
Hahaha tylko ze z La masii jest Alenia na ppziom 1 druzyny Barcy reszta to typowe placki ktore sie kopia po czole. Naucz sie ze nie bedzie co sezon wychodzil nowy Xavi i Iniesta. Aha zapoknialem o tym Puigu ale to jeszcze jest niewiadoma
22
Japier**** czytasz artykuly ? Sciagaja chlopa na pol sezonu !!!! Zeby kims zastapic Munira ktory gral padake
0
Swietny Paco ? A jak on u nas gral ten swietmy Paco ? Gomes tes byl swietny ale we Valenci przyeszdl do nas i okazalo sie ze niema czegos miedzy nogami zeby gdac w Barsie i poszedl do Evertonu gdzie zaczal ladnie grac
1
Dobrze ze juz go niema. Bo w tych czasach bo bylo kiepsko jakby niechcial siegmac glebiej do portfela
0
Ja mowie ze zwrocil sie sam transfer a nie utrzymanie chlopa
0
No ale kasa sie za Pauline zwrocila z nawiazka to co placzesz o Pauline ?
0
Tylko ze Vela to napadzior a Boateng chyba wiekszosc kariery gral w Pomocy. Tak mi sie wydaje. Jak sie myle to przepraszam.
0
Tamte bramki CR7 przypisza zeby Messiego gonic
0
Gościu oni napewno szukaja juz jakiegos mlodego napadziora... ge jesg tylko zeby Suareza odciazyc jak bedzie trzeba...
0
Ale co zrobisz jak kontjzje go kochaja ?
0
W LM glownie chodzi o to zebg wyjazdowych meczy nie zawalic. Bo na Camp Nou Barca wygrywa praktycznie kazdy mecz... grunt zeby na wyjazdach nie bylo jakis niepotrzebnych niespodzzianek
0
No ja na ich miejscu te mecze zaczynalbym o 23.00.....
0
Tylko wiesz prostych ludzi leczenie a zawodowgch pilkarzy to jest tak: prosci ludzie
0
Kto poszedl na trybuny ?
0
Kto to Malcolm nie kojaze go. Chyba ze Malcom to tak to kojaze
0
Hmmm Malcom/Verma/Murillo chyba tylko ktos z tej 3 pojdzie sobie zobaczyc mecz z trybun
0
Przeciez PSG nawet ma problemy w pucharze krajowym jak sie skopromitowali z Guingamp czy jakos tak
0
Dokladnie. Pozostaje jedynie im wierzyc
0
No jak widzialem ten wynik to mi kopara opadla nie powiem ze nie....
2
To sa raczej ludzie kompetentni. Chyba nie sa tam tylko po to zeby grube melony trzepac